Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/10/05 10:27 #4017

  • merkaba
  • merkaba Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
są trucizny co w małych ilościach lecza np Pokrzyk wilcza jagoda [belladonna] jest rośliną bardzo toksyczną.
a jest stosowana w lekarstwie belergot i
Belladonna i jako leki homeopatyczne

ostatnio w angorze był o szczepionkach że zawierają rtęć by dłużej były świeże

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/10/09 08:38 #4049

  • Ross
  • Ross Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hmm :-) , akurat trudno nazwać Bellergot lekiem homeopatycznym, bo to normalny lek ziołowy wspomagany Fenobarbitalem ( Luminol) - substancją o bardzo silnym działaniu i jeszcze większym działaniu uzależniającym ( o co może chodzić producentowi :-)) ).Proponuję nie strzelać, tylko najpierw sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/10/13 12:10 #4095

  • Słubiczanka
  • Słubiczanka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moi kochani tu są ciekawe historie o szczepionkach .Dla zainteresowanych podaję: www.alternatywa.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2464 Miłej lektury życzę:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/11/11 10:17 #4547

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
no ale w duzej mierze jest to o historii szczepionek , nie znam nikogo kto by teraz umarl z powodu szczepienia , jest wiele takich artykulow , duzo jest na nie i duzo jest na tak i badz tu czlowieku madry.........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/11/25 19:38 #4802

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja znam 2 osoby co są niepełnosprawne dożywotnio przez szczepienie.

Moja siostra nie szczepiła dziecka mimo iż grożono jej sądem , napisała pismo do Sanepidu i jest ok.

Ja mam cóke 3 mies. i 4 dni szczepić jej też nie będę .

A co do homeopati i ziołolecznictwa to moja rodzina tylko to stosuje i wszystko jest ok. Wkoło Słysze tak bo ty masz zdrowe dziecko , bo ty nie chorujesz ......

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/11/26 22:26 #4848

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
homeopatia jest dobra ale na krotka mete , przy czyms mocniejszym czosnkiem juz sie nie wyleczysz . A co do szczepionek trzeba pamietac ze cokolwiek zazywamy zawsze moze miec skutki uboczne , ale to nie jest powod do zaprzestania stosowania lekow . dzieki szczepionkom wiele chorob zostalo opanowanych praktycznie calkowicie , czy znasz kogos kto teraz choruje na polio albo hainego medina? Ja po zwyklych tabletkach przeciwbolowych , dostepnych bez recepty o maly wlos w szpitalu nie wyladowalam ,ale nie uwazam ze nalezy zaprzestac ich sprzedazy , tak mozna ze wszystkim .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/11/26 23:30 #4852

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kochani,
mylicie tzw. medycyne naturalną, ludową - ziołolecznictwo, z homeopatią. To zupełnie różne sprawy. Wiele medykamentów powstało z wyciągów z roslin, które zawieraja po prostu odpowiednie do leczenia niektórych chorób substancje. Nasi przodkowie zaobserwowali, że wyciąg z czegos tam dobrze wpływa na żołądek i trawienie i nie ma w tym żadnej magii.

Homeopatia to zas oszustwo. Bo jak mozna nazwać inaczej sporzadzanie hektolitrów specyfiku z JEDNEJ kaczej wątróbki??? To nie są moje wymysły, tylko fakty. Homeopatia to szalbierstwo, które bredzi cos o jakichsnaturalnych stanach energetycznych organizmu sprzed choroby. tego nie potwierdzają ŻADNE badania przeprowadzone metoda naukową. Wartości specyfików nie bada sie na podstawie relacji niedouczonej matki, która twierdzi, że jej dziecko uniknęło prze homeopatie iluś tam przeziebień. Nauka to nie ględzenie sąsiadek, ale badania kliniczne z placebo na ilus tam pacjentach, którzy nie wiedzą co sie im podaje. Lata schodzą, zanim specyfik zostaje dopuszczony do aptek na receptę. A ta homeopatia jest bez recepty, bo to zwykła woda ze sladowymi ilosciami obojetnych dla organizmu substancji.

