Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ostrzegam - ubezpieczenia DAK 2015/05/04 16:57 #22242

  • Office
  • Office Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Chciałabym ostrzec wszystkie osoby zanim podejmą współpracę z ubezpieczalnią we Frankfurcie. DAK. Oszukują ludzi z ubezpieczeniem. Odmówili mojemu dziecku możliwości "podpięcia " pod moje ubezpieczenie mimo,iż w każdej ubezpieczalni dziecku przysługuje prawo do ubezpieczenia. Nie wyrazili zgody na rozwiązanie umowy przed upływem 14 dni, mimo iż również przysługuje takie prawo. na kartę czekałam ponad miesiąc czasu a.kiedy przyszła okazało się że są złe dane. I znów musiałam czekać 3 ttygodnie.Kazali mi wypisać dziecko z ubezpieczenia w Polsce mimo iż nie mieli takiego prawa. Moje dziecko zostało bez ubezpieczenia. System jaki praktykuje ta Ubezpieczalnia nadaje się pod lupę prawnika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.

Odp: ostrzegam 2015/05/04 18:13 #22243

  • ciekawski georg
  • ciekawski georg Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam,polecam AOK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: ostrzegam 2015/05/06 06:42 #22247

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
znajomi maja ubezpieczenie w AOK. i dostaje ubezpieczenia na dzieci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: ostrzegam 2015/05/06 06:57 #22248

  • Office
  • Office Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Ja doskonale zdaje sobie sprawe, ze w innych ubezpieczalniach nie ma problemu. Rozmawialam osobiscie z Pania z AOK , ktora stwierdzila, ze to co robi DAK nadaje sie do prawnika gdyz nikt nie ma prawa wymagac zeby wypisywac dyiecko z polskiej ubezpieczalni na rzecz ubezpieczalni niemieckiej. Probowalam zerwac umowe z DAK przed uplywem 14 dni (po 3 dniach) i odmowiono mi twierdzac, ze nie mam prawa wypisac sie z ich ubezpieczalni, ze nie przysluguje mi takie prawo. I ze wogole musi minac 18 miesiecy zeby moc przejsc do innej ubezpieczalni. oczywiscie moge zmienic ubezpieczalnie po 18 m-cach ale mam rowniez prawo odstapic od umowy w terminie do 14 dni. Zostalam oszukana i rozpatruje dalsze kroki. Nadmienie ze poszlam do tej ubezpieczalni z polecenia. Sa to naduzycia ,ktore nie powinny miec miejsca. Dlatego ostrzegam .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.
  • Strona:
  • 1