Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/10 21:53 #7006

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja cię kręcę,haha.Co to za wątek?Ludzie o co tu biega?O to mleczko?haha,same popierdoły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/10 23:03 #7010

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak to jest jak pan Kuba pierdoła załozy watek, zeby sobie poopluwać :lol: Swoja drogą, jak dorosły facet moze bawić się w takie dziecinne plotkowanie? :lol: :lol: :lol: Dziecko neostrady napisałoby: żal :P :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/10 23:24 #7011

  • pocztowiec111
  • pocztowiec111 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan Jakub nie jest założycielem wątku....już to pisałem ale jesteście zbyt tępi by to skumać.... prawda boli co zrobić......wasze reakcje mnie raczej bawią....no ale na necie każdy kozak......ehh dzieci neo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 11:06 #7014

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
pocztowiec 111 kim Ty właściwie jesteś, że ubliżasz innym.
Wcześniej jedną użytkowniczkę nazwałeś wieśniarą, teraz pozostałych określasz że są "zbyt tępi", zastanów się nad swoim zachowaniem, i słownictwem w stosunku do innych użytkowników.
Jeśli nie umiesz zachować kultury w pisaniu, bądź masz jakieś kompleksy które rozładowujesz na forum, to może zacznij pisać wiersze które później opublikujesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 11:13 #7015

  • pocztowiec111
  • pocztowiec111 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
No tak bo jeśli ktoś usilnie wpiera mi swoja" prawdę"....i mimo moich tłumaczeń dalej upiera się, że to ja założyłem ten wątek to sorki ale dla mnie jest TĘPAKIEM.....coś jeszcze ?? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 11:40 #7017

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bo założyłeś ten watek, chyba już ktoś to Tobie udowodnił? Dlaczego nie zrozumiesz, że ktoś po prostu Ciebie zna i wie, że to Kasia dostała naganę, a Ty postanowiłeś sobie poopluwać w ramach zemsty? Tego samego nauczysz swojego syna? Braku szacunku do innych? Może po prostu powinieneś okazać klasę w takim przypadku i pójść do pani Mencel osobiście, jeśli coś was boli, tam okazać swą mądrość? Takie wypisywanie na forum jest bardzo prostackie Kubusiu. Myślę, że czas trochę dorosnąć. Zrób coś dobrego, coś pożytecznego, porozglądaj się dookoła, może inni to dopiero mają problemy? Może warto pomóc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 11:54 #7018

  • pocztowiec111
  • pocztowiec111 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
I znów to samo....ręce opadają :) Gdybym ja założył ten wątek od razu podpisał bym się Pocztowiec111...no ale dupowłazy i tak wiedzą swoje :).... no i jeszcze jedno gdybym chciał ukryć swoją tożsamość nie podpisywał bym się " Pocztwiec111 " .... :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 21:34 #7031

  • kazik88
  • kazik88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
założycielką wątku o ptasim mleczku jest Ania była pracownica PiP i tą samą osoba jest "aniasi". Co niektórzy swoim zachowaniem zasługują na miano "wieśniara" "tępaków" itp, więc może co niektórzy powinni się zastanowić nad swoim zachowaniem skoro po jednym zdaniu można określić ich jako tępaków...
A tak po za tym co wy ludzie robicie...siedzicie tylko na czterech i szukacie sensacji opier... ludziom dupy to są faktycznie rewelacyjne piorytety które można przekazać swoim dzieciom powodzenia więc życzę. No i jeszcze jedno ja jestem dumna z p. Jakuba że mnie broni bo na tym polega związek wiecie, jeden drugiemu krzywdy nie da zrobić, no więc przykro mi że wy takich partnerów nie macie i nie macie o tym zielonego pojęcia...Życie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 21:44 #7032

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Znamy przypadki większych dowodów miłości ;)

P.S
Coś to ptasie mleczko się Tobie za bardzo odbija :lol: Smakowało chociaż? :lol:


Kto tu siedzi na czterech literach to nie powiem- weź pana Jakuba Waleczne Serce pod rękę, dziecko do wózka i na spacerek ;) I nie zwracajcie uwagi jak ktoś z uśmieszkiem na Was spojrzy :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 22:09 #7034

  • heniek
  • heniek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
bravo kamcia... masz racje Kuba i Kasia są siebie warci hahah potrafią tylko ubliżać innym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 22:15 #7035

  • heniek
  • heniek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kasiu i Kubo za obrażanie imienia innych i podawanie fałszywych oskarżeń grozi grzywna w wysokości 1500zł z kodeksu karnego,tak więc zastanówcie się co piszecie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/11 22:24 #7037

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam się. Szczególnie stwierdzenie o okradaniu pani M. przez jej męża podlega tu pod kodeks karny, tym bardziej, że jest to pracodawca. A może już były pracodawca?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/12 09:12 #7048

  • pocztowiec111
  • pocztowiec111 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
kamciauk28 napisał:

Zgadzam się. Szczególnie stwierdzenie o okradaniu pani M. przez jej męża podlega tu pod kodeks karny, tym bardziej, że jest to pracodawca. A może już były pracodawca?


No i bardzo dobrze....bo sam jestem ciekaw kto to napisał podobno ja....z resztą są sposoby na sprawdzenie gdzie było to pisane i przez kogo ... ja wiem , że do waszych pustych mózgów i tak nic nie dotrze.

Paragrafami mnie nie straszcie społeczniaki bo nic na sumieniu nie mam

Spojrzenia innych ....no proszę cię.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/12 18:47 #7072

  • kazik88
  • kazik88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
he he dobre sobie...
a może zajmiecie się swoim życiem o ile je w ogóle macie...
naprawdę potraficie ludzi rozbawić
a faktycznie ptasie mleczko zżarłam 40 kartonów w 15 min. przerwie - ulżyło??
z czym właśnie wiąże się rzekoma moja ciąża o której dowiedziałam się na tej str....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PIOTR I PAWEŁ 2010/11/13 17:42 #7085

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
A Ci tu dalej prowokują... hm, masochizm?

Eh... no ok.

Droga 'Kaziku88' - naturalnie każdy z Nas ma swoje życie, jak możesz w to wątpić? Skoro żyjemy, to jak sama nazwa wskazuje 'mamy życie'. Inna sprawa jeśli to pytanie retoryczne i skłaniasz Nas do większej refleksji, ale i tak zawsze pozostanie pytaniem, na które odpowiedź jest oczywista.

Drogi pocztowcu111- wyrażenie ' pusty mózg' nie istnieje. Ten najbardziej złożony narząd posiada ok. 100 mld neuronów, oraz synaps chemicznych i elektrycznych. Myślę, że najlepiej zrozumiesz ten mechanizm kiedy najzwyczajniej zaczniesz go używać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.