Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 17:26 #1346

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich!

Chcialem sie zapytac osob, ktore korzystaja z uslug Multimedii, ile miesiecznie placa za kablowke z internetem?

Vectra co prawda troche jeszcze ma problemy, ale mam nadzieje, ze to jest powiazane ze zmiana firmy. Moim zdaniem dziala wszystko coraz lepiej. Internet juz dobrze smiga a i kanaly TV maja lepsza jakosc.

Chcialem wiec wlasnie podpisac umowe z Vectra na cyfrowa TV, lecz w skrzynce znalazlem ulotke Multimedii, ktora juz nawet oferuje usluge VOD, a podejrzewam, ze w Vectrze to jeszcze dluuuugo potrwa zanim taka usluga wejdzie w gre.
No i zwatpilem wlasnie czy moze nie lepiej zawrzec umowe z Multimedia...? Ale wydaje mi sie, ze drozsza jest od Vectry - a ten caly VOD to az tak bardzo nie jest mi potrzebny...

Wiec chcialem sie Was zapytac co sadzicie o obu firmach no i ile placicie? np. za TV cyfrowa + Internet 2 Mega

Czekam na odpowiedzi i mam nadzieje, ze pomozecie mi sie w koncu zdecydowac ;)

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 19:29 #1347

  • blis
  • blis Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam multimedie tylko z internetem 1 mega + tv + tv cyfrowa

o jakosci nie ma co mówić, jest o niebo lepsza jak w vectrze. a ceny zblizone do tych z vectry. z tego co mi wiadomo to im wiecej uslug bierzesz z MM tym taniej :) ogolnie jestem bardzo zadowolony.... tylko w VODzie mogly by byc tansze filmy i wiecej :) tzn najdrozsze kosztuja 9 zł :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 20:17 #1348

  • mm
  • mm Avatar Autor
  • Gość
  • Gość


pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 21:28 #1349

  • internauta
  • internauta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
bierz MM, wiesz dlaczego? ich kable to nowej generlacji swiatlowody, niezalezna od TP.SA nowa technologicznie instalacja, ciągnięta prosto z gorzowa, a nie żadna dziwna dzierżawa. Vectra działa na starych i psujących się łączach po jimsacie kladzionych jeszcze ponad 10 lat temu jako podwaliny pod LTK - lubuską telewizję kablową. Wiem bo w tym wspoluczestniczylem i wiem co kładła teraz MM - wogole bez porownania. Niestety w łączach Vectry dużo zależy od kondycji zewnętrznych podmiotów - ponad 50% niedawnych awarii było spowodowane tym ze komuś innemu gdzieś tam w polsce cos nawaliło i oni nic nie mogli zrobic. A słaby sygnał w kablowce spowodowany zbyt słabym wzmocnieniem, śnieżenie tv to tylko efekty gorszych jakościowo łącz. Tak więc jak masz możliwość to sie nie zastanawiaj. MM ma wszedzie własne łącza. Ja jeszcze czekam na podłączenie ale kumpel obok już i roznice widac gołym okiem. Poczytaj tez komentarze slubiczan pod wiadomosciami - 99% zadowolonych z MM, i 99% klnie na Vectre. pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 21:41 #1350

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No wlasnie.... nowe kable. Mnie w MM powiedzieli, ze beda musieli klasc nowe kable u mnie w mieszkaniu....! A ja swiezo po remoncie jestem i nie mam ochoty, zeby mi tu ryli na nowo w scianach itp itd...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/29 23:18 #1351

  • bolo
  • bolo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
@internauta
MM nie mają swojego światłowodu do Gorzowa, dzierawią go od od innej firmy, Vectra z resztą też.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/30 07:58 #1352

  • mm
  • mm Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Morten...

przeanalizuj sobie ilosc kabli.... Np jakbys wzial tv cyfrową z N i osobno kabel do neta z MM.
Jakość obrazu jest nieporównywalna Vectra - MM czy N, Cyfrowy Polsat, C+. U mnie w sumie tylko z klatki przebili się do pokoju, ucieli kabel Jim-Satowski, dali łącznik i wszystko hula. Ale musisz wiedzieć, że np od TV idą dwa kable (antenowe?) i jeden idzie do neta. Na początku to strasznie brzmi, ale jak dobrze się kabelki poupycha to jest wszystko okej. Z tego co zauwazylem to dekodery ktorej daje MM sa identyczne z tymi co daje firma N. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/30 09:26 #1353

  • noenter
  • noenter Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jestem za MM, tylko kiedy okablują. Ma ktoś może kontakt do lokalnych operatorów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/30 11:45 #1355

  • monter
  • monter Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
bolo napisał:

@internauta
MM nie mają swojego światłowodu do Gorzowa, dzierawią go od od innej firmy, Vectra z resztą też.


hahah, swietnie jestes zorientowany. Ja sam ten kabel kladlem, wiec nie wciskaj ludziom kitu, że mm dzierżawi - to ich własny swiatłowód

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/30 12:56 #1356

  • noenter
  • noenter Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
monter podaj jakis kontakt bo konkurenca depcze wam po piętach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/01/30 13:16 #1358

  • bolo
  • bolo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
monter napisał:

bolo napisał:

@internauta
MM nie mają swojego światłowodu do Gorzowa, dzierawią go od od innej firmy, Vectra z resztą też.


hahah, swietnie jestes zorientowany. Ja sam ten kabel kladlem, wiec nie wciskaj ludziom kitu, że mm dzierżawi - to ich własny swiatłowód


Jesteś pewien, że kładłeś ten światłowód z Gorzowa do Słubic?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/02/01 22:20 #1365

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No nic, u mnie decyzja chyba wlasnie padla.... zobaczylem wlasnie, ze MM nie oferuje kanalu Sportklub, a Vectra tak - a poniewaz bardzo chetnie ogladam niemiecka lige, wezme Vectre.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/02/01 22:57 #1366

  • byku
  • byku Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dla jednego programu? nieźle :) ale dla niektórych jakość jest mniej ważna od jednego sportowego kanału :) ja póki co ciesze sie polsatem sport + extra i na C+ tez dużo meczy :) a to wszystko w HD :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/02/02 02:05 #1368

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
szczerze, to nie moge sobie wyobrazic, zeby byla az taka wielka roznica jakosciowa miedzy vectra a mm.

tutaj oczywiscie kazdy bedzie pisal lepiej o tym, co ma - bo porownac tak do konca, to chyba nikt nie porownal. a jeden uzytkownik wypowiadal sie nawet pod newsem, ze posiada obie kablowki cyfrowe i wcale nie ma wielkich roznic (jezeli dobrze zrozumialem, to tylko w kanalach - a dla mnie np. sportklub jest wazny)

moim zdaniem i vectra sie podciagnie - przeciez nie beda patrzeli na to jak im klienci uciekaja....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:zamieszanie z kablowka! 2009/02/02 08:01 #1369

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
Morten: Poczytaj sobie w internecie opinie na temat obydwu operatorów. (Mr Google nie gryzie)

Różnica w jakości jest zauważalna ale tylko na Lcd i plazmach, na zwykłym crt'ku nie zauważysz różnicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2