Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Odp.:Najlepsza kosmetyczka! 2009/04/06 23:26 #2061

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
kasu napisał:

A ja mogę polecić kosmetyczkę pracującą w wieżowcu przy Pl.Przyjaźni 28(fryzjer Agnieszka). Bardzo sympatyczna, fachowo i niedrogo ;)

o nie wiedzialam ze tam jest kosmetyczka,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/04/07 10:41 #2064

  • Majka
  • Majka Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja polecam p. Gosię Gulbińską - byłam u Niej w zeszłym roku, przed ślubem, zrobiła mi bardzo ładny i trwały makijaż, pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/04/21 16:13 #2140

  • andzia
  • andzia Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja także w 100 % polecam salon Laura w blaszakach bardzo solidna kosmetyczka pracuje na najwyższej jakosci kosmetykach , jest milo i intymnie , byłam parę razy i jest okey, pozdrawiam panią Malgosię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/04/29 23:03 #2220

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
pracuje na tej samej ulicy ale troszke wczesniej u elwiry tam gdzie robia tez tipey super polecam i tipserke i kosmetyczke

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/05/04 13:53 #2243

  • C.
  • C. Avatar
  • Gość
  • Gość
a ktoś wie, które kosmetyczki oferują dobry pedicure i zabiegi pielęgnacyjne lub lecznicze na stopy? w jakich cenach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/05/04 19:09 #2244

  • ;-)
  • ;-) Avatar
  • Gość
  • Gość
ja polecam pania malgosie z salonu 'laura" i pania monike kaczmarek moim zdaniem robi najsliczniejsze pazurki i naprawde bardzo trwale..polecam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/09/18 20:14 #3719

  • Anka
  • Anka Avatar
  • Gość
  • Gość
Co z ta "Anka"? Czy nikt ze Słubic nie korzysta z usług tam?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/09/20 11:11 #3730

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
C. napisał:

a ktoś wie, które kosmetyczki oferują dobry pedicure i zabiegi pielęgnacyjne lub lecznicze na stopy? w jakich cenach?


Wiem ze kosmetyczka na deptaku na ul. Zeromskiego kolo sklepu obuwniczego "Bajm" oferuje zabiegi na stopy, jest ciut tansza od kosmetyczki na ul. Wodnej. Co do cen to musisz sie przejsc i konkretnie zapytac, bo ceny sa rozne w zaleznosci od zabiegu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/09/21 20:45 #3762

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja jestem ciekawa, ktory z gabinetow polecacie ze wzgledu na panujaca tam higiene/dezynfekcje pinset itp. narzędzi. Dla mnie jest to jedne z kryteriow wyboru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2009/09/21 21:44 #3764

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie, no co Ty, robimy tylko reklame gdyz za to nam zaplacono :P
:)
Nie wyobrazam sobie isc do Fryzjera/Kosmetyczki/Lekarza gdzie nie dba sie o higiene i porzadek ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2023/07/29 15:57 #37090

  • discomeka
  • discomeka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z tego co wiem to chwalona jest  kosmetyczka mokotów  więc w razie problemów skórnych można się skonsultować coś na pewno doradzi z zabiegów które będą zalecane i skuteczne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez discomeka.

O:Najlepsza kosmetyczka! 2023/08/02 11:56 #37093

  • mjames
  • mjames Avatar
  • Gość
  • Gość
Niestety mam cerę trądzikową:( Stąd zaskórniki i krosty nie są mi obce. Już chciałem pójść do kosmetyczki na jakiś zabieg, ale w porę trafiłem na kilka ważnych informacji dotyczących pielęgnacji skóry trądzikowej. Jak się bowiem okazuje, niezwykle ważne jest nie tylko oczyszczanie i złuszczanie, ale także tonizowanie i nawilżanie skóry. Z tym ostatnim miałem niemały problem, bo klasyczne kremy, jakoś się u mnie nie sprawdzały i szukałem czegoś innego, co by mi pomogło. W końcu przeczytałem tutaj: bio-oil.com.pl/pielegnacja-cery-tradzikowej-poradnik/ o olejkach. I to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Wreszcie moja skóra wygląda dużo lepiej. Jeżeli też macie skórę trądzikową, to polecam poczytać. Może się okazać, że dzięki kilku prostym krokom wasza cera będzie znacznie lepiej wyglądać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepsza kosmetyczka! 2023/11/28 09:02 #37138

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, ja bardzo długo zmagałam się z trądzikiem i na takie oczyszczanie twarzy chodziłam regularnie. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić klinikę Biogenica . Tam nie dość, że wyleczyłam trądzik dzięki usługą medycyna estetyczna Poznań , to jeszcze wszelkie ślady i blizny zniknęły .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepsza kosmetyczka! 2024/02/15 14:51 #37169

  • Oscar82
  • Oscar82 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć! Zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z usług profesjonalistów na Hybrydowy pedicure ArTeam-Cosmetic . Tam znajdziesz doświadczone kosmetyczki, które specjalizują się w oczyszczaniu twarzy. Jeśli chodzi o konkretne salonu takie jak "Odnowa Biologiczna", "Viva" czy "Żyta", to mogę podkreślić, że ważne jest sprawdzenie opinii innych klientów oraz sprawdzenie oferty każdego z salonów. Często opinie innych klientów mogą dać Ci lepszy obraz na temat jakości usług.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepsza kosmetyczka! 2024/03/12 12:15 #37191

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to ja polecam wybrać się nie do kosmetyczki, a do specjalisty medycyny estetycznej. Botoks Poznań - to musi być wykonane przez profesjonalistę, lekarza!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2