Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ul. Chopina 2009/10/16 21:01 #4143

  • Kto to ?
  • Kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego najszersza ulica w mieście jest jednokierunkowa ?
Dlatego, że nie ma możliwości wjazdu od strony Wojska Polskiego, kierowcy skracają sobie drogę wjeżdżajac z ul. Wawrzyniaka w drogę osiedlową z zakazem wjazdu. Karanie mandatami na drodze wewnętrznej jest niemożliwe, powoduje to złość mieszkańców i częste uzasadnione skargi. Zrobienie Chopina drogą dwukierunkową odciąży ul. Kopernika i osiedle. Ruch jest naprawdę duży ponieważ drogi te prowadzą na Mały Bazar i do Lidla.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ul. Chopina 2009/10/17 10:29 #4148

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie wiem kto mógłby ci odpowiedzieć na to pytanie. Zarządcy dróg i urzędnicy potrafią wymyślać takie rzeczy o których się nawet "fizjologom" nie śniło i chyba sami nie wiedzą dlaczego tak jest. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ul. Chopina 2009/10/17 11:32 #4150

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy przypadkiem ta ulica zrobiła się jednokierunkowa za sprawa pana K. aby ułatwić wjazd, wyjazd autobusom. Jeśli tak to teraz, jak baza przeniesiona jest na strefę, a autobusów jest jak kot napłakał, czy nie warto ułatwić dojazd do jednego z najbardziej ruchliwych miejsc w mieście ( bazaru ) ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ul. Chopina 2009/10/17 18:13 #4154

  • GÓRAL
  • GÓRAL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Odpowiedź na pytanie jest taka:
Gdyby Ci wszyscy niemcy mogli skręcać z wojska polskiego na chopina koło przystanku pks, to na tej krzyżówce zrobiłby się taki korek że cały ruch samochodowy byłby zablokowany pomimo świateł. I taka jest historia jednokierunkowej ulicy chopina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1