Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:przedszkola 2009/06/21 21:59 #2599

  • gosć
  • gosć Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich. Super dziecko??? Błagam was !!! to najgorsze przedszkole wiem to z doświadczenia. Moim zdaniem rodzice puszczają swoje pociechy bo nie ma miejsc w państwowych i są przyparci do muru. te przedszkole niczym nie jest lepsze od państwowego a nawet gorsze a opiekę sprawują tam osoby bez odpowiedniego wykształcenia a Pani Anetka tylko ściemnia mam nadzieję ze ktoś sie za to weznie.plac zabaw jest wspaniały moze 4m. Duzo by pisać

Sprostowanie na wniosek właścicieli przedszkola. Zgodnie z art. 31 Prawa Prasowego

Pani mgr. Elzbieta Werk ma dwie nagrody lubuskiego kuratora oswiaty oraz zostala odznaczona przez Prezydenta Kwasniewskiego.
Pani mgr. Beata Chwalek pracowala dlugie lata z dziecmi niepelnosprawnymi i jest specjalista z oligofrenopedagogiki.
Pani Magdalen Kudla jest nauczycielem wychwania wczesnoszkolnego i prowadzi grupe 4 latkow.
Obecnie szukamy kolejnego nauczyciela z wychowaniem przedszkolnym.

Nasz plac zabaw znajduje sie na ul. Sadowej 2 i liczy sobie dobre 500m2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz. Powód: Sprostowanie na wniosek właścicieli przedszkola. Zgodnie z art. 31 Prawa Prasowego

O:przedszkola 2009/06/21 22:11 #2600

  • kreolka
  • kreolka Avatar
  • Gość
  • Gość
wlasnie...duzo by pisac!!! moje dziecko rowniez chodzilo do tego przedszkola i rowniez nie moge napisac nic dobrego o tej placowce, co chwile zminiajaca sie kadra pedagogiczna, moje dziecko mimo ze bylo zbaierane zaraz po obiedzie po przyjsciu do domku wolalo ze jest glodne i zjadalo dwa dania

Sprostowanie na wniosek właścicieli przedszkola. Zgodnie z art. 31 Prawa Prasowego

negatywna wypowiedz bazuje bardziej na odczuciach a nie faktach. Faktem jest ze kazdy rodzic na zyczenie moze zabrac w plastikowym opakowaniu nie do konca zjedzony obiad swojej pociechy do domu. Poniewaz zywienie odbywa sie u nas w formie catteringu w opakowaniach jednorazowego uzytku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz. Powód: Sprostowanie na wniosek właścicieli przedszkola. Zgodnie z art. 31 Prawa Prasowego

O:przedszkola 2009/06/26 09:29 #2657

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Gość
  • Gość
A na czym przepraszam mają bazować wypowiedzi rodziców jak nie na odczuciach swoich i co ważniejsze swoich dzieci. O to tu przecież chodzi. Co z tego, że - jak by napisali właściciele przedszkola - faktem jest, że trzeba np. sześciolatka nauczyć literek, skoro pedagog nie ma do dzieci podejścia i ta nauka powoduje u dzieci stresy (nie twierdzę, że tak jest w " Super Dziecku" , bo "nie miałam przyjemności.."). Więc uważam, że jak najbardziej opinie powinny być oparte na odczuciach. Poza tym Kreolka oprócz żywienia poruszyła również problem częstej zmiany kadry - dla dzieci jest to bardzo ważne (a o tym już właściciele nie wspominają w sprostowaniu - jeżeli się prostuje to całość).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/06/26 23:20 #2661

  • x-sinska
  • x-sinska Avatar
  • Gość
  • Gość
Co do kadry w tym przedszkolu to prawdziwa ruletka, co chwila nowa pani... Czy aby właścicielka chce ukryć kiepskie wynagrodzenie swoich pracowników? Bo jakoś podniesienia poziomu tej placówki nie widzę. Wyglada mi to na przytułek albo oazę gdzie niektórzy chca się schronić. Supeeer dziecko. To moje subiektywne odczucie, ale czy moge się mylić? Jak dotad intuicja mnie nie zawodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/06/29 19:33 #2685

