Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

H&M w Oderturm-ie. 2013/10/23 19:07 #17787

  • Góral
  • Góral Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chciałem Was zapytać jak podoba się wam nowy wystrój sklepu i oferta H&M? Moim zdaniem, w dziale dla dzieci, ciężko teraz coś znaleźć, oferta też jest dużo uboższa, ogólnie sklep zrobił się nieciekawy dla mnie, ale Polaków też jest teraz bardzo mało, wcześniej było tam Nas "miło" dużo. Szkoda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/24 04:38 #17788

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Jeśli chodzi o NOWY hm we Frankfurcie-tez nie moge się tam jeszcze odnaleźć po remoncie..
Co do samej sieciówki-wzornictwo na tak,jakość na nie.Są luksusowe linie hm od projektantów,i innne trochę lepiej szyte i droższe/hm trend/,ale nie we frankfurcie.Mam stamtąd rzeczy,które zeszmaciły sie po trzech praniach,mam tez np płaszcze i kurtki niezłej jakości.Dla ludzi ze Słubic ,hm to ciągle coś fajnego,nie ma sie co dziwić,Słubice opanowały badziewne tandetne sklepy-nazw i lokalizacji nie będe podawać,każdy wie...Tak więc,dobrze że mamy frankfutr pod nosem,sa przeceny,mozna sie tanio i w miarę fajnie ubrać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/24 21:50 #17792

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
nie zartuj a gdzie ty we frankfurcie chcesz sie tanio i dobrze ubrac ? chyba w KIK, a to, masz racje.
Widac ze niemiecki szmaciarstwo to twoj styl. Ja mysle ze szybciej cos ladnego i taniego kupisz w polsce (mysle ze tez w slubicach) niz we frankfurcie. Zreszta wystarczy popatrzec jak sasiedzi chodza ubrani, czesto szmaciarstwo i lumpiarstwo, zreszta coz frankfurt stal sie miastem sozialschwache i sklepy dla takich tu egzystuja.
Jesli zachwycasz sie poziomem sklepow odziezowych we frankfurcie a krytykujesz slubickie, to swiadczy tylko o tym ze jeszcze nie minelo Ci zachlysniecie sie kiczowatym zachodem lat 90.
Pozdrawiam.

P.S: W nastepnym tygodniu w KIK beda tanie sukienki letnie na wyprzedazy, Cena 19,99 €, Len import chiny, na nastepny rok jak znalazl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 03:55 #17794

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
człowieku...opanuj się;-jak dla mnie HM to byle jaka sieciówka-ale wczesniej nie chciałam tego dosadnie napisać.dość tania,są często przeceny..A w słubicach co mamy fajnego-??dla młodych kobiet Mohito,dla starszych Monarri i K@K...Reszta sklepów-tych nowopowstałych-jak dla mnie tragedia,spójrz jaki tam syf sprzedaja..i predzej znajde cos dla siebie w H&M niz tu ... z niemcami mam kontakt na codzień-wiem jak wygladaja,wiem co maja w sklepach...Ja osobiście w słubicach nie kupuje juz nic-lubię lumeksy,i zamiast tandety oferowanej w słubickich sklepach,wybieram Frankfurt.
Jestem częsta klientka lumpeksów,i smiac mi sie chce jak ludzie wyrywaja sobie ciuch z metka HM,widac to dla nich światowa marka,ale nie dostrzegaja rzeczy naprawdę markowych,po prostu ich nie znają.
Zal mi cię,że musisz ubierac sie w tanim KIK,znam jego oferte z ulotek,hehehehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 04:20 #17796

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
...bo rozumiem,że jestes klientem kik,prawda?
sukienka która proponujesz,kup zonie/dziewczynie-rzeczy stamtąd to nie mój styl...i sam sobie przeczysz-20 euro za byle jaką szmatę to raczej drogo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 15:47 #17797

  • Jolka z 3b
  • Jolka z 3b Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 2
@ Forman
a co to znaczy sozialschwache

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 19:13 #17798

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

Jolka z 3b napisał: @ Forman
a co to znaczy sozialschwache


Dosłownie to "wrażliwy"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 19:17 #17799

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ja też wolę iść kupić ciuchy do niemiec, bo w tych ciuchach chodzę przynajmniej rok, a jak w słubicach kupowałem to np. koszulka po dwóch praniach nadawała się na ścierę, buty szybko się niszczą itp. A za taką samą cenę w niemczech mam lepszą jakość. Wolał bym wspierać polską gospodarkę, ale polacy za dużo kombinują i rzadko się uda kupić dobry polski produkt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ja28rek.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/25 21:10 #17801

