Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak tak można? 2010/12/09 15:19 #7384

  • daren34
  • daren34 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak tak można?

Byłem któregoś dnia z żoną w Netto na zakupach, i dostałem szoku , obsługa nie miła , pani która siedzi na kasie mało tego śmierdzi od niej , przepoconym potem , jak by się nie myła z tydzień ,a te jej czarne tłuste włosy , w dodatku nie miła i od pryskliwa , buczy jak by była na koksie , coś jej nie wychodzi to wyładowuje się na klientach . reszta biega po Netto wcale nie interesuje się klientem, byłem porostu z zoną w szoku , .... co jest grane w tym Netto ?

Darek z żoną

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/09 18:03 #7385

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Może miała zły dzień?;-)Fakt,że to nie jest wytłumaczenie,ale nie ona jedna swoja złość wyładowuje na klientach?;-)Co do Netto-tez nie lubie tego sklepu,podobnie jak Lidl-a.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/09 19:37 #7386

  • ak83
  • ak83 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
''Panie Darku z zona"widze ze co nowy temat to jest pana wypowiedz,wiecznie cos niepasuje,narzeka Pan:)moze zajmnij sie czlowieku swoim zyciem co?,a nie chodzisz po tym miescie i obserujesz tych ludzi a pozniej na forum "jedziesz im",ciekawa jestem czy ty jestes taki miły,uprzejmy,i wogole wszystko naj....pozdrawiam Panie Darku:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/09 20:07 #7389

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
daren34 napisał:

Jak tak można?

Byłem któregoś dnia z żoną w Netto na zakupach, i dostałem szoku , obsługa nie miła , pani która siedzi na kasie mało tego śmierdzi od niej , przepoconym potem , jak by się nie myła z tydzień ,a te jej czarne tłuste włosy , w dodatku nie miła i od pryskliwa , buczy jak by była na koksie , coś jej nie wychodzi to wyładowuje się na klientach . reszta biega po Netto wcale nie interesuje się klientem, byłem porostu z zoną w szoku , .... co jest grane w tym Netto ?

Darek z żoną


W takich przypadkach jak obsluga jest niemila idzie sie do kierownika i u niego sie zali a nie wchodzi na forum i wylewa swoje zale i pretensje bo to i tak nic nie zmieni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/10 18:59 #7393

  • Coltrane
  • Coltrane Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panie Darku ! Jak będziesz Człowieku tyle zarabiał co Ona to też miałbyś pretensje do całego świata ! Oczywiście wygląd i zapach to zupełnie inna sprawa, i tu się akurat zgadzam
Pozdrawiam !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/12 18:35 #7402

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Czy to wina Pana Darka,że ona tyle zarabia??????Zawsze może zmienić pracę,a nie się na klientach wyżywać!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/12 18:51 #7403

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan daren to chyba ma rozdwojenie osobowości, wystarczy poczytać posty pisane przez niego kiedyś o sklepie Netto. Panie Darku- bronił Pan w nich pracowników, zwracając uwagę na to, że każdemu może zdarzyć się gorszy dzień, że to przecież ludzkie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak tak można? 2010/12/15 20:29 #7421

  • Chrząstka
  • Chrząstka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak mi się coś nie podoba to nie wracam do tego miejsca a nie wypisuję jakieś żale na forum, szkoda że się Pan nie rozebrał i w formie protestu latał po tym netto, trafiłby Pan do szerszego grona niż tu na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1