Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Idealne biuro 25m2 na start twojego biznesu w Słubicach

Kontakt 539 290 564
pl@euracon.eu
Dodane 2020-10-21

Opis

Dzień Dobry,

do wynajęcia biuro o powierzchni 25m2,idealne na cele biurowe np. firmy doradcze, marketingowe, księgowe, handlowe, transportowo-spedycyjne, kancelarie notarialne, biura nieruchomościowe, ubezpieczalnie itp.
Cena zawiera opłatę serwisową (ogrzewanie, wywóz nieczystości, woda, energia elektryczna, monitoring, ochrona). BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT !!!

CENA 1800 PLN

Budynek i lokale po kapitalnym remoncie, stan bardzo dobry.
Całkowicie nowa technologia budowlana: elektryczna, hydrauliczna i ogrzewanie - zupełnie nowe!
W budynku znajdują się toalety oraz kuchnie dla najemców.
Oferujemy również miejsca parkingowe i garaże na wynajem dla najemców biur.

Oferujemy pomieszczenia biurowe ( 25 biur od 9m2 do 90m2)
Szukasz większego lub mniejszego biura to skontaktuj się z nami.

International Business Centre to elegancki i kameralny biurowiec położony w samym sercu Słubic. Dzięki oryginalnej fasadzie obiekt jest charakterystyczny i dobrze rozpoznawalny.Na 4 kondygnacjach znajduje się blisko 701 mkw powierzchni biurowej na wynajem. Zaletą jest wysoki standard wykończenia, eleganckie wnętrza,piękna winda,kawiarnia na parterze oraz doskonała lokalizacja. Budynek usytuowany jest w samym centrum. W okolicy znajduje się wiele sklepów, restauracji i hoteli.
Zapewniamy profesjonalne i inspirujące otoczenie biznesowe zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby firm o każdej wielkości.Cena bez ukrytych kosztów,zapłać jedną przejrzystą cenę za wszystko, co związane z twoim biurem.

Obiekt zakłada zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i środowiskowych, które zapewnią przyszłym najemcom efektywne wykorzystanie powierzchni.

Zadzwoń lub przyjdź do nas i dowiedz się więcej.

EURACON Sp. z o.o.
ul. Jedności Robotniczej 15
69-100 Słubice
Tel: +48 539 290 564
pl@euracon.eu
www.ibcslubice.pl