Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 10:59 #7259

  • yju
  • yju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Napiszcie mi proszę co sądzicie i zakazie wjazdu wózkiem dziecięcym do sklepów. Byłam świadkiem jak Pani kierownik w Textil Market poprosiła pewną mamę o pozostawienie przed sklepem wózka z dzieckiem :( . Moim zdaniem żadna normalna mama tego nie zrobi. Osobiście omijam takie sklepy z daleka. Jestem ciekawa czy faktycznie tylko mnie to razi i tylko mnie się to nie podoba?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 12:27 #7260

  • mad20
  • mad20 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kazdy ma prawo dokonywac selekcji klienteli jeżeli w textil.. mamusie z wózkami nie są klientami to należy to zrouzmiec i wybrac się do innego sklepu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 13:19 #7261

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Trzeba przede wszystkim spytać panią kierownik czy przeszkadza jej sam wózek czy dziecko w tym wózku?
Jeżeli to pierwsze, to zadajemy drugie pytanie pomocnicze, czy niepełnosprawny na wózku, też nie może wjechać?
No i tu pani kierownik ma problem, bo albo jej wózki tak na prawdę nie przeszkadzają, albo dyskryminuje niepełnosprawnych, a tego to nawet nasza konstytucja zabrania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 13:26 #7262

  • eko liko
  • eko liko Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bywają sklepy które nie są przystosowane do tego aby było można jeździć w nich wózkami np.wąskie uliczki,niskie półki... Znam przypadki w których matka czytała opakowanie a drugą ręką trzymała wózek pchając go do przodu i z powrotem aby dziecku było fajnie a w momencie zwalenia czegoś twierdziła,że gdyby wszystko prawidłowo stało to nic by nie spadło...Jeśli chodzi o wybór klienta oraz o kwestie bezpieczeństwa to są również sklepy a raczej hurtownie które zastrzegają sobie aby dzieci nawet pod opieką dorosłych nie wchodziły do nich ( np.Makro-ze względu na wózki widłowe).Z resztą jeśli ktoś nie ma jak zostawić dziecka w domu i udać się na spokojne zakupy to polecam zakupy przez internet a z resztą jest w Słubicach Fun Park więc tam można podrzucić malucha i udać się na zakupy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 13:50 #7263

  • yju
  • yju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Fan Park, wszystko pięknie tylko po pierwsze tam nie zostawi się dziecka bez opieki, po drugie co z niemowlakami, po trzecie, jak to się ma do tego, że jest to sklep z ciuchami itp dla dzieci. Wytłumaczcie mi to proszę bo nie jestem w stanie tego zrozumieć. Kiedyś można było wjechać z pociechą a teraz nie. To już takie Pepco jest bardziej liberalne pod tym względem, a jest tam mniej miejsca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/23 15:06 #7265

  • eko liko
  • eko liko Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
...Może w tym sklepie mają takie samo podejście jak w Roosmann w którym boją się,że "podstępne" matki będą chować rzeczy do wózków( ten wątek odnośnie Roosmann był już poruszony)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Zakaz wjazdu wózkami 2010/11/25 23:45 #7295

  • Dalmatynka
  • Dalmatynka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
eko liko napisał:

Z resztą jeśli ktoś nie ma jak zostawić dziecka w domu i udać się na spokojne zakupy to polecam zakupy przez internet a z resztą jest w Słubicach Fun Park więc tam można podrzucić malucha i udać się na zakupy.

Wszystko fajnie ale co jesli idzie sie do sklepu po to wlasnie zeby dla tego maluszka cos kupic wiec jak kupic dla maluszka bez maluszka ??? przez internet nie wszystko mozna kupic bo nie wszystko mozna dotknac i zobaczyc jaki dany towar naprawde jest a w fun park trzeba pozostac z maluszkiem wiec cos nie gra w tym co napisales / as ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Zakaz wjazdu wózkami 2010/12/25 22:35 #7455

  • wojti149
  • wojti149 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
niech zrobią parking strzeżony dla wózków przed wejściem do sklepu
:) albo może jeszcze wpadną na pomysł i nie beda ciemnoskórych wpuszczać do sklepu:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1