Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/12 11:53 #1474

  • Garfield
  • Garfield Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam tak jak w temacie - jako że przyszło mi w końcu znaleźć pracę , wymagane będzie ode mnie założenie konta bankowego.Na pierwszym miejscu stawiałbym taki bank w którym nie miałbym problemu z wypłacaniem pieniążków itp. oraz żeby było jak najtańsze utrzymanie konta,dodam że nie interesuje mnie oprocentowanie czy też lokata.Proszę o fachowość opinii;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/12 13:19 #1475

  • baq
  • baq Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
może nie porównam Ci oferty banków, ale powiem coś na temat tego z którego ja korzystam - Bank PKO BP - Inteligo

Jeżeli masz na koncie minimum 100 zł to nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta.
Jeżeli masz poniżej 100 zł to wtedy opłata miesięczna wynosi 5 zł
Wygodna obsługa konta przez internet - przelewy robisz za pomocą karty kodów, którą dostajesz z banku (fajna sprawa).
Wybieranie kasy z bankomatów bezpłatnie (ale chyba tylko PKO BP).
Przelewy internetowe za 0,99 gr., jeśli przesyłasz do kogoś innego kto ma konto w Inteligo wtedy możesz skorzystać z opcji Quick money (pieniądze w 1 minute na koncie odbiorcy).
Wpłaty w placówkach PKO BP (koło King Kebab) za free.
Od 4 lat w tym banku i nigdy nie miałem problemów.

to tak na szybko :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/12 17:45 #1477

  • Garfield
  • Garfield Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzięki za odpowiedź :) Liczę na kolejne posty użytkowników forum ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/12 20:05 #1478

  • Dabid
  • Dabid Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mBank brak oplat za prowadzenie konta, 50 gr za przelewy :) chcociaz nie podoba mi sie sposob na sposob robienia przelewow przez internet.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/13 00:04 #1481

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja mam konto w BZ WBK bank ten oferuje prowadzenie konta dla młodych ludzi zupełnie za free bez jakichkolwiek opłat aż do 30 roku życia. mogę polecić ten bank bo nigdy nie było problemu, a i obsługa w banku jest dość miła :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/13 08:04 #1482

  • gosiaB
  • gosiaB Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja też mam i Inteligo i jestem zadowolona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/13 08:11 #1483

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam mBank. Przeniosłem się tam z BZWBK. Wszystko za free (prowadzenie konta + przelewy). Dodatkowo za darmo możesz otworzyć rachunek oprocentowany i maklerski. Wypłaty z bankomatów BZWBK i sieci EURONET za darmo. Karta VISA Electron do rachunku za darmo. Nie daj się czyhającym na Twoją kasę BANKOZAUROM! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/13 08:22 #1484

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja polecam ostatni Polski bank w Slubicach - Bank Spoldzielczy na Pilsudskiego.
Mam obecnie konta w Banku Spoldzielczym i PKO BP i generalnie konta obsluguje przez internet a w samych bankach zadko bywam, jedynie chodze do bankomatow po gotowke.
Bylem kiedys klientem WBK, ale od kiedy polaczyli sie z BZ to obsluga spadla na psy, nie w samym slubickim oddziale, ale w calym BZ WBK wiec sie z nimi pozegnalem.
Co do samych Twoich wymagan, to musisz pochodzic po kilku bankach i przejzec ich ofery oraz dokladnie poczytac warunki umowy i regulaminy.
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tymi problemami z wyplata pieniedzy, ale jezeli chodzi o same oplaty to roznie z nimi bywa, czasami lepiej placic jakas kwote za osluge i miec wieksze oprocentowanie niz nie placic nic, kazdy musi indywidualnie podejsc do ofert baknow i wybrac to co mu pasuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/14 10:41 #1491

  • KTM
  • KTM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam !
Mam kilka rachunków w różnych bankach. Jeśli zamierzasz w przyszłości korzystać z dużych kredytów to polecam bank PKO B.P. Jeśli interesujją Cię koszty prowadzenia , przelewy , wypłaty z bankomatów to ciekawa oferte ma eurobank ( online ) Aby podpisć umowę niestety musisz pojechać do Gorzowa Wlkp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/16 09:49 #1505

  • Garfield
  • Garfield Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziękuje za odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/17 17:33 #1512

  • amelka
  • amelka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja polecam osobście Bank BGŻ, jest tanie oprocentowanie i zawsze wszystko szybko można załatwić. A w PKO nikomu nie polecam najdroższe oprocentowania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/17 23:55 #1519

  • KTM
  • KTM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tanie oprocentowanie czego ? Rozumiemm , że kredytów. Drogo w PKO B.P. mówisz ? Kilka dni temu zaproponowano mi kredyt konsumpcyjny w PKO B.P na 3.5 % pow WIBOR + 1 % koszty manipulacyjne. Na dzień dzisiejszy WIBOR będzie coś 4.25 % Tak więc kredyt na 8.85 %. Oprocentowanie lokat w tym banku to 6 %. Różnica między lokatami, a kretytem 2.85 % to chyba uczciwe ? Pamietaj jak bedziesz porównywała koszty kredytów czytaj uważnie umowy !

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie najtańsze konto osobiste w naszym mieście? 2009/02/27 15:42 #1575

  • carz09
  • carz09 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
Myślę że warto rozejrzeć się po internecie jest tam wiele propozycji kont...wszystko też zależy jakie są twoje wymagania odnośnie konta...czy to ma być internetowe czy nie...czy z sms kodem czy z kartą kodów , czy najwazniejsze jest by było bezpłatne itd ... Oferte kilku banków znajdziesz np. tutaj www.kredytwinternecie.pl/
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1