Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/27 19:32 #13652

  • ANIAK1988
  • ANIAK1988 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś coś słyszał na temat tej szkoły ? Warto pójść tam na kurs ?
Z góry dzięki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/27 20:54 #13655

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak uczęszczam tam na kurs i serdecznie polecam jeden certyfikat FCE mam już za sobą:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 04:55 #13679

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
tak z ciekawości- do czego się przydają te certyfikaty tak po prawdzie w praktyce? w liceum mówili żeby robić bo tak lepiej, ale jakoś nie było okazji żeby ktoś tego wymagał w pracy czy na studiach. jak to jest ?
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 05:07 #13680

  • Esz
  • Esz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie, nie warto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 07:31 #13684

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Do sprawdzenia swoich umiejętności, tak dla samego siebie no ale do czego się przydaje jakiś tam certyfikat :D dla esz nie warto a dla mnie warto.... to tak jak z olimpijczykami oni mają za cel wygrać medal ja robię sobie certyfikaty i różne tam takie nieprzydatne studia:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marcin.rajczak.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 07:40 #13685

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
Marcin popieram , każdy dodatkowy papierek w życiu się przyda, a jeżeli chodzi o samą szkołę to zdecydowanie polecam uczy sie tam moja pociecha , ze szkoły przynosi bardzo dobre oceny pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mar811.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 14:26 #13692

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
tak na marginesie a propos ostatniej wypowiedzi - fakt, że dziecko żeby znać język lub mieć dobre stopnie musi się uczyć prywatnie dobitnie świadczy o naszym szkolnictwie. ludzie, którzy mieli język w podstawówce, liceum, na jednych, drugich studiach często potrafią się tylko przedstawić, bo na każdym etapie edukacji zaczynali naukę od d początku. trochę chory ten system.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 16:39 #13694

  • JAN KRON
  • JAN KRON Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy certyfikaty sa potrzebne? Bez tego nie dostaniesz szansy rozmowy kwalifikacyjnej o prace.
Czy szkola Diament jest dobra? Jest najlepsza.
1. Dziecko w szkole na angielskim radzi sobie wysmienicie.
2. Na wczasach (Lazurowe wybrzeze) chlopak 12 lat byl naszym TLUMACZEM!!!
3. Obozy jezykowe w ubieglym roku.
4. Londyn (caly autobus uczniow) w tym roku. Zaplacilem smieszne pieniądze.
5. Podejscie lektorow do uczniow-znakomite.
6. Poziom nauki, atmosfera i ceny -rewelacja. Ludzie czego wy tak naprawdę chcecie?

Calyczas- W kazdym kraju szkoly ucza niezbedne minimum, to my rodzice musimy podjac decyzje.
Inwestuje w dziecko czy narzekam na szkolnictwo? Dziecko tez musi sie przylozyc chodzi tylko o to, zeby sie nie zrazilo do jezyka, tanca czy czego tam jeszcze. Nauczyciel w szkole nie ma szans zajac sie jednym dzieckiem w 30 osobowej klasie. Dlatego sa szkoly prywatne. Jezykowe, muzyczne i jakie tam sobie chcecie. Za moich czasow nie bylo prywatnych szkol ale byly prywatne korepetycje. Kto chcial korzystal, kto nie-ten teraz narzeka.

Esz, dopisz sobie W do nicka bedziesz miala komplet.

Bardzo dziekuje Pani Joannie. Super zmobilizowala mojego mlodego i nie zgubil sie w Anglii.
Pani Olgo, SUPER SZKOLA!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 17:09 #13696

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
nie zgodzę się odnośnie szkolnictwa, odnośnie szkoły nie mam zdania.
angielski znam wyłącznie ze szkół publicznych i nie mam problemów z dogadaniem się, w mowie i piśmie bez zarzutu, nawet z językiem technicznym. to raczej kwestia akceptacji bylejakości w szkołach i tego czy komuś się uczyć po prostu chce. podpowiedz mi tylko jak od kilku lat jestem w stanie pracować (w różnych miejscach) nie mając żadnego certyfikatu. bzduuura. są sytuacje gdy jest to potrzebne, ale są to wyjątki i raczej zasada w stylu- byle mieć papier, tak jak grunt to mieć magistra, nieważne z czego, co na szczęście coraz częściej jest weryfikowane (patrz rosnące bezrobocie magistrów resocjalizacji/politologii/ filologii itd).

JAN KRON napisał: Czy certyfikaty sa potrzebne? Bez tego nie dostaniesz szansy rozmowy kwalifikacyjnej o prace.
Czy szkola Diament jest dobra? Jest najlepsza.
1. Dziecko w szkole na angielskim radzi sobie wysmienicie.
2. Na wczasach (Lazurowe wybrzeze) chlopak 12 lat byl naszym TLUMACZEM!!!
3. Obozy jezykowe w ubieglym roku.
4. Londyn (caly autobus uczniow) w tym roku. Zaplacilem smieszne pieniądze.
5. Podejscie lektorow do uczniow-znakomite.
6. Poziom nauki, atmosfera i ceny -rewelacja. Ludzie czego wy tak naprawdę chcecie?

