Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Plan osadzenia uchodżców we Frankfurcie 2015/02/28 10:51 #21803

  • Czarna.mamba
  • Czarna.mamba Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Marks ... Tak sie składa ze 15 lat żyłam i pracowałam w BRD wiec temat nie jest mi obcy. Tylko do czego takim ,,stawianiem,, chcieliby niektórzy doprowadzić? Jest Schengen , jest EU.... Chcemy wprowadzić granice i dzielić ludzi? Na lepszych i gorszyć? Jeden już taki był....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plan osadzenia uchodżców we Frankfurcie 2015/03/01 10:30 #21808

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Czarna.mamba napisał: Chcemy wprowadzić granice i dzielić ludzi? Na lepszych i gorszyć? Jeden już taki był....

Te podziały były od zawsze, nadal są i będą w przyszłości. Żadne Schengen, UE, ONZ czy cokolwiek sobie wymyślisz tego nie zmienią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plan osadzenia uchodżców we Frankfurcie 2015/03/02 06:59 #21813

  • tomek3221
  • tomek3221 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam ,kolego grubo sie mylisz pracuje w niemczech i widze co sie dzieje mam na tyle bliska stycznosc z ludzmi z innych krajow ktore chca osiedlic sie w niemczech. Nawet nie wiesz co tak naprawde sie dzieje. Tak jak kolega wyzej wymienil oboz ktory jest w Eisen jest wielki przepelniony oraz jest tam przeludnienie wszyscy chca dostac azyl, ale druga strona ja placac podatki w niemczech place za to, poniewaz oni dostaja po 220 euro miesiecznie, nie placa za placowke za ogrzewanie a czesto potrafi byc w pokojach po 28 stopni, po drugie robia straszny syf.... W ff placowka rowniez powoli sie przepelnia, ale co ci tak zwani uchodzcy robia, marudza codziennie strazy ktora ich pilnuje jakie te niemcy sa chory ze tu wszystko jest zle, nie podoba sie im ze musza trzymac sie porzadku... Ale oczwiscie np rodzina w FF ktora startuje od zera mowie tu o kolorowych przez pierwszy rok dostaje kolo 2 tys euro (2 osoby plus 1 albo 2 dzieci) przez rok dostaja kase za darmo + mieszkanie. Prawda niemcy maja ujemny przyrost, ale mam nadzieje ze przepis dotyczacy cudzoziemcow zaostrzy. W slubicach mozna zauwazyc juz ich sporo w weekendy kiedy to moga opuszczac na dzien osrodki... To tez z czasem zrobi sie klopotliwe dla nas. Nie wszyscy sa zli, ale jezeli kogos wypusci sie z buszu to po prostu mozg sie lasuje,nie szanuja niczego w osrodkach, niszcza sprzet.

mad napisał: Dziwi mnie troche forma tego posta i chec wywolania dyskusji z zalozenia burzliwej i anty,........, Potwierdza to jedynie zapedy autorki jak mniemam slubiczanki uwazajacej ze tylko mieszkancy Slubic maja wszelkie prawa do pomieszkiwania .... wielokrotnie pro forma na terenie FF , a wlasciwie nocowania tylko po to by wydoic co sie da z jobcenter , familienasse i innych mozliwych instytucji .
Podobnie do obstawiania wszelkich mozliwych miejsc pracy i to nie zawsze legalnie ,
wystarczy stanac sobie latem na moscie , postac chwile popoludniami i posuchac kulturalnych wypowiedzi wracjacych z FF sprzataczek , pomywaczek ............... albo posluchac ich rozmow telefonicznych , kiedy zaoferowane tym ile im sie udalo wyrwac na czarno .... tak puste ze nie zwracaja nawet uwagi iz inni moga je rozumiec ...................
Smiesza a wlascie wprowadzaja w zaklopotanie te komentarze i rozmowy grup wracajacych z takich nielegalnych stelli , wlacznie z rozmowami przekraczajcych most grup pan , zalosne wyzwiska pod adresem tych be brzydkich i zlych niemek i niemcow pracodawcow ............. i te tabuny rowerow jak tylko zrobi cieplej
Skoro ci niemcy tacy .... be , fuj .............. to po co lazicie kazdego dnia , wygryzacie sie nawzajem , podkladacie sobie rozne swinstwa bo tylko zdobyc te kilka euro ?
Ludzie przyjmijcie wreszcie do wiadomosci , ze czasy kiedy rzadziliscie Frankfurtem skonczyly sie , ze dzis kazdy ma prawo mieszkac i zyc po drugiej stronie , nie tylko kombinatorzy z zza Odry .
Przychodzicie zarabiacie na czarno , podatkow nikt z was placic nie chce , a osiasc we FF tez wam sie nie usmiecha bo lepiej wytargac co mozliwe i wydac w PL , mieszkan tez nie chcecie bo macie swoje i po przeliczeniu macie wszystkich gdzies

Dlatego , to co robia wladze miasta FF to zagospodarowanie pustostanow i uzyskanie normalnych mieszkancow , ktorzy beda tu zyc a nie tylko na wszelkie mozliwe sposoby doic BRD , to ci ludzie niedlugo beda mieli pierwszenstwo w uzyskaniu miejsc pracy by wzjsc spod opieki socjalu , i wreszcie krok po kroku beda ukrucac wam mozliwosc dorabiania na czarnucha bez umow , najwyzsza pora bz zamknac wam ten kurek latwych pieniedzy bo od lat psujecie rynek pracy
Chcesz pracowac to wybierz albo mieszkasz i pracujesz w FF , albo siedz u siebie.................
I jeszcze jedno , nie rocie z tych ludzi nazistow ani gorszych od siebie , to decyzja wladz i ci ludzie sa tu na prawach bo to co dostana odpracuja , jak w kazdej nacji znajdz sie lepsi i gorsi ale nie mozna nikogo z gory skreslac
reszte pozostawie bez komentarza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plan osadzenia uchodżców we Frankfurcie 2015/03/02 10:50 #21818

  • mm
  • mm Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 1
Marks,dzieki za film,ja tez nie jestem za dzieleniem,ale Muzulmanow sie po prostu boje. Mialam okazje widziec,jak zachowuja sie Marokanczycy w Hiszpanii,a bylo to lata temu. W Szwecji bedac w 2000 r bylam zszokowana liczba Muzulmanow, w Paryzu za to zobaczyc bialego to sukces-sami Czarni. Lubie roznorodnosc,ale ci,ktorzy nie pojezdzili po Europie, nie bardzo doceniaja to,ze w nasxym kraju jest duzo wiecej Polakow, niz innych nacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2