Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Biuro rachunkowe, księgowa , księgowy 2011/01/22 09:52 #7765

  • pio
  • pio Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
WITAM.OTWIERAM DZIAŁALNOSC NA WLASNY RACHUNEK.NA POCZATEK BEDE MIAL ZATRUDNIONE 3 OSBY,POTEM MAM NADZIEJE OK 5-6,PISZE DLATEGO BO SLYSZALEM ZE MA TO ZNACZENIE CO DO WYPLATY ZA PRACE.MOJE PYTANIE KOGO MORZECIE POLECIC I ZA JAKIE PIENIADZE.JAK WIADOMO RACHUNKI SA B.WARZNE BO SKARBOWY CZYCHA,WIEC MUSI TO BYC PRZEDE WSZYSTKIM SOLIDNOSC,JESZCZE LEPIEJ GDY BEDZIE DOBRA STAWKA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BIURO KSIEGOWE,KSIEGOWA,KSIEGOWY 2011/01/22 15:25 #7767

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Z całym sumieniem możemy polecić Ci biuro rachunkowe, które prowadzi Kinga Kokocińska-Kloc, bardzo rzetelna i profesjonalna księgowa. Obsługuje naszą firmę od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Biuro mieści się tam gdzie jest magiel, wyrób pieczątek i punkt pocztowy. Cenowo to 250zł brutto (w Słubicach ceny wahają się między 150-300zł, zależy co wchodzi w pakiet usług).

Polecić możemy również biuro rachunkowe 4TAX z Kostrzyna, z którym także współpracujemy od jakiegoś czasu. Biuro prowadzone jest przez dwie panie (obsługują także firmy ze Słubic). Razem z firmą 4TAX prowadzimy na naszym portalu "Poradnik dla przedsiębiorców" - www.slubice24.pl/forum/25-Poradnik-dla-przedsi%C4%99biorczych . Cenowo i merytorycznie wygląda podobnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:BIURO KSIEGOWE,KSIEGOWA,KSIEGOWY 2019/02/04 01:06 #34287

  • AnnaKaczmarek
  • AnnaKaczmarek Avatar
  • Gość
  • Gość
rownie bardzo polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1