Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ubranka dla smyków 2009/09/12 20:09 #3649

  • demi
  • demi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gdzie w słubicach mozna kupic fajne ciuszki dla dzieci?
jakie sklepy polecacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/12 22:35 #3651

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pytasz o jakosc czy ładnie się prezentujące przed wypraniem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/13 09:26 #3657

  • demi
  • demi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pytam o jakosc cena nie jest az tak bardzo wazna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/13 10:15 #3658

  • niezapominajka
  • niezapominajka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie ma za bardzo dobrych sklepow dla dzieci w Słubicach. za każdym razem trzeba patrzec na to z czego są zrobione. niekiedy bardzo drogie ubrania już po pierwszym praniu nie nadają się do tego , żeby ubrać w nie dziecko.
jak chcesz kupic taniej , to idz do 'pepco', ' textil market-u", jak masz więcej kasy to jest jeszcze ' 5-10-15", w starym merkurym, albo coccodrillo za inter marche. oczywiście jak masz czas to możesz skoczyć do frankfurtu do oderturmu, tam na dole jest sklep "famili"- ceny podobne do naszych , a jakosc lepsza

aha, tylko nie przesadzaj z zakupami, bo maluszek nie zdaży w tym za dlugo pochodzic- tak szybko rośnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/13 13:30 #3661

  • Ania
  • Ania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Słubicach raczej nie kupisz nic dobrego gatunkowo. W 5-10-15 ciuszki są dość drogie, a jakość kiepska... Ja małego ubieram w H&M we Frankfurcie. Wydam trochę więcej kasy, ale ciuszki naprawdę rewelacja. Piorę i piorę i nie widać śladów użytkowania. Za dużo nie kupuję, więc raz na kiedy jak wydasz to nie zbiedniejesz! Familijny też jest ok i ceny przystępne. A tak troszeczkę odbiegając od tematu to mam do sprzedania ciuszki w rozmiarze 56-74 dla chłopczyka (używane, ale w stanie bardzo dobrym)! Zainteresowanym podaję meila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/13 17:13 #3663

  • olka
  • olka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja osobiscie uwielbiam zakupy w sklepie 51015, ciuszki sa naprawde dobre gatunkowo, ceny rzeczywiscie sa dosyc wysokie ale warto poczekac na przeceny, ktore w tym sklepie sa co chwila i wtedy ciuszki mozna kupic za grosze.
a co do coccodrillo to jakosc przecietna , raz kupialm dresik ktory po pierwszym praniu rozciagnal sie niesamowicie sluzy teraz dziecku jako ubranko na podworko do piaskownicy, maja dobre gatunkowo body.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/14 15:36 #3677

  • gaga
  • gaga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W 51015 ceny sa przystępne, ale jakość bardzo słaba. Po 3-4 praniach mozna ciuszki wyrzucić do kosza. Cocodrillo jakośiowo super, ale ceny wysokie. Najlepiej do H&M iść na przeceny, ciuszki sa świetnie skrojone, diobre materiały. W family jest tanio i przeważnie ciuszki sa dobre gatunkowo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/15 20:30 #3685

  • lady suzii
  • lady suzii Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja tez polecam zdecydowanie h&m no i oczywiscie nasz slubicki super lumpek na wrocławskiej i maja w ktorym mozna kupic ciuszki ( h&m, c&a, next, itp, itd) dla maluszkow nawet z metkami za grosze!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/15 21:54 #3686

  • gaga
  • gaga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
lady suzii napisał:

ja tez polecam zdecydowanie h&m no i oczywiscie nasz slubicki super lumpek na wrocławskiej i maja w ktorym mozna kupic ciuszki ( h&m, c&a, next, itp, itd) dla maluszkow nawet z metkami za grosze!!!


zgadza się:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/16 08:53 #3687

  • Mania
  • Mania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co do SUPER LUMPKA to zgadzam się w 100%. Tylko z tego co wiem to na 1-go Maja już nie ma, został przeniesiony do PERSA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ubranka dla smyków 2009/09/17 22:45 #3711

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
demi napisał:

gdzie w słubicach mozna kupic fajne ciuszki dla dzieci?
jakie sklepy polecacie?


Nie licz, że długo się utrzymasz w swoim sklepie w "Jedynce". Mamy, które mają kase kupuja w Niemczech, jak nie mają,to od koleżanek używki.
Przy tych czynszach i innych kosztach daję Ci max 6 miesięcy do bankructwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1