Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 10:06 #7874

  • Piterson
  • Piterson Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie spodziewałem się że doczekam się ścieżek rowerowych w kierunku Kunowic i Drzecina, widać władze Słubic poszły za przykładem miast na wschodzie Polski, gdzie każda wioseczka ma własną ścieżkę rowerową z wioski do wioski, i również dla bezpieczeństwa naszych mieszkańców wybudowało ścieżki rowerowe, za co dostają duży PLUS.

Po tylu latach w końcu jest bezpiecznie !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piterson.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 12:18 #7879

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
To ironia czy serio? Gdzie niby biegną te ścieżki? Jak jeżdżę do Kunowic nic przy drodze nie ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 14:05 #7881

  • Piterson
  • Piterson Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak najbardziej SERIO !!!! często jeżdżę rowerem przez Kunowice potem Nowe Biskupice, Stare Biskupice, wracam przez Drzecin do Słubic.
Do tej pory zawsze jak wyprzedzał mnie jakiś samochód, czy też TIR, to bałem się że mnie zahaczy, bo droga wąska i niebezpieczna dla rowerzystów, ale już się nie boję, mamy piękną drogę rowerową, i w końcu będę mógł z żoną i dziećmi bezpiecznie przejechać się po okolicach, a nie tylko po wale wzdłuż Odry.

Chwała za dbanie o mieszkańców, w końcu ktoś zauważył że coraz więcej ludzi mieszka w Kunowicach, jeszcze raz dzięki za to co dla Nas robicie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 15:16 #7883

  • gucios
  • gucios Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Po niemieckiej stronie to i nawet do guben i kostrzyna jest - może coś bliżej o trasach do kunowic i drzecina bo nie kojarzę :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 16:17 #7884

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jest, właśnie się nią przejechałem !
Szeroka, pieknie położona, ciekawa, urozmaicona ścieżka rowerowa.
Można dojechać do Kunowic, dalej do Biskupic lub Drzecina.
Dla chcących skorzystać z tej atrakcji podaję jej przebieg.
Rzepińska potem skręt w lewo w Sportową i cały czas prosto, mijamy po prawej żwirowisko, potem w prawo pod górkę i jesteśmy w Kunowicach. Możemy też jechać prosto, to dojedziemy do Drzecina lub Biskupic.
Lecę jutro kupić dziecku rower krosowy.
Dziś mięczak nie dał rady ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 18:15 #7886

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Utwardzili tą drogę?
Już ćwierć wieku temu i wcześniej można było tą drogą dojechać do Kunowic, Drzecina czy Nowych Biskupic. Mieszkańcy mówili na to - "droga przez trzy strumyki".
Tylko w między czasie samochody ją rozjeździły i potem to była już kiszka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/01/31 18:59 #7888

  • diag112
  • diag112 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez diag112.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/02/01 21:07 #7913

  • Piterson
  • Piterson Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedną ścieżkę rowerową w kierunku Krosna Odrzańskiego, na razie kończy się na wysokości terminala, ale widać że prace idą na bieżąco.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Chciałbym podziękować za ścieżki rowerowe do Kunowic i Drzecina... 2011/02/01 23:14 #7917

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Piterson napisał:

Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedną ścieżkę rowerową w kierunku Krosna Odrzańskiego, na razie kończy się na wysokości terminala, ale widać że prace idą na bieżąco.


Masz nieaktualne wiadomości !
Dzis wieczorem ścieżka w kierunku Krosna Odrzańskiego została dociągnieta do wysokości Zielonego Boru.
Nie wiecie może, gdzie można kupić taki asfalt w rolkach, którego używają do jej budowy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1