Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 19:42 #5269

  • sara
  • sara Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Swińska grypa!! Tak P.dyrektor A.S. nie poinformowała o ty nikogo tylko Panie robiły rano wywiad czy dziecko ma gorączkę, ale pojęcia nie miałam o co chodzi!!!!!! A Paniom przedszkolankom zagroziła, że jak powiedzą o co chodz TO MAJĄ NAGANĘ Z WPISEM DO AKT OSOBOWYCH!! Bo jej przedszkole musi być zawsze prima sort! Precz z tą bezduszną babą, która nie zna miłości rodzicielskiej!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 19:46 #5270

  • Annielica
  • Annielica Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kobieto weź sobie z takimi komentarzami na wstrzymanie...Z tak poważną sprawą nikt by sobie nie igrał i nie narażał innych dzieci...A poza tym inne Panie przedszkolanki mają swoje dzieci i rodziny których z pewnością nie narażały by na niebezpieczeństwo!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 19:53 #5272

  • sara
  • sara Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Masz tam dziecko? To nie zabieraj głsu! Zyczę szczęćcia w nibylandii!!!! Co myślisz, że zmyślam? Byłaś rano w przedszkolu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 19:55 #5273

  • Annielica
  • Annielica Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie jesteśmy na "TY"....tak mam dziecko w tym przedszkolu i byłam rano więc w czym problem:>?? a plotek bezsensownych rozsiewać nie będę i do Pani poziomu zniżać się i oczerniać bogu ducha winnych ludzi...trochę klasy!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 19:56 #5274

  • ALA
  • ALA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja mam dziecko w tym przedszkolu i rano nikt o nic mnie nie pytał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 20:04 #5275

  • sara
  • sara Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ze mną o godz. 7.55 był wywiad na tema samopuczucia się dziecka czy ostatni było gorączka itp. Ps Droga Annielico posyłaj swoje dziecko jak Ci dobrze i nie zarzucaj nikomu kłamstwa. Kazdy ma prawo do własnych odczuć! I nie bierz już udziału w tym wątku, ponieważ jest on skierowany do rodziców bezstronnych a tak poza tym, to żadna Pani opiekunka nie ma w tym przedszkolu swoich dzieci! Wyluzuj kobieto z klasą i dobrej nocy!


[Pani Saro: Wątek o świńskiej grypie został zamknięty, ponieważ został podany link do newsa. Po drugie proszę nie zakładać wątków i oczerniać nas (administratorów) o powiązania z partiami, politykami itp. Po trzecie jako osoba wypowiadającą się na forum publicznym obowiązują Panią zasady nie tylko kultury ale także prawa (np. prawa prasowego, któremu podlegają również strony internetowe). Zachęcam do zapoznania się z regulaminem strony/forum.]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Informacja.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/08 22:28 #5283

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

[Pani Saro: Wątek o świńskiej grypie został zamknięty, ponieważ został podany link do newsa. Po drugie proszę nie zakładać wątków i oczerniać nas (administratorów) o powiązania z partiami, politykami itp. Po trzecie jako osoba wypowiadającą się na forum publicznym obowiązują Panią zasady nie tylko kultury ale także prawa (np. prawa prasowego, któremu podlegają również strony internetowe). Zachęcam do zapoznania się z regulaminem strony/forum.]

No to chętnie się dowiem pod który paragraf/artykuł Prawa prasowego podpada "wypowiedź" ze skasowanego wątku założonego przez Sarę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/09 02:33 #5287

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:


[Pani Saro: Wątek o świńskiej grypie został zamknięty, ponieważ został podany link do newsa. Po drugie proszę nie zakładać wątków i oczerniać nas (administratorów) o powiązania z partiami, politykami itp. Po trzecie jako osoba wypowiadającą się na forum publicznym obowiązują Panią zasady nie tylko kultury ale także prawa (np. prawa prasowego, któremu podlegają również strony internetowe). Zachęcam do zapoznania się z regulaminem strony/forum.]

No to chętnie się dowiem pod który paragraf/artykuł Prawa prasowego podpada "wypowiedź" ze skasowanego wątku założonego przez Sarę?


