Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

śmierdząca sprawa -może nawet dochodowa 2011/02/05 19:01 #7970

  • vigo_690409@o2.pl
  • vigo_690409@o2.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
:( witam wszystkich -popieram wszystkich przeciwników psich kupeczek -mieszkamy w zasranym mieście może obecna rada wykaże się determinacją i zacznie egzekwować ten zasrany interes a może on nawet zostac dochodowym -pozdrawiam :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:śmierdząca sprawa -może nawet dochodowa 2011/02/05 19:12 #7971

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
to prawda ludzie chodzą z psami gdzie popadnie. zasrane wszystkie trawniki , place zabaw no i chodnika. Teraz zima nam pokazała i uchyliła jak duże tego kryło się pod białym puchem...

Straż miejska powinna egzekwować bardziej i kontrolować ten śmierdzący interes!!!

Coś trzeba z tym zrobić? Ale z tego co wiem to kiedyś taka uchwała była zaakceptowana. Tylko straż wiejska zawodzi i nie pilnuje go porządku :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:śmierdząca sprawa -może nawet dochodowa 2011/02/05 21:50 #7976

  • alo alo
  • alo alo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
apropos psich kup... szlam se kiedys ul.kopernika i tak patrze...,a tu niemka stoi na srodku chodnika i jej piesek robi kupke poczekala az zrobi i poszla dalej nikt na to nie zwrocil uwagi (ja sie spieszylam do pracy bo innaczej bym ja op.... ) u nich by nie bylo do przyjecia by pies nawet podlal jakis sklep a u nas robia co chca bo mysla ze jak zostawia troche centow to sa panami .. wiesniaki. co do psow polskich to straz powinna zrobic porzadekz tymi bez smyczy bez wlascicieli bo robia co chca i gdzie chca a my musimy te MINY omijac by miec buty czyste. sadze ze nawet kary nie pomoga bo straz ma zawsze wazniejsze sprawy niz ganianie psow. wiec pozostaje nam tylko narzekac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1