Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uchodźcy w Berlinie 2016/01/06 16:16 #23858

  • Toivo
  • Toivo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Osobiście nic do nich nie mam, ale pytanie zwyczajne. Czy jako osoba , która będę poruszała się do Berlina do pracy Pociągiem, a następnie rowerem mogę czuć się bezpiecznie. Nie jestem miss, ale zwyczajnie się boję. Jaka jest sytuacja ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uchodźcy w Berlinie 2016/01/06 18:55 #23860

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
A ja mam pracuję we frankfurcie i sama boje sie chodzić gdzies dalej ,bo nazwijmy po imieniu ci faceci chodza w grupach ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uchodźcy w Berlinie 2016/01/07 08:10 #23861

  • you you
  • you you Avatar
  • Gość
  • Gość

Toivo napisał: Osobiście nic do nich nie mam, ale pytanie zwyczajne. Czy jako osoba , która będę poruszała się do Berlina do pracy Pociągiem, a następnie rowerem mogę czuć się bezpiecznie. Nie jestem miss, ale zwyczajnie się boję. Jaka jest sytuacja ?


Pani obawy są uzasadnione. Niemcy stają się krajem niebezpiecznym. Ja radziłbym w pociągu siadać obok białych mężczyzn czym większa grupa białych tym bezpieczniej. Islamiści atakują wyłącznie samotne lub będące w towarzystwie damskim. Tak więc trzymać się blisko białych mężczyzn o ile to możliwe w razie napaści należy głośno krzyczeć wzywać Policję!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uchodźcy w Berlinie 2016/01/07 18:51 #23872

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ostatnio natrafiłam na parę artykułów dot. napadów na pociągi w Szwecji przez grupy nierodowitych Szwedów. Patrząc z perspektywy Sylwestra w Kolonii czy Hamburgu, nie trudno przewidzieć w którą stronę zmierza bezpieczeństwo kobiet.

Ale wracając do pytania - też jestem zainteresowana informacjami jak jazda pociągami po strefie podberlińskiej wygląda? Jest dużo osób w pociągu, czy są o każdej porze dnia i nocy, puste. A personelu pociągu się nie widuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uchodźcy w Berlinie 2016/01/22 13:41 #23976

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Jedyne wyjście - kupić gaz obronny i to lepiej ze dwie sztuki (można dostać w Bricomarche) tylko trzeba pamiętać, że w Niemczech wolno go używać tylko do obrony przed np. psami. Niemniej nie problem jest tłumaczyć , ze pies dostał gazem i uciekł , a ciapate tylko się załapało. I gazować trzeba solidnie. Bez litości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1