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
wrazliwy, :-) a to dobre . . .

przeczytaj to sie dowiesz kogo sie tak okresla

www.mdr.de/nachrichten/soziales-unwort102.html

a co do dobrych polskich produktow to sa duzo drozsze niz Ci sie wydaje, szczegolnie odziez, bo jakosc niestety musi kosztowac. Te dwurazowe koszulki to chiny, i powinny kosztowac tyle co chusteczki jednorazowe,

A powiedz mi w jakim sklepie w FFO kupiles takie dobre i tanie koszulki ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Forman.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/26 03:54 #17802

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
ja uważam że nie ma reguły-bawełna z hm jes jak się uda-czasami mam cos ca łe lata,czasami nadaje sie do smieci po 2 praniach...rzeczy z HM tych drogich linii które w małych miastach sa niedostępne,ze słyszenia wiem że tez różnie..a ceny zabójcze...wyjatki to rzeczy skórzane.W słubicach za dobrą jakość/drozsze sklepy/tez trzeba więcej zapłacić-we frankf.sa tanie sieciówki i drogie butiki.Mimo wszystko,uważam że w hm dostaniesz lepsze wzornictwo i jakość/mimo wszystko/niz w słubickich sklepach.Niestety ,jak chcesz wspierać polska gospodarke handel to musisz jechac do większego miasta,u nas nic nie ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/26 14:10 #17805

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5

Forman napisał: wrazliwy, :-) a to dobre . . .

przeczytaj to sie dowiesz kogo sie tak okresla

www.mdr.de/nachrichten/soziales-unwort102.html

Myslisz ze ktos nie potrafiacy okreslic slowa Sozialschwache bedzie w stanie przeczytac ten artykul po Niemiecku ze zrozumieniem? lol ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/26 14:25 #17806

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Sa gusta i gusciki, nie ma co polemizowac.
Co jednak zauwazylam - jakies 12-14 lat temu jako "nastolatka" biegalam do Frankfurtu na zakupy do New Yorker (a) , albo do H&M (u) - gdyz swego czasu u nas za taka cene nie mozna bylo znalezc nic modnego - w sklepie Delta czy tez w starym Merkurym - terazniejszy Media Expert, (nie wiem czy pamietacie?) byly rzeczy, ale glownie z Warszawy ze Stadionu, ceny mialy tez spora przebitke, a jakosc byla fatalna.
Bardziej oplacalo sie isc do Frankfurtu i tam na przecenie kupic koszulki za pare groszy.
Teraz na przyklad wchodzac do sklepu New York nie wybralabym nic dla siebie - ale mysle ze nastolatki, ktore w Slubicach ubieraja sie w House, czy tez Cropp - na pewno by cos znalazly.
Jezeli chodzi o H&M to sklep zmienia sie co pare miesiecy, rzeczy sprowadzane do sklepow tez sa rozne, np w wiekszych miastach takich jak Hamburg, czy tez Amsterdam - znajdziesz jakosciowo linie ubran lepsze - zrobione z lepszych meterialow, ale i drozsze, tzn od 60€ do 130-150€ za rzecz.
Statystycznie jest sprawdzane ktore rzeczy najlepiej w danej Filii sie sprzedaja i takie beda sprowadzane - nie oszukujmy sie, Frankfurt jest biednym nierozwojowym miastem, gdzie srednia wieku co roku spada - mlodzi wyjezdzaja, bo nie maja zadnych perspektyw, a starsi zostaja.
Tak szczerze to takie sklepy jak ww (tj. H&M, New Yorker czy tez Orsay) utrzymuja sie we Frankfurcie dzieki Polakom...
Wszedzie sa buble, trzeba tylko umiec je rozrozniac.
A sieciowki podazaja za modnymi rzeczami na dany sezon, za trendami - ktore trzeba jak najtanszym kosztem wyprodukowac i jak najszybciej sprzedac.
Jak ktos chce "lepsza" sieciowke, musi wejsc do Esprit, S.Oliver, Tom Tailor itd.
To jest tak jak z butami, jeden kupuje w Deichmann, a drugi w Leiser czy w Görtz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: H&M w Oderturm-ie. 2013/10/26 15:37 #17807

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
mIASTOWA,ZGADZAM SIĘ...ja w orsay i new yorker nic dla siebie nie widzę,w hm sa linie dla kobiet starszych.Hm to czesto jednosezonowe trendy,rzeczy które za rok beda passe...dlatego jakość tez jednosezonowa.W hm mozna też znaleźć rzeczy klasyczne,lepiej uszyte,lepsze gatunkowo...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1