Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/01/08 13:14 #36161

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
co z wywózką smieci w Kunowicach?!?! zgodnie z nowym planem miały być zabrane segregowane i zmieszane, a od wtorku worki i kubły zalegają.
czy szanowna redakcja moze się dowiedziec wiecej
PUk chyba jaja sobie robi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/01/08 13:52 #36162

  • PUK
  • PUK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 3
Zgodnie z nowym harmonogramem, o którym Pani napisała , i na który się Pani powołuje ,w Kunowicach: niesegregowane odpady odebrane są: 4, 11, 18 i 25 styczeń (czyli poniedziałki), biodegradowalne: 7,21 styczeń (czyli czwartki), szkło: 14 i 20 styczeń, papier i tektura 13 i 27 styczeń (środa) a tworzywa sztuczne: 14 i 28 styczeń (czyli w czwartek). Więc nie rozumiemy, o co chodzi ? Rozumiemy natomiast, że Ci, którzy nie czytali jeszcze informacji o nowych harmonogramach, bądź nie otrzymali ich od pracowników śmieciarek, to wystawili segregację, która zgodnie z powyższymi terminami, określonymi w nowym harmonogramie odbierana będzie w tych terminach, ale jeżeli się Pani powołuje na nowy harmonogram, to nie wiemy o co chodzi, bo przecież odbiór rozpoczął się we właściwych terminach. Niesegregowane odebraliśmy już w poniedziałek 4, biodegradowalne 7 w czwartek, następny odbiór w poniedziałek 11 niesegregowane, 13 stycznia w środę papier i tektura, a szkło i tworzywa sztuczne 14 stycznia. Kolejne odbiory tak, jak w nowym harmonogramie. Proszę wejść na naszą stronę internetową i sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/01/21 13:28 #36202

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
po 1 prosze zauważyć że poprzedni harmonogam obowiazywał do konca 2021 roku, wiec mowiac nowy miała na myśli stary ten co kiedyś otrzymaliśmy ale obowiązujacy w tym roku, jesli ktos komus swiadczy uslugi w oparciu o jakies ustalone zasady to nie moze ich zmieniać jednostronnie, cała nasza ulica nie dostała żadnych informacji listownie, ulotek do skrzynki, pisma z informacją o zmianie, wszyscy wystawili śmietniki a pan bedzie nam wciskac że jesteśmy tumany? samo umieszczenie na stronie to za mało, skad ja mialam wiedzieć, że sobie coś zmieniacie, trzeba w rzeczywisty sposób poinformowac odbiorce

po 2 kilka dni pózniej już wg nowego harmonogramu na ktory pan sie powoluje mialy byc odebrane segregowane, nikt po nie nie przyjechał 13 stycznia tylko stały, a wolno zyjace koty list dobierały się do worków u sasiada porozciagały po całej ulicy, prosze wiec pilnowac lepiej tego co sami ustalacie, naprawde ja sie nie czepiam chce zegregowac nie jestem śmieciara ale polityka ścieciowa u nas to cieniutko i dobrze pan wie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/01/21 14:00 #36205

  • PUK
  • PUK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 3
Rozumiem, proszę nam wybaczyć, ale nam też jako świadczącemu usługi zmieniono ustalone wcześniej zasady, też jednostronnie i w trakcie umowy. Osobiście sądzę, ze jeszcze w tym roku (chyba za kilka miesięcy, a może szybciej) rząd lub ministerstwo jeszcze raz zmieni ("jednostronnie") te zasady i prawo w zakresie odpadów (tak dzieje się praktycznie co roku od kilku lat, niestety). Nie napisałem też i nie używałem słów, które Pani przytacza w sprawie jakiegoś "wciskania". Co do odbioru 13 stycznia, czyli w dniu, o którym Pani pisze, zaraz sprawdzę zapis w systemie monitorowania i odpiszę Pani, edytując tę odpowiedź. Sprawdziłem, śmieciarka 13 odbierała papier i tekturę w Kunowicach, a 14 worki ze szkłem i z tworzywami sztucznymi itd. Zapis pracy jest. Jeżeli chciałaby Pani sprawdzić, to zapraszam, sprawdzi Pani swoją ulicę i wszystko się wyjaśni. Mógł z jakiegoś powodu nie odebrać z jakiegoś domu, ale nie z całej ulicy. Ale zapraszam, chciałbym wyjaśnić całą sytuację, aby w przyszłości zminimalizować błędy i uniknąć podobnych sytuacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PUK.

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/04/08 08:40 #36436

  • SMJJ
  • SMJJ Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dla PUKu najważniejsze jest wyciśnięcie kasy za zbieranie śmieci. Samo ich zabieranie jakoś się tam w najbliższym czasie załatwi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dlaczego PUK nie wywozi śmieci? 2021/04/08 12:32 #36437

  • PUK
  • PUK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 3
Gdyby rozwinąć tj. napisać konkretnie o co chodzi z tym "zbieranie jakoś się tam w najbliższym czasie załatwi", to wtedy moglibyśmy się do tego odnieść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1