Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przekaż 1% podatku 2010/01/21 13:28 #5462

  • rere12
  • rere12 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie swojego 1% z podatku na rzecz mojego synka. Mateuszek urodził się 13.01.2005 r. z zespołem wad wrodzonych: przepukliną oponowo- rdzeniową, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym.
oga, ortopedy, urologa, okulisty i rehabilitanta.
Mateuszek jest bardzo pogodnym dzieckiem, w tej chwili potrafi już samodzielnie siedzieć, raczkować, a nawet podnosi się przy przedmiotach. Synek - pomimo tak wielkiej przepukliny - ma ogromne szanse na samodzielne poruszanie się, dlatego tak ważna jest rehabilitacja oraz zaopatrzenie go w odpowiednie przedmioty ortopedyczne ( buty, łuski).W przyszłości czeka go też operacja stóp i podcięcie ścięgien.
Jako rodzice jesteśmy pełni nadziei, że możemy liczyć na ludzi wielkiego serca i dobrej woli, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a zwłaszcza bezbronnego, nie mogącego cieszyć się zdrowym życiem dziecka. Choć małymi kroczkami, Mateuszek robi postępy i jest na dobrej drodze do zdobywania kolejnych etapów rozwoju. Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w zgromadzeniu niezbędnych środków finansowych z przeznaczeniem na wielokierunkową rehabilitację naszego synka. Każda złotówka to dla Mateuszka ogromny dar i szansa na zdrowie.
Fundacja "Zdążyć z pomocą" jest organizacją pożytku publicznego, dlatego też mogą Państwo przekazać 1 % swojego podatku na pomoc Mateuszkowi.

dane potrzebne do pitu
Fundacja zdążyć z pomocą
KRS 0000037904
w polu dodatkowe informacje dopisać Dla Mateusza Leśniewskiego.
oferuję swoją pomoc w wypełnieniu pitu.
Dzięuję z całego sera

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1