  • temida
  • temida Avatar
  • Gość
  • Gość
Szanowna Pani.Mysle.ze ma pani racje.Tak dlugo jak Pani tam pracowala,to ja tez nie polecalabym nikomu tego przedszkola.
Dziekujemy za szczerosc i samokrytyke.
Uwazam ,ze teraz jest to placowka na Super Poziomie.
Aby wszystkie przedszkola byly takie.
Temida

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/06/30 12:33 #2692

  • ojciec
  • ojciec Avatar
  • Gość
  • Gość
Dzien Dobry.
Z wielka uwaga czytam to co pisze sie o przedszkolach, a szczegolnie o "Super Dziecku".Staram sie bardzo obiektywnie patrzec na te wypowiedzi.
Musze przyznac,ze czasami mam wrazenie,ze nalezymy do Nacji,ktora nie lubi zmian,a szczegolnie na lepsze.Dlaczego???Czy to nie zawisc ,zazdrosc i zadza zemsty? Potrafimy zniszczyc Wszystko i Wszystkich i to z calkiem banalnych czesto powodow.Internet -to Media.Coraz bardziej dostepne i wykorzystywane....ale czy zawsze w dobrych zamiarach?Puszczanie nieprawdziwych informacji w Swiat? Czy to nie powinno byc karalne? Uczymy sie tego od Naszych Politykow lecz czy musimy byc tacy jak Oni?
Obserwuje rozwuj przedszkola "Super Dziecko".To jest niesamowite ile zostalo juz tam dokonane i to w tak krotkim czasie i to nie tylko w zakresie poprawy warunkow Naszych Najmlodszych ale przede wszystkim w zakresie fachowej i wysoko wykfalifikowanego personelu.Niejedna placowka tego typu moze pozazdroscic takich nauczycieli i wychowawcow.Dlatego uklony dla Dyrekcji,ze robi wszystko,aby opieke nad naszymi dziecmi sprawowaly osoby ,ktore maja wielkie doswiadczenie i wkladaja w swoja prace Wiele Serca.Prowadzacy to przedszkole to jeszcze bardzo mlodzi ludzie, bardzo zaangazowani w to co robia.Daza do tego ,aby bylo coraz lepiej,coraz piekniej.Czy ktos potrafi podac mi przyklad jakiejs Publicznej Placowki , w ktorej w tak krotkim czasie nastapilo tyle pozytywnych zmian?
Najwazniejsze jest jednak tutaj i zawsze dobro naszego Dziecka.Tak wiec zapytajcie sie tych ,ktorzy maja tutaj swoje dzieci .Czy ich dzieci sa zadowolone? One bowiem sa tym papierkiem lakmusowym.My rodzice czesto jestesmy malo obiektywni w tych sprawach.Czesto mamy wygorowane ambicje i oczekiwania. Ja moge tylko powiedziec….moje dziecko jest w dobrych rekach i ma cudowna opieke. To daje mi mozliwosc skoncentrowania sie na pracy zawodowej.
Od momentu zmiany personelu nauczycielskiego nie poznaje swojego dziecka.Z usmiechem i radoscia idzie do przedszkola.Wie ,ze tam czeka go mila atmosfera.Tam sie nie nudzi.Jest takie zadowolone,ze nie chce wracac do domu.Czy to nie daje do myslenia?
Dlatego mam do Wszystkich piszacych tutaj na forum prosbe.Prosze.....nie niszczmy tylko starajmy sie tez troche pomoc.Przeciez to chodzi o nasze wlasne dzieci.Szanujmy siebie nawzajem.Nie rzucajmy klod pod nogi tym,ktorzy chca cos dobrego zrobic.Bo czy to nie jest Super? Nie sprzedaja papierosow,nie robia ogromnych pieniedzy na handlu.Postanowili pomoc w trudnej sytuacji ,gdzie nie ma miejsc dla naszych dzieci w panstwowych placowkach, kiedy nie ma nadziei na szybka poprawe tej sytuacji.
Krytykujmy i pokazujmy bledy,ale niech to bedzie na zasadach konstruktywnych,a nie destrukcyjnych.
Ja ze swej strony bardzo dziekuje przede wszystkim tym,ktore na to wszystko najbardziej zasluzyly…
Dziekuje Wszystkim Paniom Nauczycielkom i Opiekunkom.
Pozdrawiam Wszystkich
Ojciec

