Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wesele w Cargo- opinie 2009/10/13 12:57 #4096

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
bardzo Was prosze o opinie na temat wesela w hotelu cargo. czy ktos tam byl na przyjęciu? jak jest? Czy ta sala po przystrojeniu wyglada znosnie?? Planuje wesele na 100 osob.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/13 13:13 #4097

  • lizak
  • lizak Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jest sporo ciekawszych lokalii. cargo lata swietnosci ma juz dawno za soba. jeden wielki syf. Polecam Hotel Park, Dolinę Leśna lub swietną sale w Krzeszycach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/13 13:57 #4100

  • mi
  • mi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
doline lesna? zartujesz sobie!

hotel park (rzepin) u marcela (rzepin)
hotel nevada (poźrzadło)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/14 08:25 #4118

  • home
  • home Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
lizak napisał:

Jest sporo ciekawszych lokalii. cargo lata swietnosci ma juz dawno za soba. jeden wielki syf. Polecam Hotel Park, Dolinę Leśna lub swietną sale w Krzeszycach


W Krzeszycach niestety są dwa piętra - co jest głupotą, gdzyż gdzie indziej się tańczy, gdzie indziej się je.
Poza tym właściciele nie życzą sobie za dużo dzieci na takich imprezach ze względu na schody (bezpieczeństwo), gdyż kiedyś był wypadek i wolą dmuchać na zimne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/14 12:04 #4120

  • zz
  • zz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w cargo nie jest tak tragicznie tez . Ale polecam w Garbiczu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/15 08:49 #4125

  • Jola
  • Jola Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam a ja polecam salę w Rzepinie w laśnie w zeszłą sobote graliśmy tam "gramy na weselach" i sala jest super , lokal prowadzi dwóch kuzynów jeden z nich jest kucharzem , jedzenie dober i z tego co mówili młodzi cena jest też ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/15 18:31 #4127

  • SYLWIA
  • SYLWIA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
WITAM CO DO CARGO TO POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM SALA PO PRZYSTROJENIU JEST ŚLICZNA A NIE WSPOMNE O JEDZENIU DUŻO I BARDZO SMACZNE DOPRACOWANE NA OSTATNI GUZICZEK BARDZO MIŁA SZEFOWA WSZYSTKO MOZNA Z TĄ KOBIETKĄ ZALATWIĆ OBSŁUGA PROFESIONALNA MIAŁAM TAM SWOJE WESELE I KOMUNIE 2 DZIECI POLECAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/19 12:40 #4164

  • dimitry
  • dimitry Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja bylem na weselu w Cargo i bylo calkiem fajnie. Tylko jak bedziecie brali od cargo jedzenie to przyniescie ocet do garalety bo oni tam daja tylko cytryne ;P ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2009/10/20 14:43 #4171

  • PIOTR
  • PIOTR Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wszystkie lokale w Słuicach tylko nie"Cargo" zapijaczony personel,gdzie kelnrki mają powiązania z różnymi elementami,wynoszą alkohol.
Często na organizowane tam wesela wzywana jest na interwencję Policja.Osobiście byłem na takim weselu w "Cargo" i okazało się że sala weselna przy wejsciu do niej graniczy w korytarzu z salą baru gdzie "chleją wódę" kierowcy TIR-ów (w wiekszości są to znajomi kelenerek i pracujących tam osób,drzwi prowadzące do baru są otwarte tak więc goście weselni zaczepiani ą przez pijanych achlejów a na weselu na którym ja byłem trzech takich pijanych kierowców usiłowało zgwałcić 15 dziewczynę która bawiła sie na weselu a korytarzem który łączy bar z salą weselną szła właśnie do toalety,tam została wciągnięta do "kibla" i gdyby nie przypadek że drugi gość weselny chciał skorzystać z toalety mogło dojść do gwałtu a tak wezwani zaalarmowani goście weselni stoczyli bitwę z pijanymi kierowcami z baru.Oczywiście wezwano na interwencję Policję i co sie okazało że kierowcy znikneli w zakamarkach baru lecz po naciskach ojca panny młodej w skrytce na zapleczu baru ujawnili policjanci ukrytych przez kelnerki sprawców .Głupia mina kelnerki i kelnera i ich jeszcze głupsze tłumaczenie nie uśpily czujności Policjji zostali oni zatrzymani i spisani .
Jak się okazalo podobne sytuacje zdarzały sie w przeszłości i są ściśle ukrywane przed dyrekcją "Cargo" . Wiem że ojciec panny młodej zlożył oficjalną skargę w tej sprawie dyrektorowi Hotelu,który utrzymywał że takie zdarzenie zaistnialo pierwszy raz w jego Hotelu ,co jest kłamstwem gdyż pracujący na obiekcie ochroniarze oświadczyli przy Policjantach jeszcze że takie sytuacje są tam na początku dziennym.
Dlatego szczerze odradzam wszystkim "Cargo" jako lokal na wesela. Pozdrawiam wszystkich którzy choć zastanowią sie nad tymi kilkoma słowami i wyciągną sami wnioski z tych zajść bo można mieć bardzo przykre wspomnienia z wesela córki lub syna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wesele w Cargo- opinie 2010/11/18 04:17 #7161

  • kobra
  • kobra Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
zdaje się,że tu Piotr pomylił restaurację z hotelem,bo z tego co mi wiadomo to restaurację prowadzi poddzierżawca i dyrektor hotelu nie zajmuje się w żadnym razie problemami restauracji,bo jest to oddzielna firma.Nie widzę związku,żeby miał się wtrącać do imprazy organizowanej przez restaurację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1