Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/08 20:59 #15266

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że to zebranie nic nie zmieniło? Czy ktoś dowiedział się czegoś nowego?
Za tę wiadomość podziękował(a): Emilcia04071@wp.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/08 21:48 #15267

  • Emilcia04071@wp.pl
  • Emilcia04071@wp.pl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja też odniosłam takie wrażenie. Wielki szacunek i gratulacje za odwagę chciałabym pochwalić Panie z urzędu miasta, które stanęły za Nami rodzicami murem i dzielnie broniły naszych racji. I kilka słów o naszym zastępcy pana burmistrza, który odpowiadał na pytania nie mając chyba bladego pojęcia o tym co mówi i jak sprawy się mają, oraz o panu skarbniku, który nie odpowiadał na pytania mu zadawane przez naszego prawnika i wreszcie o śmiesznej pani, która rozgladala się po sali jak by pierwszy raz tylu ludzi na oczy widziała i uśmiechała się jak by conajmniej była to blacha sprawa, otóż nie dość,ze nikt z Nich nie chciał nam jak kolejek pomoc i znaleźć sposób aby pieniążki się znalazły na dofinansowanie to w dodatku osaczali prywatne przedszkola jak by nie chcieli aby nasze maluch uczęszczały do placówek prywatnych a nigdzie przecież nie ma miejsca nawet a ba zadane pytanie czy jest miejsce w publicznych nawet nic nie odpowiadali . Drodzy rodzice moim zdaniem powinniśmy sami wybrać się do Pana Burmmistrza Słubic i zadać pytanie co takiego było ważniejsze, ze dla nas ludzi, których na niego większość z nas głosowała nie miał czasu jest ktoś za???!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/08 22:22 #15268

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ja miałam wrażenie, że płyta im się zacięła. Żenada!!! Zgadzam się w 100 procentach z powyższą opinią. Szkoda, że burmistrz miał ważniejsze sprawy. Bał się i tyle, podjął decyzję, więc powinien być i powiedzieć dlaczego podcina skrzydła placówkom, które wspierał .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/10 07:39 #15286

  • adza1987
  • adza1987 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 2
A wiecie co ja mysle? mysle ze dyrektorki niezle robia nas w konia. one dostaly brak dofinansowania a my biedni rodzicevwyboru nie mamy dzieci nigdzie indziej nie poslemy wiec placic bedziemy. Bardzo mi sie podobala ostatnia uwaga pana zastepcy "dogadajmy sie z dyrektorkami¨. Otoz to drogie panie wystarczylo zaproponowac podzielenie sie kosztami pol na pol a nie zwalac na nas to wszystko. Panie dalej zarobia a my poplyniemy na 150 zl...

A tak pozatym do teraz nie wiem za co place te 350zl. Skoro wszystkie zajecia sa dodatkowo platne. Sniadania obiady tez. Koszt utrzymania dziecka to 630zl. 350+88+142+ 30rytmika+60niemiecki to dJe nam okolo 700 zl. Do czego burmistrz daje 380 zl dofinansowania czyli okolo 1200zl za dziecko. Oxejmijmy sobie koszt utrzymania i mamy prosty rachunek. I co droge panie nie warto bylo zaplacic te 150zl wywalczyc reszte dofinansowania a nie zwalac a nas swoje koszta? Stracicie na tym sporo. Ja osobiscie juz sama zrezygnowalam ale to juz osobny temat.

A panie radne. Naprawde w to uwirzyliscie to przeciez totalna sciema. Nie wiedziala co podpisuje. Normalnie smiech na sali.

A tak powaznie Lidl, Biedronka itp. Tez niech wolaja dotacje bo w koncu daja prace naszym mieszjabcom czego bie zapewnia gmina. Ludzie one robia zajebista kase a my musimy placic. Macie umowy zrobmy cos.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lea

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/10 07:42 #15287

  • adza1987
  • adza1987 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 2
I wyprzedze tylko odpowiedzi typu "poza tym " pisze sie osobno i "700 + 380 to 1100 nie 1200*. Pisze to szybko bo lece do pracy zapier**** jak los na pensyjke pan dyrektorek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zebranie w Collegium Polonicum w sprawie obcięcia dotacji na Niepubliczne Przedszkola 2013/01/14 20:42 #15323

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
Niesamowite, przecieram oczy i nie wierzę- jak mozna dobrowolnie oddac dziecko do [przedszkola prywatnego i tak najeżdzac na dyrektorki przedszkola !!!!!! radzę natychmiast zabrac dziecko i szukac sobie niani na tyle godzin z wyzywieniem dla dziecka za 700zl miesięcznie - zyczę powodzenia !!!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): mp3000

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1