Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2009/07/04 20:49 #2766

  • słubiczanin
  • słubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ludzie, przesadzacie!!!!! Była woda i jej juz nie ma. Sam jeździłem dzisiaj autem po "tej wodzie" i nic nie było, trochę popadało i już wyjeżdzają, uciekają z miasta lub siedzą na walichach. Smiechu warte!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2009/07/04 23:35 #2767

  • beti
  • beti Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tycjan napisał:

no i pieknie na placu bochaterow nie szlo przejsc bo wody bylo pond pas bylem przemokniety do suchej nitki . Malo zorganizowana pomoc wiecie ile samochodow jest zalanych jeden stal po srodku ulicy zalany woda TRAGEDIA TU NIE DA SIE MIESZKAC trzeba z tad uciekac


a może by tak studzienki kanalizacyjne oczyścić i udrożnić odpływy! myśle że to usprawni zejście wody i całe niebezpieczeństwo minie jak również sytuacja się nie powtórzy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wielka woda w mieszkaniach 2009/07/04 23:40 #2768

  • kajtek
  • kajtek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
chej słubiczanin może u ciebie gdzieś na piętrze nie było wody ,a jak już jeżdziłeś po mieście to było na kościuszki się przejechać może byś pomógł wodę z mieszkań wylewać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:wielka woda w mieszkaniach 2009/07/05 08:10 #2770

  • AGNIECHA
  • AGNIECHA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Szkoda tylko,ze w razie czego-człowiek liczyć może tylko i wyłącznie na siebie...Zalało mi piec w piwnicy-o ciepłej wodzie można zapomnieć. W nocy straż działała na naszej ulicy...i znów szkoda,że tylko u pana ze skarbówki,pani z PZU i jeszcze jednego urzędasa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2009/07/05 09:49 #2771

  • home
  • home Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
beti napisał:

tycjan napisał:

no i pieknie na placu bochaterow nie szlo przejsc bo wody bylo pond pas bylem przemokniety do suchej nitki . Malo zorganizowana pomoc wiecie ile samochodow jest zalanych jeden stal po srodku ulicy zalany woda TRAGEDIA TU NIE DA SIE MIESZKAC trzeba z tad uciekac


a może by tak studzienki kanalizacyjne oczyścić i udrożnić odpływy! myśle że to usprawni zejście wody i całe niebezpieczeństwo minie jak również sytuacja się nie powtórzy



Studzienki kanalizacyjne oczyscic hmm
- wiec na moja prosbe Pani sprzatajacych na deptaku ( przy ul. Zeromskiego tam gdzie sklep obuwniczy Bajm ) aby smieci ktore zgarniaja miotla nie wrzucac do tych bocznych studzienek, bo w ten sposob je zapychaja i jak troche popada to woda stoi na deptaku a nie splywa zostalam zignorowana wiele razy. Wszystko co zgarna miotla praktycznie tam wciskaja.
Troche popada i nie idzie przejsc, a wczoraj przy zerwaniu chmury wody po kolana bylo ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: kolor

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2009/07/15 17:54 #2907

  • powodzianin
  • powodzianin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
AGNIECHA napisał:

JA NA WALIZKACH

:laugh: Jeszce na walizkach? Rozpakuj się kobieto :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/02 19:46 #5508

  • agis
  • agis Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
No i znowu w mediach paplają, że Słubice są zagrożone powodzią :blink: . Niestety nie będę miała możliwości ucieczki (nie mam gdzie), więc pozostaje mi w razie co pływanie na drzwiach albo w rękawkach <LOL> .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez agis.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/02 20:51 #5509

  • Kalina.Slubice
  • Kalina.Slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Internetowe strony GL obszerniej to opisują i wygląda nieciekawie. Może wypowie się ktoś tu na forum czy rzeczywiście:( mamy powody do obaw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/02 22:48 #5510

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie jest za ciekawie to fakt. Na dniach będziemy robić o tym reportaż. Do obejrzenia zarówno w Horyzont TV oraz u nas na stronie. Postaramy się przedstawić jak najwięcej informacji na ten temat, bo zgodnie ze wstępnymi prognozami szykują się w Polsce powodzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/03 08:57 #5511

  • kajkur
  • kajkur Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Media "paplają" bo muszą paplać, nie ma tematów to się jakiś "zrobi". Tak się składa , że pisałem jakiś rok temu prace mgr na temat słubickich wałów . Żeby zalało Słubice musiał by woda podejść sporo pod koronę wałów. Poldery zalewowe mamy duże więc nie ma się o co martwić - przynajmniej na razie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/03 12:37 #5512

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
kajkur napisał:

Media "paplają" bo muszą paplać, nie ma tematów to się jakiś "zrobi". Tak się składa , że pisałem jakiś rok temu prace mgr na temat słubickich wałów . Żeby zalało Słubice musiał by woda podejść sporo pod koronę wałów. Poldery zalewowe mamy duże więc nie ma się o co martwić - przynajmniej na razie :)

No, i w końcu ktoś mądrze gada.
Gdzie robiłeś tą pracę magisterską? Można ją gdzieś poczytać w wersji elektronicznej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/03 13:55 #5513

  • kajkur
  • kajkur Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Niestety poczytać nie można w wersji elektronicznej nigdzie, praca pisana była w Akademii Rolniczej w Szczecinie. Co do reportażu to warto by było zrobić wywiad z Panem Filończukiem , on jest odpowiedzialny między innymi za wały .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/07 12:47 #5526

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ech, ludzie słabej wiary, nie lękajcie się, wystarczy odprawić mszę świętą na pl.Przyjaźni, a opatrzność postara się o to aby nad mieszkańcami Słubic czuwać, to nie żart niektórzy mówią że tak było w 1997 roku, dzięki takiej mszy Słubice ocalały. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/07 16:26 #5527

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Do pawika : cyt.Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POWÓDŹ W SŁUBICACH? 2010/02/07 18:01 #5528

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
metallioa napisał:

Do pawika : cyt.Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd.

:laugh: Nie mów tego mi, powiedz to tym którzy uczestniczyli w tej mszy, a było tam sporo ludzi i jeszcze za to "zapłcili". :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3