Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 08:31 #23862

  • you you
  • you you Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
. W związku z potwierdzonymi przez niemiecką Policję atakami na kobiety prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności udającym się do Niemiec. Niemcy stały się krajem niebezpiecznym. Ja radziłbym w pociągu kobietom siadać obok białych mężczyzn ,czym większa grupa białych tym bezpieczniej. Islamiści atakują wyłącznie samotne kobiety lub będące w towarzystwie damskim. Tak więc trzymać się blisko białych mężczyzn o ile to możliwe w razie napaści należy głośno krzyczeć i wzywać Policję!
Zwróciliśmy się do MSZ o drukowanie szczegółowych ostrzeżeń na stronach www MSZ i tam proszę szukać szczegółowych informacji.
dział; ostrzeżenia dla podróżujących.
www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/kontakt_msz/kontakt_z_msz
slubice00.fora.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez you you.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 14:12 #23863

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Mam pytanka trzy.1/ Kto to są " my " , Ci którzy proszą ?2/ Czy to są być może przedstawiciele MSZ ? 3/czy może kogoś po....ło ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 15:36 #23864

  • you you
  • you you Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Mam pytanka trzy.1/ Kto to są " my " , Ci którzy proszą ?2/ Czy to są być może przedstawiciele MSZ ? 3/czy może kogoś po....ło ?


Widzę że nie interesuje Pana meritum sprawy krzywda która dotyka zgwałcone molestowane kobiety. Otóż zatroskani mężowie obawiający się o swe żony za tym stoją!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 15:49 #23865

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Aaaaaa , mężowie ... rozumiem ,rozumiem. Zatroskani ... też rozumiem. Krzywda molestowanych i gwałconych kobiet jak najbardziej mnie interesuje. Ta zadawana przez gwałcących i molestujących mężów również. Od tego jest policja i ma za te przestępstwa , wszystkich przestępców izolować i stawiać przed wymiarem sprawiedliwości. W Berlinie , Rzymie, Kolonii, Warszawie i Pcimiu Dolnym. Ale to już wiemod bardzo dawna. Ja obywatel.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 16:05 #23866

  • you you
  • you you Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Aaaaaa , mężowie ... rozumiem ,rozumiem. Zatroskani ... też rozumiem. Krzywda molestowanych i gwałconych kobiet jak najbardziej mnie interesuje. Ta zadawana przez gwałcących i molestujących mężów również. Od tego jest policja i ma za te przestępstwa , wszystkich przestępców izolować i stawiać przed wymiarem sprawiedliwości. W Berlinie , Rzymie, Kolonii, Warszawie i Pcimiu Dolnym. Ale to już wiemod bardzo dawna. Ja obywatel.


Problem w tym że tak się nie dzieje. Z relacji kobiet które zgłosiły się na Policje wynika że są traktowane gorzej niż sprawcy są obwiniane i nakłaniane do wyrażania zrozumienia dla oprawców jednym słowem bronią ich wymusza na nich to poprawność polityczna multi cultu. Policja Niemiecka Policją jest już tylko z nazwy! Reżim kanclerz Merkel demokrację praktycznie zawiesił. Robi się wszystko aby zadowolić arabów Oni są tam teraz najważniejsi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 16:07 #23867

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
czlowieku,idz sie lecz....w piatki przyjmuje w szpitalu psychiatra na NFZ,wiec zamiast debilu siac panike,wez sie za ratowanie swojego zdrowia psychicznego,bo ewidentnie masz cos z glowa.Zakladasz coraz to nowe loginy,masz ich chyba z 10,siejesz nienawisc,niczym nieuzasadniona panike,straszysz ludzi,watki ktore zakladasz sa tak podobne do siebie ze nietrudno dojsc do tego ze piszesz je ty,mimo ze pod innym loginem.Idz sie leczyc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 16:24 #23869

  • you you
  • you you Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: czlowieku,idz sie lecz....w piatki przyjmuje w szpitalu psychiatra na NFZ,wiec zamiast debilu siac panike,wez sie za ratowanie swojego zdrowia psychicznego,bo ewidentnie masz cos z glowa.Zakladasz coraz to nowe loginy,masz ich chyba z 10,siejesz nienawisc,niczym nieuzasadniona panike,straszysz ludzi,watki ktore zakladasz sa tak podobne do siebie ze nietrudno dojsc do tego ze piszesz je ty,mimo ze pod innym loginem.Idz sie leczyc.


Gdzie są twoje argumenty? Gdzie merytoryczna dyskusja?! xy37 co poza ubliżaniem ludziom jeszcze potrafisz?
Policja niemiecka ukrywała informacje o gwałtach 4 dni to samo ogólnokrajowa TV ZDF.

Jak podkreśliła, należy ponadto podjąć dyskusję o "zasadach współżycia między kulturami". Pani Merkel żartuje czy "o drogę pyta" !? Jakimi kulturami, jaki dialog !? Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest pokazanie drzwi i nie wpuszczanie do Europy tej dziczy !!! No ale makreli takie wyjście nie mieści się w jej współczującym i tolerancyjnym umyśle !!!

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-merkel-o-nap...utm_campaign=firefox
Demokracja w Niemczech jest poważnie zagrożona!
fakty.interia.pl/swiat/news-merkel-o-nap...-sie-pog,nId,1950369

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez you you.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 17:18 #23870

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
dobra,troche mnie ponioslo....ale nie widze sensu w tym co piszesz,kazdy wie jak jest,po co dodatkowo straszysz?to mamy sie zaszyc w domach,nie wychodzic,pomysl kjak sie czuja kobiety dojezdzajace do niemiec do pracy pociagiem..one wiedza ze jest niebezpiecznie i zapewniam cie ze sa ostrozne...a twoja pisanina to zwykle sianie strachu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 17:38 #23871

  • you you
  • you you Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: dobra,troche mnie ponioslo....ale nie widze sensu w tym co piszesz,kazdy wie jak jest,po co dodatkowo straszysz?to mamy sie zaszyc w domach,nie wychodzic,pomysl kjak sie czuja kobiety dojezdzajace do niemiec do pracy pociagiem..one wiedza ze jest niebezpiecznie i zapewniam cie ze sa ostrozne...a twoja pisanina to zwykle sianie strachu.


Właśnie, Te kobiety dzięki temu ze piszę wiedzą że nie są pozostawione same sobie!
Wystąpimy do Parlamentu Europejskiego zajęcie się Niemcami na forum PE.
Demokracja w tym kraju jest poważnie zagrożona. Jesteśmy zaniepokojeni poczynaniami reżimu kanclerz Merkel! Musimy reagować tak jak reagowaliśmy na sytuację na Ukrainie!
Dziś nam Polakom przyszło bronić honoru narodów! Chwała Wielkiej Polsce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez you you.

Odp: Ostrzeżenie dla osób udających się do Niemiec! 2016/01/07 19:18 #23874

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
musimy....dzieki nam....wystapimy....moze ujawnij kim jestescie,bo piszesz w liczbie mnogiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1