Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Optymizm w Słubicach 2011/01/21 15:17 #7759

  • jurek
  • jurek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
W odpowiedzi na ciągłe narzekania na tym forum, których mam już serdecznie dość oraz ciągłą krytykę wszystkich i wszystkiego przez tą samą grupę krzykaczy, chciałbym założyć nowy wątek, w którym apeluję o pisanie tylko i wyłącznie o rzeczach, zjawiskach, postawach, sytuacjach które Wam się w Słubicach podobają, wyróżniły się czymś szczególnym, pozytywnym, zasługują na publiczną wzmiankę i pochwałę.

Chciałbym zacząć od mojego podziwu i uznania dla wolontariuszy i działaczy Stowarzyszenia Wincentego a'Paulo, wśród których działa m.in. Jolanta Skręty, zawodowo szefowa Zespołu Administracyjnego Oświaty. To co robią na co dzień to prawdziwe poświęcenie, stowarzyszenie działa jako hospicjum, pomagają ludziom chorym i umierającym. Nie robią tego dla blichtru, sławy czy własnych korzyści. Może o takich ludziach warto by było zrobić materiał (tu apel do redaktorów).

Macie jeszcze jakieś przykłady tego co pozytywne i optymistycznego w naszym mieście?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Optymizm w Słubicach 2011/01/21 15:36 #7760

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mnie równiez bardzo podoba się ta inicjatywa pomocy ludziom, którzy zasługują na godną egzystencję lub na godne umieranie. Podziwiam panią Skręty, wiem, że jest bardzo dobrym człowiekiem,sama zapewne wiele wycierpiała,ale najważniejsze to się podnieść i wykorzystać wiedzę, umiejętności i dobro by pomóc innym. Fajnie by było gdyby młodzi ludzie brali z tego przykład, w dzisiejszym świecie niestety większość młodych (ale nie wszyscy) nie wiedzą jak wielkie tragedie potrafią zniszczyć życie i jak nieoceniona jest wtedy pomoc od innych,od rodziny, przyjaciół, po prostu najbliższych. Tyczy się to wszystkich- starszych samotnych ludzi, młodych chorych po wypadkach, dzieci... Oby więcej takich inicjatyw, oby wiecej ludzi brało w tym udział. Medale dla nich się należą :-)
Niestety nic więcej 'dobrego' nie mogę powiedzieć :-) a może ;-(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Optymizm w Słubicach 2011/01/21 17:08 #7761

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
z optymizmem napiszę że górka śniegu na placu bohaterów jeszcze stoi, mimo że niektórzy źle pisali o tych co tą górkę usypywali.

optymistycznie pozdrawia Piterson

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Optymizm w Słubicach 2011/01/21 18:40 #7763

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Teraz przypomina górkę pochodzenia wulkanicznego, ale jak popada nowy śnieg to znów będzie ładna :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Optymizm w Słubicach 2011/01/22 18:04 #7769

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
Należy pochwalić Pana Rolanda Semika za trud który, wkłada opisując historię Słubic :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Optymizm w Słubicach 2011/01/24 18:17 #7774

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
ZGADZAM SIE Z TOBA W 100% Najłatwiej jest oczerniać i szkalować kogoś będąc anonimowym - a internet jest do tego idealnym miejscem.
Proponuję więc zdobyć się na odwagę, podpisać imieniem i nazwiskiem i wówczas wszynać ewnetualną merytoryczną dyskusję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1