Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/02 16:32 #36868

  • Adaza
  • Adaza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy zna ktoś niedrogą osobę która remontuje nie ryczałtem tylko wycenia każdy metr płytek jak to kiedyś było ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adaza.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/15 12:49 #36874

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Z punktu widzenia wykonawcy:
Masz 20m2 podłogi np. w kuchni i 10m2 płytek na ścianie. Czas roboty to powiedzmy 3 dni
30m2 x 50zł = 1500zł

Łazienka 4m2 i 20m2 scian i zabudowy wszelakiej, cięcie kątowe płytek, itp - czas roboty to ok 6-8dni
24m2 x 150zł = 3600zł

Reasumując to nie da się wycenić sztywno ceny za metr, bo to zależy od technologii w jakiej inwestor chce wykonać swoją inwestycję.
Głupia tarcza i otwornica diamentowa która nie jest wieczna kosztuje kilka stów i to są koszta wykonawcy które idą w cenę metra położonych płytek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ja28rek.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/15 16:35 #36875

  • Adaza
  • Adaza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki, a co za technologię „inwestor” ma do wyboru? Mi obojętne. Tzn.Wiem, że są tacy co mają wiertarki po parę tysia, ja widzę takich, co tną gumówką do betonu albo taką tanią przecinarką, ale nieważne. To co Pan podaje, to brzmi i tak rozsądniej niż słyszałem. A Pan robi lub poleci kogoś? Bo coraz więcej ludzi z przypadku. W Gdańsku kolega musiał jednemu do paneli wyrzynarkę kupić, bo ciął ręcznie. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adaza.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/15 17:08 #36876

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Robię od czasu do czasu jako dodatkowe zajęcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/15 20:07 #36877

  • Adaza
  • Adaza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
To jak za jakiś miesiąc 7-8.8.22, 21/22.8.22 mi hydraulik wyprowadzi wodę, to się skontaktujemy jeśli chce Pan się podjąć, na jakis mail/tel. Mam pisać/dzwonić? Moge podać teź mój nr 607720483

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adaza.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/07/15 21:11 #36879

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ok. 506473094

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ja28rek.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/09/08 19:54 #36931

  • SMJJ
  • SMJJ Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0


Głupia tarcza i otwornica diamentowa która nie jest wieczna kosztuje kilka stów i to są koszta wykonawcy które idą w cenę metra położonych płytek.

Tarcza diamentowa to koszt około 20-30 zł , w dobrej jakosci a otwornice w zestawach do 70-80mm to koszt rzędu 70-80 zł. Proponuję uważać na to, że niektórzy nie lubia dawać robic z siebie idiotów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/09/08 21:38 #36934

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Kup ten zestaw otwornic i dam ci płytkę z gresu szkliwionego i co najwyżej zadrapiesz na niej lakier.

Tu masz otwornicę co kupiłem ostatnio:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy są niedrodzy wykończeniowcy w Słubicach lub okolicach? 2022/12/16 10:22 #36990

  • SMJJ
  • SMJJ Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak kupujesz sprzęt dla siebie i na długo to kupujesz sprzęt profesjonalnej klasy - ale nie liczysz tego jako koszt wykonania jednej roboty. Wiecej- nie liczysz tego wcale , to jest twój sposób na obniżenie kosztu, po którym możesz wykonac szybko i dobrze swoją prace. A jak potrzebujesz czegos do jednej "roboty" to możesz sobie kupic cos, co ci pozwoli wykonac zadanie w podobny sposób, ale w niewielkij ilosci powtórzeń np takim: allegro.pl/oferta/otwornica-diamentowa-6...es-plytki-9902357935 > Gwarantuję, że nie ma wielkiej różnicy w przypadku, kiedy trzeba wykonac kilka otworów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1