Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Biedronki w Słubicach 2019/01/03 19:30 #34185

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Czy ktoś wie jak długo będzie taki totalny bałagan w naszych słubickich BIEDRONKACH ???? Towar na półkach pomieszany obsługa nie jest w stanie udzielić informacji gdzie czego szukać ceny nie zgodne z wyłożonym towarem lub brak ceny....trudno z każdym produktem biegać do czytnika.Bylam ostatnio w dwóch sklepach tej sieci w innym mieście i zupełnie inne sklepy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/03 19:35 #34186

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Rób zakupy w Lidlu albo innym sklepie jaki masz problem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/03 19:46 #34188

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ale ja lubię BIEDRONKI tylko nie lubię takiego bałaganu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/11 15:50 #34210

  • BW56
  • BW56 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zgadza się. Niestety sklepy Biedronka są w Słubicach w strasznym stanie. Bałagan z towarem, przejść się nie da, czytniki cen często nie działają. Pracownicy nie zawsze udzielają pomocy i informują klienta zapytani chociażby o położenie konkretnego produktu. Bywam w Biedronkach w innych częściach Polski i jest zdecydowanie inaczej.
Myślę, że kierownictwo robi i tak co może, ale pewno są zawaleni obowiązkami, jest mało pracowników, duży ruch i tak się to ciągnie. A szkoda, bo Biedronka ma wiele fajnych produktów i mimo wszystko robię tam zakupy. Jest wiele promocji i bardzo dużo produktów w stałych konkurencyjnych cenach.
Mam nadzieję, że z czasem coś zmieni się na korzyść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/12 23:33 #34223

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Biedronka w Rzepinie to samo, syf i bałagan. Jednak to jeszcze nic w porównaniu do tego co wyprawiają pracownicy tego sklepu w Rzepinie ( oczywiście nie wszyscy bo część pracuje ciężko i stara się być miłym i uprzejmym oraz pomocnym dla klienta ). Są takie panie, które się zachowują w sposób szokujący. Mają takich klientów, których ot tak sobie nie lubią i sa w stosunku do nich chamskie i niemiłe, i dzieje się to nagminnie. Człowiek czasami przy kasie stoi zszokowany ich zachowaniem i aż nie wie jak się zachować bo musiałby się znizyc do bardzo niskiego poziomu, żeby odpowiedzieć chamstwem na chamstwo!!!!! Brak "dzień dobry", "prosze", do tego foch i naburmuszony głos to jest normą i jeszcze "delikatnym" zachowaniem w stosunku do niektórych klientów. Normalnie hrabiny-kasjerki z Biedronki, "Panie prezes" na kasie rządzą klientami. Zastanawiam sie jak długo jeszcze menager ze Świebodzina odpowiedzialny m.in za Biedronki z okręgu rzepinskiego będzie tolerować taki stan rzeczy twierdząc, ze Rzepin jest trudny bo to mala mieścina itd. A co to mnie obchodzi!!!! To proszę pozwalniac te wszystkie rzepinskie pracownice z fochami do klienta i zatrudnić samych Ukraincow !!!!!! Sa o niebo lepszymi pracownikami w Biedronce niz te polskie hrabiny zatrudnione w Biedronce Rzepin. Ukraińcy są pracowici, uprzejmi, kulturalni i starają się pomoc. Nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem ze strony ukraińskich pracowników w Biedronce Rzepin, natomiast ze strony co niektórych polskich pracownic, jest to nagminne w stosunku do mnie i mało tego trwa to kilka lat. Także albo menager tam zareaguje albo moja cierpliwość i tolerancja się skończy i będę interweniowac na poziomie zarządu Biedronka Polska.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez irka.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/13 21:37 #34224

  • mkwitowski
  • mkwitowski Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 3
Może w Rzepinie Ukraińcy są mili i uprzejmy ale w Słubicach biedronkach Ukraińcy znają tylko nie paniemaje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/15 11:59 #34227

