Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gdzie na kurs na lawetę tzn. na kat. BE 2009/10/13 14:46 #4104

  • zen
  • zen Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie.
Chciałbym udać się na kurs; prawa jazdy kategorii BE, wiem, że na pewno można je zrobić w "LOK", ale może ktoś jeszcze wie czy jest inny ośrodek, specjalizujący się w tej kategorii.
Pewnie nie jedna osoba z Was już robiła to prawo jazdy, więc byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi.
Z góry dziękuję za wszystkie opinie na ten temat :)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie na kurs na lawetę tzn. na kat. BE 2009/10/13 16:23 #4107

  • Cinek
  • Cinek Avatar
  • Gość
  • Gość
"LOK" jak najbardziej. Czyżbyś miał jakieś uprzedzenia co do szkoleń w LOK u. Jak dla mnie to najlepsza szkoła w Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie na kurs na lawetę tzn. na kat. BE 2009/10/13 16:54 #4109

  • zen
  • zen Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie, oczywiście, nie mam żadnych uprzedzeń, robiłem tam prawo jazdy i całkiem miło wspominam. Z obserwacji jednak wiem, ze u Nas wiele szkółek teraz powstało i chciałbym się dowiedzieć czy w którejś z nich nie można też odbyć takiego kursu.
Chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości, a nie tkwić tylko przy jednym. Jeśli możemy mieć wybór ( czego nie wiem ) to dlaczego nie móc z tego korzystać.
Pozdrawiam serdecznie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gdzie na kurs na lawetę tzn. na kat. BE 2009/10/13 18:02 #4111

  • Cinek
  • Cinek Avatar
  • Gość
  • Gość
A i owszem. Szkółek nauki jazdy wyrosło u nas jak grzybów po deszczu. Pytanie tylko jedno- stawiają one na ilość czy jakość nauki. Ja proponuje ci pozostanie przy LOKu, wiadomo stare i sprawdzone zwłaszcza, ze będziesz robił tylko lawetę ale być może ktoś będzie miał inne zdanie i inna propozycje dla ciebie. Poobserwuje ten watek z ciekawością.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1