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/07/01 11:48 #2707

  • ojciec2
  • ojciec2 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ojcze widze ze zaślepiony jestes tym Superdzieckiem. Moze masz w tym interes :P Przejdz się po urzędowych placówkach i zobacz co tam zrobiono i co tam sie robi... a uświadomiosz sobie swój poziom myslenia.:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/07/01 20:17 #2716

  • ojciec
  • ojciec Avatar
  • Gość
  • Gość
.....obnizajac sie do wysokiego poziomu myslenia niektorych wypowiedzi, musze z przykroscia stwierdzic,ze chyba zbyt skomplikowanie napisalem moja opinie o Super Dziecku. Moja,bo tam chodzi moje dziecko i zalezy mi aby uczeszczalo do dobrego przedszkola.Jest to moja opinia i mam do niej prawo.Nie wszystkim sie widac to podoba ,ze ktos moze i jest zadowolony.Czy moze ma jakis wlasny w tym interes zeby siac zamet.
Piszmy o problemach i uwagach bez obrazania innych.Przeciez tu chodzi o nasze pociechy.
Pozdrawiam serdecznie
Ojciec

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/07/01 21:08 #2717

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
ojciec napisał:

[...]Jest to moja opinia i mam do niej prawo.[...]

Pozostali też wyrażali swoje opinie i też mają do nich prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola MIŚ USZATEK 2009/07/02 12:13 #2727

  • Tatko
  • Tatko Avatar
  • Gość
  • Gość
Kilka lat temu moja corka chodziła do przedszkola Miś Uszatek, długo nie wiedziałem dlaczego zawsze płakała jak jak ją tam przyprowadzałem. Teraz jak już chodzi do szkoły, opwiedziała mi co sie tam działo. Zostawała zamykana jak płakała w łazience sama i mówiono jej, że jak o tym powie rodzicom "to cos im się stanie". Rozmawiałem o tym z innymi rodzicami, których dzieci tam chodziły i jak sie okazało to nie byl jedyny przypadek.
Ja jak chodziłem do przedszkola a później do szkoły, to pamiętam że zawsze mogłem tam przyjść "na kompot" do pań kucharek a moja córka teraz robi wielkie kołoprzechodząc koło Misia Uszatka.... Szkoda że wcześniej tego nie wiedziałe, bo bym coś zrobił. Teraz już ta PANI jest na emeryturze ale pracuje - dorabia w innym przedszkolu. Gdzie tu jest "dobro dziecka", które powinno byc najważniejsze???
Mam nadzieję, że teraz jak się zmieniła kadra w tym przedszkolu jest inaczej. Ciekawy jestem Waszej opinii.
Więc drodzy rodzice, jeżeli Wasze dziecko płacze jak je oddajecie do przedzkola to nie zawsze jest to przyczyną rozstania z wami...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/07/02 17:26 #2730

  • Wilczek
  • Wilczek Avatar
  • Gość
  • Gość
Kochani zauważcie że ta placówka istnieje dopiero od niedawna, placówka zdobyła już spore osiągnięcia, obserwóje je i jestem pełen podziwu, ze w tak krótkim czasie, udało się osiagnąć tak wiele, tak ze nie mowcie że te przedszkole jest najgorsze, jest na takim samym a nawet wiekszym poziomie niż publiczne. Wiem że dzieci nie chcą odchodzić z placowki po całym dniu pobytu, są wręcz zakochane w swoich paniach...:) Nie porównujmy ich do placówek publicznych, które istnieja już od 30 lat...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/11/25 22:26 #4810