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
ja od dawna chodzę tylko do Lidla. Biedronka to porażka na całej linii. Syf i bałagna a jak pytasz o towar to ni panimaju.

jak polacy pracowali to nie bylo takich problemow

teraz wszystko opanowala ukraina i tragedia jest

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/15 21:34 #34228

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie mam nic przeciwko pracownikom z Ukrainy ale jeśli pracują w sklepie i mają do czynienia z klientem to myślę ze minimum języka powinni znać. Pamiętam czasy jak polacy jeżdzili kiedyś do pracy za granicę to zawsze był wymagany język ...chociaż w stopniu podstawowym. Są mili pracowici ale to czasem nie wystarcza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/16 10:08 #34229

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ja dlatego nie chodzę do biedronek. Jak by pracodawca zaczął płacić normalnie to na pewno by było inaczej. Jaka płaca taka praca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/16 17:01 #34231

  • Kolezanka Iruchny
  • Kolezanka Iruchny Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Może troche odwagi i proszę bardziej sprecyzowac ktore to z pan sa takie niemile a nie wszystkie pod jedną kreskę. Sadzac po wypowiedzi chyba pani jest z Ukrainy i tak pani źle sie wypowiada o Polakach. Tak się ujawnia nienawiść , pani jest nie uprzejma i upierdliwa wiec wcale sie nie dziwie że jest tak traktowana. Szanujmy ludzi pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/26 14:06 #34265

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
nie jestem rasistą ani nie mam nic przeciwko innym nacjom, bo jestem praktykującym katolikiem chodzącym co codziennie do komunii, ale moim zdaniem bałaganu w biedronce winni są pracownicy z Ukrainy, Rosjanie, żydzi, Niemcy oraz ciabate muzułmanie z afryki :) Przyjeżdżają do naszego pięknego, katolickiego kraju i wszystko brudzą. W dodatku, przynoszą różnego rodzaje choroby oraz pasożyty, dokładnie tak jak nasz Pan Prezes przepowiedział :) Ale ja oczywiście nie mam nic przeciwko nim, bo jestem prawdziwym katolikiem, spowiadam się regularnie (chociaż grzechów nie mam) i każdego dnia komunia święta :) W ogóle to ich bardzo lubię i im chętnie pomagam, nawet szanuję ich kulturę i religię, nawet jeśli wiem że oni są ludźmi drugiej kategorii, bo tylko my katolicy jesteśmy najlepsiejsi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/01/31 20:28 #34285

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
gdybys był katolikiem to bys wiedział ze

Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma w nas prawdy. 9 Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, [Bóg] jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. 10 Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki.
Kto mówi: Znam Go, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. 5 Kto zaś zachowuje Jego naukę, w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała. 6 Po tym właśnie poznajemy, że jesteśmy w Nim. Kto twierdzi, że w Nim trwa, powinien również sam postępować tak, jak On postępował. 7Kto twierdzi, że żyje w światłości, a nienawidzi brata swego, dotąd jeszcze jest w ciemności. 10 Kto miłuje swego brata, ten trwa w światłości i nie może się potknąć. 11 Kto zaś swojego brata nienawidzi, żyje w ciemności i działa w ciemności, i nie wie, dokąd dąży, ponieważ ciemności dotknęły ślepotą jego oczy. 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Biedronki w Słubicach 2019/02/06 10:44 #34301

  • Micron
  • Micron Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wasz płacz mnie osłabia. Nikt nie jest rasista ale widzę ze tez nikt nie jest patriotą.. Uciekacie do niemieć mieszkać i pracować? To róbcie tam zakupy. Cały syf w sklepach jest przez was :laugh: zaraz zaczną przyjeżdżać ludzie z Bangladeszu do pracy to wtedy będziecie tęsknić za niepaniemaju. Ukraina jest nie miła i taka będzie. I nikt już tego nie zmieni.
A do tych co płaczą na syf z biedronkacha...idźcie raz w miesiącu na godzinę pomóc tym kobietom a może ogarniecie ten syf? Albo zrozumiecie ze to ciężka praca...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1