Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/04 15:52 #27284

  • jajunia
  • jajunia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Potrzebuje pomocy prawnej lub numer do adwokata najlepiej ze Słubic

W skrócie to pracowałem przez pośrednika Accurat w firmie docdata i zostałem zwolniony za to że stanąłem na złym miejscu parkingowym na terenie firmy. W trakcie pracy zostałem wyprowadzony z pracy przez pracownika firmy, zostałem poinformowany że mam jechać do domu :) po czym dostałem telefon od pośrednika że firma docdata zakończyła ze mną współpracę

Pomocy!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/08 10:06 #27289

  • malenka32
  • malenka32 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie sadze abys sprawe wygral z polskim adwokatem jesli moge kogos polecic to Rechtsanwalt Maciej Schiperski
Kurfürstenstraße 114, 10787 Berlin, Niemcy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
szybki kontakt meilowy oraz telefoniczny POLECAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/11 09:36 #27295

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
@jajunia

Podrzuciliśmy Twoje zapytanie na naszym facebookowym profilu. Internauci podpowiedzieli kilka nazwisk. Link poniżej.

www.facebook.com/slubice24/posts/10154707375507692

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/11 10:59 #27296

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jajunia napisał: Witam

Potrzebuje pomocy prawnej lub numer do adwokata najlepiej ze Słubic

W skrócie to pracowałem przez pośrednika Accurat w firmie docdata i zostałem zwolniony za to że stanąłem na złym miejscu parkingowym na terenie firmy. W trakcie pracy zostałem wyprowadzony z pracy przez pracownika firmy, zostałem poinformowany że mam jechać do domu :) po czym dostałem telefon od pośrednika że firma docdata zakończyła ze mną współpracę

Pomocy!!!!!

Zainteresuj się tym.
slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/9400...frankfurcie-nad-odra
Idź i zapytaj tych euroosłów co oni na to, że w XXI wieku , w środku Europy zatrudnia się ludzi przez jakichś pośredników i co oni zamierzają zrobić, żeby to zmienić?
A może marzy im się żeby nad bramami zakładów pracy zawisły napisy "Arbeit macht frei"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/11 12:30 #27297

  • katja
  • katja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
....a parkowanie w jakiej formie miales w umowie ???? :-) bez zartow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/11 17:18 #27316

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
Zanim ktoś podejmie pracę na DocDacie to dostaje informacje dot. zasad parkowania i ubioru. Ja dostałam szczegółowy regulamin i wytyczne na e-mail od agencji przez którą tam pracowałam.
Jednak zawsze się znajdą osobniki, którym e-maila się nie chce przeczytać (albo mają "wyjebane" na zasady) i przychodzą do pracy w dresach (i są nie wpuszczani na halę) albo właśnie parkują gdzie popadnie.

Każdej akcji towarzyszy reakcja..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/11 20:44 #27319

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

FemShep napisał: Zanim ktoś podejmie pracę na DocDacie to dostaje informacje dot. zasad parkowania i ubioru. Ja dostałam szczegółowy regulamin i wytyczne na e-mail od agencji przez którą tam pracowałam.
Jednak zawsze się znajdą osobniki, którym e-maila się nie chce przeczytać (albo mają "wyjebane" na zasady) i przychodzą do pracy w dresach (i są nie wpuszczani na halę) albo właśnie parkują gdzie popadnie.

Każdej akcji towarzyszy reakcja..

A cóż, to za faszystowska firma?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pilnie szukam pomocy prawnej w sprawie pracy na terenie niemiec 2016/11/21 12:30 #27397

  • rensur123
  • rensur123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
idz do prawnika p. Ewy nie odpusci znam tą sytuacje nr tel.00491719185374

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1