  • ania
  • ania Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich. Ciągle bacznie obserwuje poczynania przedszkola super dziecko i to nie z zewnątrz i naprawde nie róbcie dzieciom krzywdy posłając je tam. Naprawdę wiem co pisze. Wystarczy ze dzieci te co są "nie mają czym oddychać" a opiekunki mają mnóstwo innych obowiązków niz prawdziwa edukacja. Nieraz warto zasugerować sie tym co inni piszą. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/11/25 23:02 #4811

  • gościówa
  • gościówa Avatar
  • Gość
  • Gość
no tak to jest, ze każdy ma 'coś' do powiedzenia, bo jak wiadomo, to co jednemu moze pasować, drugiemu nie przypasuje, wydaje mi się, że wtedy sporo jest poszkodowanych, bo taka placówka wtedy traci ( chyba, ze zyskuje), no ale przecież dziecko nie moze być królikiem doświadczalnym rzucanym z przedszkola do przedszkola po to tylko, aby potwierdzić opinię ( lub obalić). Dzieci tez są różne, nie tajemnica jest, ze dużo zależy głównie od nich. Ja swoich dzieci jeszcze mam, ale pamiętam wspaniałe czasy przedszkola. Chodziłam do 'Misia Uszatka', a było to jakieś 16 lat temu. Najwspanialsze wspomnienia dzieciństwa... kochane Panie, które z tego co wiem, już nie pracują ( a moze?), współpraca z niemieckimi dziećmi, mnóstwo zabaw, tańców, długo by wymieniać....Wiem, ze czasy sie zmieniły, wychowawcy również, Pani dyrektor... Jednak parę lat temu zaczął tam chodzić mój siostrzeniec i kiedy musiał zmienić przedszkole, strasznie to przeżył...a do dziś pamięta imiona i nazwiska dzieci, chociaż był tam nie cały rok :-) Ah, miło tak powspominać ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/11/25 23:36 #4812

  • Post do Ani
  • Post do Ani Avatar
  • Gość
  • Gość
ania napisał:

Witam wszystkich. Ciągle bacznie obserwuje poczynania przedszkola super dziecko i to nie z zewnątrz i naprawde nie róbcie dzieciom krzywdy posłając je tam. Naprawdę wiem co pisze. Wystarczy ze dzieci te co są "nie mają czym oddychać" a opiekunki mają mnóstwo innych obowiązków niz prawdziwa edukacja. Nieraz warto zasugerować sie tym co inni piszą. Pozdrawiam


19. Dodane przez Ania, w dniu - 24-11-2009 08:58
A kto powiedział,że brak miejsca?? Ten kto jest zainteresowany to wie, będą i języki i rytmika, a miejsca tam pod dostatkiem, przecież bawialnia i kawiarnia to prawie połowa tego lokalu, ja widziałam ile miejsca jest na tyłach? Spokojnie, poradzą sobie, ja swoją córcię już zapisałam :))


SZANOWNA ANIU POMYLILAS RUBRYKI NORMALNIE RACZEJ WYPOWIADASZ SIE NA TEMAT FUN PARKU !!! BARDZO NIEWIARYGODNA WYPOWIEDZ NA TEMAT PRZEDSZKOLA SUPER DZIECKO NO COZ MARKETING NOWO POWSTALEJ PLACOWKI MOZNA I POWINNO SIE ROBIC RACZEJ INACZEJ.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:przedszkola 2009/11/26 11:10 #4824

  • Ofieczka;)
  • Ofieczka;) Avatar
  • Gość
  • Gość
tak, pierwsze to Tęcza, to drugie te co bylo kiedyś na przeciwko witkacego to przedszkole nr 4 czyli Muchomorki:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3