Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/05 21:29 #2775

  • Tomek
  • Tomek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam! wszystkich forumowiczów. Mam problem z klimatyzacją samochodową w Passacie,objechałem chyba 3/4 woj. i nikt w stanie nie jest mi pomóc:( . Możecie polecić jakis godny zaufania warsztat bądż specjaliste w tej dziedzinie na terenie Słubic lub okolic???? Dzięki za sugestie. Pzdr.:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/05 21:56 #2776

  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
na ekotanku robią albo pekaes termo king:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/06 09:32 #2784

  • x
  • x Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W Słubicach na Pekaesach jest firma Frost Słubice(Thermo-King) jest to ostatnia hala .Tam chłopacy zrobia wszystko chyba ze cos jest nie do zrobienia.Tylko nie zajedzaj do firmy Thermo-King hale wczesniej bo tam nic ci nie zrobia tylko czas zmarnuja.Tylko musisz sie umowic bo maja duzo roboty:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/06 17:50 #2792

  • y
  • y Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czyżby Frost Słubice tak bał się konkurencji firmy Frost której kiedyś był oddziałem, że klientów zniechęca? Radzę zorientować się i sprawdzić koszty tu i tu w końcu to tylko dwa kroki, jeden Frost i drugi Frost w końcu mają tych samych dostawców. A klimatyzacje naprawiają nie od dziś jedni i drudzy. No i na klimie w VW Passat będzie najlepiej znał się ten kto takim autem jeździ:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/06 19:32 #2793

  • x
  • x Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja nikogo nie zniechecam do Waszej firmy ale wiem co chłopcy potrafia we Froscie Słubice.Naprawiali mi klimatyzacje w aucie gdzie inne firmy" rozkładały rece."Dlatego polecam Frost Słubice:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/06 19:46 #2795

  • Endi
  • Endi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeżeli chodzi o klimatyzacje samochodowe to polecam Frosta Słubice na bazie Pekaes. Chłopaki znają sie naprawde na robocie w koncu robią to nie od dzis. W tamtym roku robiłem u nich swojego opelka i wszystko działa do tej pory. Ich serwis miesci sie w ostatniej hali, poleciłem ich swoim znajomym i wszyscy byli zadowoleni:) . A jeżeli powstała dla nich tam jakas konkurencja to mysle ze to zadna konkurencja tylko pseudo warsztacik nabijajacy ludzi w butelke . Także jak masz problemy z klimką w pasiu to tylko do nich !!!!!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/07/07 08:05 #2801

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja klimatyzacje serwisuje i naprawiam w serwisie ww we Frankfurcie. Solidnie z gwarancja, cena moze byc (ostatnio 70 euro)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klimatyzacja samochodowa -pomocy!!! 2009/09/24 17:54 #3813

  • borant
  • borant Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie wiem, czy temat nadal aktualny, ale jest w Słubicach człowiek, który zajmuje się pralkami, lodówkami i klimami , też samochodowymi - ma warsztat koło Intermarche. Robi ze sprzętami cuda także w przypadkach, gdy inni padają na pysk, a przy naprawach można być i się przyglądać i o wszystko wypytać.Z cenami też nie ma tragedii, a bywa, ze jest jedynym ratunkiem wokół.W każdym razie nie ma porównania do tych wszystkich "napełniaczy" co to sobie pokupowali maszynki, które za nich wszystko robią, tylko myślenia nie starcza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1