Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

pomocy!!! 2010/01/20 16:56 #5457

  • luca
  • luca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś z Was zna jakiegoś adwokata w Słubicach,który umiałby mi napisać odwołanie do Sądu?Zostałem wrobiony w jedną sprawę w Niemczech..mam grzywnę 2100 Euro do zapłaty i podobno to będzie jeszcze więcej...
Nie stać mnie na to. Ale już nie kasa jest ważna..-tylko,że ja nie jestem winny.No..może moja tylko wina,że naiwny jestem za bardzo.. Obdzwoniłem już wszystkich adwokatów,ale żaden nie zajmuje się niemieckimi sprawami. Słyszałem,że we FFo jest jakaś babka, co mówi po polsku..MA ktoś jakiś namiar?
Miał ktoś już z Was podobną sprawę?Czy jak grzywny w Niemczech nie opłącę, to mogą za to posadzić?Bo słyszałem,że tylko zabrać kasę mogą jak się jest na granicy,albo przy kontroli ewentualnej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/01/20 19:12 #5458

  • Kalina.Slubice
  • Kalina.Slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
niedawno widzialam tu ogloszenie jednej pani z FFO, ktora bodajze reklamowala jakas kancelarie obslugujaca w jezyku polskim. Teraz przejzalam ale nie widze juz jej ogloszenia. Moze zajrzy tu i sie odezwie do ciebie.
Moim zdaniem najlepiej byloby gdybys rzeczywiscie jak najszybciej wyjasnil ta sprawe. Jezeli nie masz takiej gotowki na wylozenie na poczet tej kary to zawsze mozesz rozlozyc to na raty wtedy nie beda ci lecialy zadne odsetki tylko zrob to tez jak najszybciej(!).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/01/20 20:56 #5459

  • ig@wp.eu
  • ig@wp.eu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam
mam kilka nr.tel. adwokatów zajmujących się prawem karnym ale z Berlina mowiących po polsku.

interesuje to Pana??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ig@wp.eu.

O:pomocy!!! 2010/01/20 22:53 #5460

  • luca
  • luca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak,bardzo bym prosił. Może na maila?Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawdę mówiąc szukałbym czegoś bliżej..ale jak nic nie znajdę, to będę musiał i tam. A jak na razie to zadzwonię i zobaczymy co mi powiedzą..no i ciekawe ile to kosztuje:(..
A ktoś mówił,że jakaś Pani się ogłaszała w Słubicach. Ma może ktoś jakiś namiar na nią?

Dziękuję za wszelką pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/01/21 17:29 #5463

  • Kalina.Slubice
  • Kalina.Slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
napisz swoj nr GG lub odezwij sie do mnie na poczte Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , przypomnialam sobie jak nazywala sie ta pani, ktora tu sie oglaszala.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/01/24 18:45 #5472

  • szyman133
  • szyman133 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
www.adwokat-niemcy.net/ pani Kamila w tej kancelari jest dobrym adwokatem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/01/24 19:35 #5473

  • abra
  • abra Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jana Wagner przyjmuje
w Słubicach w klinice przy ul Krzywoustego 1 w kancelarii Zubczewskich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pomocy!!! 2010/02/08 00:29 #5530

  • kbz.rechtsanwälte
  • kbz.rechtsanwälte Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeśli jeszcze Pan lub ktokolwiek z forumowiczów potrzebuje takiej pomocy, to kancelaria polsko-niemiecka znajduje się naprzeciw Kauflandu. Tam mówią po polsku i oferują pomoc prawną dla Polaków. Adres i telefon można znaleźć na słubice24 pod firmami/pomoc prawna.
Tel. 794789090.
Myślę,że wielu Słubiczan znajduje się w sytuacji wymagającej interwencji adwokata niemieckiego, ale większość nie wie gdzie tej pomocy szukać. Moja zachęta do rozmowy na ten temat została uznana za reklamę (bo właściwie za taką miała służyć) i zdjęta z forum.
Chcę w takim razie tylko poinformować, że dane kontaktowe kancelarii znajdują sie w zakładce firmy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1