Calyczas- W kazdym kraju szkoly ucza niezbedne minimum, to my rodzice musimy podjac decyzje.
Inwestuje w dziecko czy narzekam na szkolnictwo? Dziecko tez musi sie przylozyc chodzi tylko o to, zeby sie nie zrazilo do jezyka, tanca czy czego tam jeszcze. Nauczyciel w szkole nie ma szans zajac sie jednym dzieckiem w 30 osobowej klasie. Dlatego sa szkoly prywatne. Jezykowe, muzyczne i jakie tam sobie chcecie. Za moich czasow nie bylo prywatnych szkol ale byly prywatne korepetycje. Kto chcial korzystal, kto nie-ten teraz narzeka.

Esz, dopisz sobie W do nicka bedziesz miala komplet.

Bardzo dziekuje Pani Joannie. Super zmobilizowala mojego mlodego i nie zgubil sie w Anglii.
Pani Olgo, SUPER SZKOLA!

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 17:59 #13700

  • JAN KRON
  • JAN KRON Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Widocznie Tobie sie chcialo. Uwierz mi szanowny Milomi..., ze nie wielu jest takich. Ja musialem korzystać z korepetycji. Jezykow zas uczylem sie w swiecie.
Kwestia druga-certyfikat.
W kazdym CV wpisujesz min. znajomosc jezykow obcych. Kazdy pracodawca wie, ze klamiesz.
Jezeli wpis o znajomosci np jezyka obcego poprzesz certyfikatem zyskujesz szanse, ze zostaniesz zaproszony na rozmowe. I to jest szansa na np prace. Nie jest to kwestia byle miec bo z kilkunastu podan zawezam poszukiwania do kilku. Osobiscie przyjmuje do pracy i wiem jak weryfikuje podania, nie mam juz ochoty ogladac wszystkich kandydatow.
W pelni zas zgadzam sie z produkcja magistrow i to jest problem szkolnictwa, ktore w swojej bezwladnosci (niekompetencji) nie potrafi sie przestawic na produkcje poszukiwanych profesji.
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Całyczas Miłomi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 20:56 #13724

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4

JAN KRON napisał: Nauczyciel w szkole nie ma szans zajac sie jednym dzieckiem w 30 osobowej klasie. Dlatego sa szkoly prywatne. Jezykowe, muzyczne i jakie tam sobie chcecie. Za moich czasow nie bylo prywatnych szkol ale byly prywatne korepetycje. Kto chcial korzystal, kto nie-ten teraz narzeka.


I to świadczy o chorym systemie naszej oświaty.
Znałem jednego Szweda, mam paru znajomych w Niemczech wszyscy oni dosyć biegle porozumiewają się po angielsku, ale żadnych korepetycji nie potrzebowali, wszystkiego nauczyła ich szkoła, potem już tylko w praktyce rozszerzali znajomość angielskiego.
Dlaczego nie ma prywatnych szkół z fizyki, chemii, matematyki czy polskiego?
Tak ze 30 lat temu gdy ja chodziłem do szkoły to korepetycji potrzebowali jedynie ci naprawdę odbiegający od reszty uczniowie, a i same korepetycje dla nich prowadzili nauczyciele w szkole.
Dziś prawie każdy uczeń, na każdym stopniu edukacji wymaga jakiegoś "wspomagania", po co utrzymywać takie szkoły i nauczycieli?
Za tę wiadomość podziękował(a): Całyczas Miłomi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/28 21:32 #13734

  • morse2012
  • morse2012 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Moi drodzy,
Oboz w Londynie byl swietny! Oby wiecej takich przedsiewziec ze strony SJ Diament!!!! Gratuluje pomyslu!!! Moje nastoletnie dziecko bylo zachwycone, bardzo dobra organizacja, przystepna cena, opiekunowie z najwyzszej polki, z ogromna wiedza o Wielkiej Brytanii, szczegolnie fantastyczna Pani J, ktorej rowniez dziekuje bardzo bardzo serdecznie za opieke nad moja latorosla!!!
Szczesliwe dziecko z workiem pelnym wrazen po powrocie - i o to chodzi!!!
Polecam Szkole Jezykowa Diament kazdemu!!!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: szkoła językowa Diament !!!! 2012/08/29 18:43 #13767

  • vigo_690409@o2.pl
  • vigo_690409@o2.pl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
:) szanowni krytykanci chyba raczej konkurencjo po co takowe złośliwe słowa dla nich -niech każdy robi szkołe po swojemu a czas pokaże kto ma racje -szanujcie się jestem tu przypadkowo pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów w nauczaniu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1