Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/20 20:46 #1280

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jestem z Wrocławia i słowo daje że MY WAY nie odbiega od knajp w moim mieście
Wnetrze, muzyka w tle, miła obsługa , dobre jedzenie, dużo jedzenia, na każdą kieszeń
no i co dla mnie najważniejsze internet dla gości :) w dzisiejszych czasach to ogromny +

Jestem dość wybrednym klientem ponieważ wiele rzeczy mi nie smakuje
A co bardzo miłe w MY WAY-u moge wybrac standardowe danie zmieniając wszystko tak jak dokładnie lubie a to żadkość w lokalach :)

A i co najwazniejsze
polecam nowe miejsce restauracji
wielki + za kominek
Dla mnie najlepszy lokal

jadem również w innych lokalach, trzeba sobie urozmaicać :) ale zdecydowani MY WAY NR 1

Polecam wszystkim ale uważam że każdy sam powinien ocenic
zdziwiłam się niektórymi komentarzami dlatego postanowiłam że coś napisze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 00:15 #1281

  • slubjiiiiczanka
  • slubjiiiiczanka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jedzenie maja na prawde smaczne, wystroj fajny, kominek fajny, obsluga mila...ale sa krotko na rynku a jak wiadomo klient nasz pan.
ciezko im bedzie sie przebic, ale zycze powodzenia !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 00:54 #1282

  • zygmunt
  • zygmunt Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
chyba podstawiony jestes co tam jest fajnego club nawet nie ma wentylacji dobrej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 08:18 #1284

  • Mariusz
  • Mariusz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dość często zdarza mi się zamawiać jedzenie na wynos. Powiem tak: Najszybciej dojeżdżają chłopaki z Delty. Ogólnie dobre żarcie mają. W My wayu jedzenie też się poprawiło, dowóz w miarę szybko. Pizzeria Amigo... kiedyś było o wiele lepiej. Teraz jak dostaję pizze to jak się weźmie ją na talerz to z niej kapie (tłuszcz?), na "przesyłkę" trzeba czekać co najmniej 40 minut. Europa... dobre jedzonko, dowóz na poziomie Amigo. Ostatnio najbardziej zadowolony jestem z Patrol Pizzy. Pyszne pizze i dowóz bardzo szybki. Innych lokali nie testuję ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 15:27 #1291

  • marta
  • marta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Byłam w większości słubickich lokali i w my wy czuję się najgorzej (byłam kilka razy). Za każdym razem zmarzłam niestety. Jeśli chodzi o jedzenie to jest bez rewelacji, często źle doprawione, gorące są talerze, a nie jedzenie. Ale podobno zmienił się kucharz, więc może będą zmiany na lepsze. Zobaczymy. Moim zdaniem powinno się zachęcać swoich klientów do własnego lokalu (tu do właścicieli lub właściciela), z tego co widzę bywają tam, więc nie bez znaczenia jest nawiązanie kontaktu z klientem - głupie "zapraszamy ponownie", "jak się państwu u nas podoba" itp. Spotkałam się z tym w wielu lokalach w innych miastach, ale także w Słubicach. To moje zdanie. W skali o 1 do 10 dla My Wy na razie 4 punkty. Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 20:12 #1293

  • @marta
  • @marta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Marta, jak chcesz pójdę z Tobą, a jak będzie Ci zimno to Cie rozgrzeje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 20:15 #1294

  • greg
  • greg Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak z ciekawosci pytm gdzie jest ten MY WAY ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/21 21:58 #1295

  • Gośka
  • Gośka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jestem stałą klientką MY WAY-a i muszę przyznać że jedzenie mają wyśmienite
nie wiem nic o zmianie kucharza jak poprzedniczka wspominała
dotąd zawsze dostawałam ciepłe i dobrze doprawione
Co prawda nie znam właścicieli i nie wiedziałam że tam przesiadują
ale naprawde wielkie gratulacje za pomysł mam nadzieje że ludzie docenią

a barmanka która tam obsługuje jest zawsze miła i wesoła (przynajmniej ja zawsze trafiałam na taki nastrój)
:)

co do chłodu to zgodzę się ze przez jakiś miesiąc było zimno
Pytałam barmankę dlaczego i okazało sie ze lokal się powiększył i są w trakcie ocieplania

