Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

FIRMA KASTOR 2011/03/16 08:24 #8456

  • robert1
  • robert1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam czy może ktoś powiedzieć cos na temat firmy KASTOR zamierzam skorzystac z ich usług ale jak na razie nie słyszałem pochlebnych opini . :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 08:44 #8458

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jak w każdej firmie, są i mięśniaki - barany i profesjonaliści. Myślę, że ich jakość usług poprawiła się przez ostatnie 10 lat, także warto się zorientować. Są też inne firmy ochroniarskie na naszym terenie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 08:55 #8459

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
bramkarze na dyskoteki.... w większości moim zdaniem ten zespół się tylko do tego nadaje, chociaż i na dyskotekach zadyme potrafili zrobic- a nie od otego jest ochrona. Zależy do czego ich potrzebujesz...hmmmm na przykład świetnioe obstawiają słupy do wywieszania ogłoszeń- przypomnijmy sobie grudzień! śmiesznie było:) Jeśli chodzi o ochronę mienia- dom firma itp, to juz lepiej przeważnie szybko są na miejscu. Ale jak coś się stanie w kilku miejscu na raz to leżą....ciebie okradną sąsiuada okradna bo gdzie indziej pojaechali bo nyła "napadówka" a u was włamanko...ot filozofia..ale to chyba w naszy h słubickich agencjach norma...za mało ich:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 11:47 #8462

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Po tylu latach można ich określić jako firmę z tradycjami.
W przeszlości popełniali wiele błędów, ale wyciagali z tego wnioski rozwijali się i doskonalili.
Na dzień dzisiejszy moim zdaniem działają bardzo profesjonalnie.
Dużą zaletą jest to, że nie mają statusu zakładu pracy chronionej i nie zatrudniają rencistów z grupą inwalidzką za 800 zł.
Ochroniarze z grupy interwencyjnej o wysokiej kulturze osobistej.
Jurand, chyba masz stare wiadomości. Z tego co mi wiadomo od pewnego czasu nie biorą się za ochronę dyskotek.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 13:16 #8464

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
nie napisałem, że obstawiają dyskoteki- tylko, że "potrafili zrobić zadymę" na dyskotekach. Całe szczęście że nie obstawiają już dyskotek... chociaż też nie do końca bo jako "Kastor" nie zajmują się tym, ale jako osoby prywatne, dorabiają ochroniarze właśnie na dyskotekach.

Jeżeli chodzi o grupę interwencyjną, to wysoki poziom kultury osobistej prezentuje ten wysoki zbudowany starszy Pan z wąsem, a reszta..... zależy jak im oponent leży. Byłem świadkiem nie raz interwencji grupy interwencyjnej w jednym z słubickich lokali. Podejście do czynności było niestety stronnicze i to nie o stronę właściciela lokalu chodzi a o stronę "awanturnika" który jako kumpel ochroniarza został pobłażliwie potraktowany. Innym razem obcy awanturnik został wręcz sponiewierany zbluzgany i wytaszczony z lokalu jak bydło. Tak się nie robi są techniki obezwładniania delikfenta a nie styl "ulica". Panowie są wogóle po kursach sztuk walki czy coś w podobie?

Osobiście jednak uważam że najęcie grupy interwencyjnej jako prywatnego ochroniarza poleciłbym bo są skuteczni- nie oceniam metod. Ale jeżeli chodzi o mienie i jego ochronę (dom, firma) to bym się zastanowił. Jeżeli chodzi o interwencje do lokalu np. bar, to byłbym roztropny bo czasami straszy to klienta ( te ich metody, czasem zbyt drastyczne do zaistniałych sutuacji).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jurand.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 15:01 #8465

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jurand, rozmawiamy tu o firmie, a nie o osobach fizycznych, które są pracownikami Kastora i po pracy chodzą na dyskoteki i dorabiają. Nie można za to krytykować firmy !
Ja po pracy np. piję. Czy to znaczy, że firma ponosi odpowiedzialność za moje zachowanie ?
Jako zleceniodawca wymagam skuteczności. Nie interesuje mnie, czy w czasie interwencji posłużą się mediacją czy wyprowadzeniem gościa. Ja mam się czuć bezpieczny i tak jest w moim przypadku. Jeśli delikwent czuje sie pokrzywdzony ma prawo wnieść pozew.
Co do ochrony obiektów i domów to przykro mi to powiedzieć, ale mało wiesz.
Kastor to jedyna firma, która jest w stanie w trakcie interwencji zatrzymać złodzieja, napastnika.
Inne firmy mają za zadanie jedynie go spłoszyć.
Jak myślisz, złodziej włamie się tam gdzie ryzykiem jest spłoszenie, czy tam gdzie grozi mu ujęcie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

FIRMA KASTOR 2011/03/16 17:52 #8468

  • Rrobert
  • Rrobert Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja korzystam z uslug firmy KASTOR i jestem z nich zadowolony, ochraniają mi lokal. Kiedyś korzystałem z uslug innej, tanszej firmy i było OK tylko do pierwszej interwencji, ktora zakonczyla sie tym, ze krzepcy klienci wykopali mi z lokalu ową firmę... Od kiedy ochrania mój lokal firma KASTOR, nie mam takich problemów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 19:30 #8472

  • iwona9389
  • iwona9389 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja też korzystam z usług tej Firmy.Jak do tej pory wszystko ok,i najważniejsze na czas jeżeli coś się dzieje.Polecam bo naprawdę warto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FIRMA KASTOR 2011/03/16 23:16 #8479

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
W mojej ocenie KASTOR jest najskuteczniejszą firmą w Słubicach. Polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1