Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 12:44 #27082

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ania2007.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 15:24 #27083

  • gosix
  • gosix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam szanownych rodziców,
ja w mojej kwestii moge tylko dodac , że jestem naocznym świadkiem
jak jeden z dzieciaków dostał od Pani dyrektor solidnego klapsa w tylek jak wychłodził z jadalni.

Uważam tez , że jeżeli jest co najmiej dziwna sytuacja w relacjach miedzy pracownikami a Pania dyrektor a jest , to musi sie odbic to na naszych dzieciach i atmosferze tam panujacej , ludzie to nie roboty maja emocje. Pracownicy ,da sie odczuć iż pracują w dużym stresie i boja sie o stanowiska pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 16:03 #27084

  • shakeplay
  • shakeplay Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Znam Pania dyrektor Cembrowicz osobicie i uwazam ze jest to osoba z zaburzeniami emocjonalnymi i naprawde trzeba by bylo tam bardziej sprawe naglosnic z telewizja albo jakas ukryta kamera Bo to sie zbyt glosne robi. Cale szczescie ze moje dziecko juz tam nie chodzi a opinia o tym przedszkolu jest juz od dluzszego czasu baaardzo kiepska.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez shakeplay.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 17:00 #27085

  • lbaczynska
  • lbaczynska Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przecież te wszystkie wasze oskarżenia są wyssane z palca. Same insynuacje i niczym nie potwierdzone wydarzenia.Nikt i nic wam nie będzie odpowiadać. A już wnioskować na podstawie ochoty do rozmowy o mobbingu to już jakaś paranoja. A tak z drugiej strony to pomoc jest do pomagania a nie rozmów z rodzicami. Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń. Co innego gdy ktoś łamie prawo o można to udowodnić. Ale w waszych wymysłach tego nie znajdziemy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 18:13 #27086

  • gosix
  • gosix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

lbaczynska napisał: .... Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń.


Pani Krystyno , bardzo Pania szanuje za czasy mojej edukacji w L.O , ale tak pisać nie można. Wiadomo broni Pani swoje środowisko ja to rozumiem. Nie mozna mowic ze rodzice maja jakies zaburzenia jest to co najmniej nie na miejscu, bardzo nie ładnie, ale nie mi jest Pania pouczać, a nie zadowolenie wynika wiadomo z czego jest to wyzej napisane.

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gosix.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 19:25 #27087

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

gosix napisał:

lbaczynska napisał: .... Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń.


Pani Krystyno , bardzo Pania szanuje za czasy mojej edukacji w L.O , ale tak pisać nie można. Wiadomo broni Pani swoje środowisko ja to rozumiem. Nie mozna mowic ze rodzice maja jakies zaburzenia jest to co najmniej nie na miejscu, bardzo nie ładnie, ale nie mi jest Pania pouczać, a nie zadowolenie wynika wiadomo z czego jest to wyzej napisane.

pozdrawiam

Nie no bez jaj. Nie piszcie/mówcie mi, że 'lbaczynska', to nasza bezradna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 19:38 #27090

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0

gosix napisał:

lbaczynska napisał: .... Niezadowolenie nie wiadomo z czego, kilku zaburzonych rodziców nie może być podstawą do jakichkolwiek oskarżeń.


Pani Krystyno , bardzo Pania szanuje za czasy mojej edukacji w L.O , ale tak pisać nie można. Wiadomo broni Pani swoje środowisko ja to rozumiem. Nie mozna mowic ze rodzice maja jakies zaburzenia jest to co najmniej nie na miejscu, bardzo nie ładnie, ale nie mi jest Pania pouczać, a nie zadowolenie wynika wiadomo z czego jest to wyzej napisane.
O i właśnie o tym mowimy gora kryje Panią dyrektor a nas rodziców uważają za wariatów nikt nie potrafi nas wysłuchać tylko liczy się słowo Pani dyrektor
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 19:49 #27091

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ania2007.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/16 19:58 #27092

  • ania2007
  • ania2007 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ania2007.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/17 06:25 #27097

  • gosix
  • gosix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wczorajszy poniżej jakiego kolwiek poziomu post "IBaczynska" zniknął , pozwolę sobie szybko streścić .
My rodzicie jestesmy padlinami głosującymi na PiS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gosix.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/17 07:15 #27098

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
APEL do rodziców dzieci z przedszkola!!!
Nie zaogniajcie sytuacji. Na spokojnie spotkajcie się i ustalcie co dalej.
Nasyłanie telewizji nic nie da! WASZE DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE !!! Pamiętajcie o tym!!!
Jeżeli potwierdzą się informacje o których piszecie to należy ukarać dyrektorkę dymisją i zakazem wykonywania zawodu.
Zadzwońcie do Ministerstwa i poproście po pomoc. Jest departament Matki i Dziecka.
Pamiętajcie chodzi o wasze pociechy!
Dzieci to inwestycja na nasze lepsze jutro!!! Nie wolno bić i poniżać Maluszków !!!
Rodzicom należy się godność za wkład w wychowanie dziecka !!!
Przedszkole i Pani Dyrektor muszą stać na straży i nienagannie wykonywać obowiązki.
Niech Pani dyrektor zacznie SŁUCHAĆ rodziców !!!!

NIECH SIĘ PANI OBUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): avegwwiazda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/10/20 20:37 #27153

  • marzenna115
  • marzenna115 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie przesadzajcie przychodzę codziennie z 5 miesięcznym dzieckiem czekam 15 minut na dziecko i nie było takiego syfu jak to na forum Panie piszą!!!!! Poręczy się trzymałam i nie byłam cała biała. Dwa dni i drzwi wymienione bez przesady pięknie ładnie jest dzieci były zabierane w trakcie wymiany drzwi do innych grup po to żeby właśnie nie siedziały w kurzu kiedy były wymieniane drzwi. Wiec proszę was naprawdę nie macie co robić w domu? Akurat w naszej grupie dzieci uwielbiają Panią dyrektor zajmuje się nimi rewelacyjnie służy pomocą. Jak trzeba wyjaśni wszystko. Proszę was naprawdę nie siejcie paniki. Dziekuje Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/11/01 18:30 #27261

  • Krystyna Baczyńska
  • Krystyna Baczyńska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Uprzejmie informuję użytkowników portalu, że lbaczyńska to nie jest mój login

Pozdrawiam Krystyna Baczyńska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Admin Słubice24.

Odp: Co sądzicie o terazniejszym remoncie przedszkola Krasnal Hałabała 2016/11/01 22:20 #27267

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Krystyna Baczyńska napisał: Uprzejmie informuję użytkowników portalu, że ibaczyńska to nie jest mój login

Pozdrawiam Krystyna Baczyńska

No i to jest bardzo dobra wiadomość!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2