Ale teraz jest cieplutko i nadal smacznie
cudowny widok kominka (co do tego mam bzika)
no i można sobie teraz po pracy przyjść (a pracuje do 20) i coś przekąsić, popić lampką wina :)

Bardzo fajny klimat teraz po przeniesieniu w skali od 1 do 10
daje 8+

Do grega:
Przy parkingu starej biedronki lokal działa
kolo Vobisu (super sklepik uwielbiam elektronike)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/24 20:24 #1311

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dobre jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/27 22:09 #1340

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ala napisał:

Jestem z Wrocławia i słowo daje że MY WAY nie odbiega od knajp w moim mieście


Czy ty Alu uwazasz ze my nie wiemy jak wygladaja lokale w innych miastach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/29 14:26 #1344

  • leo
  • leo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w lokalu zawsze najwazniejsze jest jedzenie - jezeli jest dobre - to predzej czy pozniej samo sie obroni i restauracja czy bar zdobywa swoja renome, ktorej juz nikt jej nie zabiarze. od dluzszego czasu czytam wypowiedzi dotyczace wlasnie lokalu z samochodzikiem w logo, i zdumiewa mnie poziom jaki jest od niego wymagany - czy to dyskotek w weekendy czy tez samego jedzenia. jak myslicie - czy lokal nowy na rynku, walczacy o pozycje, pozwolilby sobie, jak ktos tu sugeruje - na nieswieze jedzenie? z knajpami w slubicach jest roznie - ale chyba zadna nie ma nieswiezego jedzenia? poza tym - opamietajmy sie - czy tego samego, najwyzszego poziomu wymagamy od istniejacych juz kupe lat lokali? wszedzie "jest jak jest" i nikomu to nie przeszkadza. a nie oszukujmy sie - jest nie najlepiej. wszedzie sie dlugo czeka, wszedzie dowoz trwa stanowczo za dlugo jak na tak mala miescine, wszedzie zdarzaja sie wpadki i pomylki czy to obslugi czy kuchni.
obserwujac temat od poczatku, nie kilka ostatnich dni - nigdy na zaden lokal nie bylo tylu negatywnych glosow - ale nie ma w nich zadnych argumentów (DLACZEGO?). ja Wam poiwem krotko - u zwierzat atak jest pierwsza, bezmyslna, instyktowna reakcja na strach. a wiadomo chyba, kto sie boi, gdy otwierany jest nowy lokal, ktory moze z biegem czasu zyskac pewne grono stalych klientow. dzis internet jest na tyle waznym medium, ze mozna anonimowo kopac dolki pod konkurencja, bo moze ktos w to uwierzy. nie znam prawdy o my way, ale pamietajmy o jednym - swoje poglady zdobywajmy sami i nie bierzmy wypocin z forum na powaznie. widac, ze dla niektorych juz artykuł i komentarz pod nim to rownorzednie informacje. a przeciez informacja, pod ktora ktos sie potrafi podpisac jest "troche" bardziej powazna od anonimowego wpisu na forum.kiedys odwazni ludzie glosili swoje poglady publicznie a krzykacze siedzieli cicho w domu - dzis maja internet, istny megafon z ktorym sie nie polemizuje, bo sie nie da. bo jak cos wymysli, to odpowie obrazliwie, a jak polemika za trudna, to zmieni strone i krzyczy dalej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/01/29 17:16 #1345

  • bigtata
  • bigtata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Leo...Pięknie to napisałeś :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/02/20 17:30 #1527

  • Guest
  • Guest Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
leo napisał:

w lokalu zawsze najwazniejsze jest jedzenie - jezeli jest dobre - to predzej czy pozniej samo sie obroni i restauracja czy bar zdobywa swoja renome, ktorej juz nikt jej nie zabiarze.


ważna jest też obsługa. w Europie podają pyszną pizzę, ale jak mają mnie obsługiwać te nieprzyjemne kelnerki, to wolę iść do Szczerbińskiego

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:MY WAY WYSOKI STANDARD 2009/05/14 08:27 #2374

  • ol
  • ol Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
temat nie aktualny, bo właściciele z powodu kryzysu prawdopodobnie spalili lokal aby odzyskac kase bo okazał sie totalna klapą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1