Wydaje mi się że chodzi o artykuł 38 punkt 1 ustawy Prawo Prasowe:


Odpowiedzialność cywilną za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego ponoszą autor, redaktor lub inna osoba, którzy spowodowali opublikowanie tego materiału.


W przypadku specyficznych tytułów prasowych jakim są strony internetowe za "inne osoby" (tak wskazuje powszechna praktyka sądowa i prawnicze interpretacje) uważani są internauci dokonujący wpisów w postaci postów na forum, komentarzy, felietonów itp. Są oni niejako współtwórcami tworzonych w ten sposób treści (interaktywny charakter stron internetowych) i w takim samym stopniu odpowiadają za pisanie nieprawdy oraz naruszanie dóbr osobistych jak tworzący portal informacyjny dziennikarze. Oczywiście prawo prasowo tylko w ograniczony sposób reguluje takie sytuacje. Głównym narzędziem prawnym dla osób poszkodowanych jest Kodeks Cywilny, który definiuje co to są dobra osobiste (art.23) oraz określa możliwe działania w przypadku ich naruszenia (np. art. 24 oraz art.448).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/09 13:11 #5291

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chcialam sie tylko spytac wszystkich mam czy zaprzestaniecie posylania dzieci do przedszkoli z powodu grypy? Tak mi sie wydaje ze nie kazdy moze ssobie na to pozwolic np. z powodu pracy . Sezon grypowy sie zacząl pelna parą i nie wyobrazam sobie nie posylania dzieci np. do konca marca do przedszkola .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/09 14:00 #5292

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
roslina24 napisał:

Chcialam sie tylko spytac wszystkich mam czy zaprzestaniecie posylania dzieci do przedszkoli z powodu grypy? Tak mi sie wydaje ze nie kazdy moze ssobie na to pozwolic np. z powodu pracy . Sezon grypowy sie zacząl pelna parą i nie wyobrazam sobie nie posylania dzieci np. do konca marca do przedszkola .


A ja nie wyobrażam sobie, aby kochająca i odpowiedzialna matka wysyłała dziecko chore do przedszkole, tłumacząc to pracą. Już jeden siedmiolatek w Polsce umarł z powodu powikłań, bo rodzice zamiast zostać z nim w domu posyłali go do szkoły.

Czy tylko w Słubicach jest z tym problem i za normalne uznaje się posyłanie dzieci chorych do przedszkola i szkoły?? Otóż NIE!

Wiem od brata, który ma dziecko w przedszkolu w dużym mieście, że tam nie ma opcji, aby kaszlące, kichające dziecko mogło przebywać w przedszkolu. Od razu wzywani są rodzice, dziecko izolowane, i nie będzie przyjęte z powrotem, dopóki się nie wyleczy i nie będzie już miało objawów (dodatkowo wymagane jest zaświadczenie od lekarza, który leczy dziecko, że jest już ok).

To wg mnie nazywa się odpowiedzialność, bo jako rodzic nie życzyłbym sobie, aby na moje dziecko, które jest zdrowe, prychały i kaszlały inne dzieci.

A zostawiania leków dla dziecka przedszkolankom, z prośbą, aby podały choremu dziecko to już jest moim zdaniem skandal i przegięcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/09 22:04 #5294

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zgadzam się z Jurkiem.Moje dziecko jak jest chore to zostaje w domu.Po leczeniu idziemy na kontrol i nawet pytam pani doktor,czy już może wrócić do przedszkola.Jeśli do przedszkola przychodzi chore dziecko to normalne,że jakaś część dzieciaczków się zarazi.A co mają powiedzieć ci,których dziecko się wyleczyło w domu i po powrocie do placówki zaraziło się ponownie????:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez diunaa.

O:KŁAMSTWO W PRZEDSZKOLU 2009/12/11 15:00 #5301

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
hmm nie chodzilo mi o posylanie chorych dzieci do przedszkola , bo tez to uwazam za nieodpowiedzialne , ale w ogole o posylanie do przedszkola . Przeciez wiadomo ze w skupiskach szczegolnie dzieci , choroby szybko sie rozonosza , tylko tak sobie mysle ze moze ta pani dyrektor nie chciala wzbudzac nie potrzebnych sensacji i paniki.... No i jak sobie jeszcze pomysle ze wystarczylo by sie zaszczepic.... ale to juz chyba do pani kopacz....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1