Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Panel radia samochodowego 2009/09/21 16:24 #3749

  • Tomek
  • Tomek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W sobotę wieczorem w niewyjaśnionych okolicznościach znalazłem się w posiadaniu panelu radia samochodowego i krótkiej wycieraczki samochodowej - jeśli ktoś z was szuka właśnie tych przedmiotów to proszę o kontakt tel.: 504-045-028
Prawdopodobnie właściciel miał zaparkowane auto przy pubie piwnica sobotniego wieczoru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Panel radia samochodowego 2009/09/21 17:04 #3753

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tomek napisał:

W sobotę wieczorem w niewyjaśnionych okolicznościach znalazłem się w posiadaniu panelu radia samochodowego i krótkiej wycieraczki samochodowej - jeśli ktoś z was szuka właśnie tych przedmiotów to proszę o kontakt tel.: 504-045-028
Prawdopodobnie właściciel miał zaparkowane auto przy pubie piwnica sobotniego wieczoru.

Zalałeś pałę tak, że dostałeś amnezji a w międzyczasie zdemolowałeś jakiś samochód, to są w/g Ciebie niewyjaśnione okoliczności?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Do Gosc 2009/09/21 17:23 #3755

  • M.M
  • M.M Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie mierz innych swoja miarka. Czlowiek"Tomek" oznajmil, ze jest w posiadaniu tych rzeczy a ty oskarzasz go o zdemolowanie komus auta. Moglby wyrzucic te rzeczy i sie nie wychylac a jednak jest chetny do pomocy. Wstydz sie! Co za czlowiek z ciebie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Gosc 2009/09/21 17:58 #3756

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
M.M napisał:

Nie mierz innych swoja miarka. Czlowiek"Tomek" oznajmil, ze jest w posiadaniu tych rzeczy a ty oskarzasz go o zdemolowanie komus auta. Moglby wyrzucic te rzeczy i sie nie wychylac a jednak jest chetny do pomocy. Wstydz sie! Co za czlowiek z ciebie!

No przyznam, że zapomniało mi się na końcu dodać emotikona.
Ale skoro już drążysz temat i wiesz, że to ja demoluje samochody a nie on, to wytłumacz mi co dokładnie znaczy w tym wypadku zwrot: "w niewyjaśnionych okolicznościach"?
Nie wstydź się, bądź człowiekiem i wytłumacz mi to po ludzku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Gosc 2009/09/21 18:23 #3757

  • M.M
  • M.M Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kochany Gosciu, o to co znaczy zwrot "niewyjasnione okolicznosci" nalezy zapytac autora tego watku. Moze sa to takie okolicznosci o ktorych nie chce z powodow prywatnych pisac na forum publicznym. Gdybym znalazla jakies rzeczy w "niewyjasnionej sytuacji" tez bym uzyla takiego sformuowania. Liczy sie to, ze chce oddac co do niego nie nalezy a jak wiadomo panel radia to wazna rzecz i powinien z radiem byc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Gosc 2009/09/21 18:34 #3758

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No proszę, godzinę temu miałem się wstydzić, a teraz jestem kochany.
Internet to piękna sprawa.
:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Gosc 2009/09/21 18:42 #3759

  • M.M
  • M.M Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ty kochany gosciu nie patrz do tylu na to co bylo, tylko patrz do przodu na to co bedzie:kiss:
Internet to najlepsza sprawa na swiecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Panel radia samochodowego 2009/09/21 23:51 #3769

  • Tomek
  • Tomek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:

Tomek napisał:

W sobotę wieczorem w niewyjaśnionych okolicznościach znalazłem się w posiadaniu panelu radia samochodowego i krótkiej wycieraczki samochodowej - jeśli ktoś z was szuka właśnie tych przedmiotów to proszę o kontakt tel.: 504-045-028
Prawdopodobnie właściciel miał zaparkowane auto przy pubie piwnica sobotniego wieczoru.

Zalałeś pałę tak, że dostałeś amnezji a w międzyczasie zdemolowałeś jakiś samochód, to są w/g Ciebie niewyjaśnione okoliczności?


Patrząc logicznie - dokładnie tak - niewyjaśnione. Nikt nic nie widział i nie słyszał :/ dziwne? ale tak jest, no chyba, że coś wiesz to pisz śmiało. Ja po prostu chcę to zwrócić właścicielowi. Pomyśl sobie, że to mogło by być np. twoje radio, nie ucieszył byś się? Nie jestem złodziejem, a jeśli coś na prawdę zbroiłem to biorę za to odpowiedzialność. Pozdrawiam ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Panel radia samochodowego 2009/09/22 00:53 #3770

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ta Twoja logika to aż mnie powala.
Skoro już ustaliliśmy, że to nie Ty urwałeś wycieraczkę to można było napisać:
- szedłem, znalazłem
- ktoś mi podrzucił pod drzwi/na podwórko
- ktoś mi wcisnął do ręki
- listonosz pomylił adresy
- spadło z nieba
- itp., itd.
W niewyjaśnionych okolicznościach to giną ludzie, przedmioty czy cokolwiek innego.
Ale jak żyję a trochę to już trwa, to nie słyszałem, żeby coś się odnalazło w niewyjaśnionych okolicznościach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1