Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

prośba o podanie najtanszego przejazdu pociagiem z Warszawy do Berlina 2013/06/09 13:58 #16545

  • saddar
  • saddar Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich
Proszę o podanie jak najkorzystniej i najtaniej przejechać z Warszawy do Berlina
Czytałem ,,ze najlepiej kupić bilet z Warszawy do slubic i zanim bede w slubicach gdzies od rzepina, trzeba iść do konduktora, i pytać, o doplate do frankfurtu
a jak dalej do Berlina?
Musze pojechac do Berlina z żoną i 10 letnim synem
Bedę wdzięczny za pomoc
Dziekuję & Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: prośba o podanie najtanszego przejazdu pociagiem z Warszawy do Berlina 2013/06/12 07:54 #16582

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Mogę tylko napisać ,że najlepiej pojechać do frankfurtu ,bilet kolejowy z frankfurtu do Berlina kosztuje za osobę 10 euro i odchodzi mnie jwiecej co godzinę .A to z ta dopłatą to i może tak być!!! A i jeszcze jedno jeżeli kupi sie bilet dla grupy pięcioosobowej jest też taniej ,więc na dworcu można znalesc jeszcze dwie ,pamietajmy że dzieci także mają zniżke.Jeżeli kupi się bilet w dwie strony to poruszanie sie ubanem i esbanem jest przez cały dzień na bilet kolejowy mozna powiedziec za okazaniem biletu kolejowego .Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: prośba o podanie najtanszego przejazdu pociagiem z Warszawy do Berlina 2013/06/12 08:00 #16583

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jeszcze jedno nie zapomnij o legitymacji szkolnej dziecka.Zadzwoń do podróżnika pod nr tel;703402802 tam uzyskasz wszystkie informacje pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1