Ludzie, opamietajcie się :). Powtarzam - Ziołolecznictwo to nie homeopatia.

Co do szczepionek. ktoś trafnie zauważył, że nie ma obecnie wielu paskudnych chorób tylko dlatego, że szczepiło się dzieci, choćby na Heinego - Medina. Ja sam pamietam dziecko po tej chorobie - straszne po prostu. Mamuski nieszczepiace swoje dzieci sprowadzaja na nie po prostu zagrożenie groźnymi chorobami.
i teraz bardzo ważna kwestia:

Dumne są, że dzieci i tak nie chorują. OK! Tylko, że nie biorą pod uwagę, że szczepi sie pozostałe 99.9% dzieci i dlatego te zakaźne choroby nie szaleją. Ich jedno, nieszczepione dziecko chronione jest w ten sposób przez pozostałe zaszczepione dzieci, bo choroba nie ma sie jak przenosić. Gdyby zaś szczepić przestali sie pozostali, chocby w 50%, ich dzieci byłyby pierwsze w kolejce do wielu ciężkich chorób, z którymi medycyna juz sie uporała.

Nazwę postawe tych matek po imieniu: GŁUPOTA i NIEUCTWO. Tym większe, że narazaja własne dzieci. jesli dziecko jednej i drugiej zachoruje na którąś z tych chorób, na które były nieszczepione, miałyby prawo dochodzić odszkodowania za utracone zdrowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/02 19:16 #5104

  • zzz
  • zzz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja wole zaszczepic dziecko niz obawiac sie o jego zdrowie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/08 07:49 #5242

  • Gość
  • Gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dlaczego Lekarze są naj-krócej żyjącą grupą naukową?
Dlaczego lekarze nalerzą do czołówki jeśli chodzi o palenie?
dlaczego witaminy ze apteki są do bani?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/08 09:56 #5250

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Gość napisał:

Dlaczego Lekarze są naj-krócej żyjącą grupą naukową?
Dlaczego lekarze nalerzą do czołówki jeśli chodzi o palenie?
dlaczego witaminy ze apteki są do bani?


Dlaczego siejesz defetyzm i skąd masz te dane ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/14 00:05 #5308

  • dorotapriv
  • dorotapriv Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
bardzo ciekawe forum tylko dziwi mnie ta ilość agresji w wypowiedziach niektórych osób. Forum jest po to aby rozmawiać a nie wyzywać się od głupków

Moja opinia jest taka: nie szczepie moich dzieci i uważam się za osobę , która wie co robi i taka jest moja wola.
Według mnie powinna być możliwość wyboru. To nie jest zaniedbanie czy ignorancja. Żyjemy w "wolnym" kraju ? W takich przypadkach mam wątpliwości.
Jeśli komu się moja postawa nie podoba to jego problem. Ja jestem szczęśliwą mamą zdrowych i mądrych dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/14 00:12 #5309

  • dorotapriv
  • dorotapriv Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
A jeszcze co do homeopatii - to działa :)
Metody naturalne mają za zadanie spojrzeć na człowieka w całości i znaleźć przyczynę choroby , a nie tylko zlikwidować objawy , co w konsekwencji może powodować dużo gorszą chorobę.
Po prostu dbajmy o siebie zwróćmy uwagę jak i co jemy, ruszajmy się , a będziemy żyć 150 lat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2009/12/14 12:59 #5313

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
poziomka napisał:

Do Marka:
Dlaczego ty tak wulgarnie odpisujesz jeżeli ciebie to irytuje i tak sie przy tym podniecasz to nie jest temat dla ciebie :angry:
Ja jestem oburzona tym,że do szczepionek dodawana jest rtęć.Jak każdy wie rtęć jest silnie trująca.
Dlaczego ja bym miała nie szczepić swojego dziecka przeciwko chorobom zakaźnym,tylko mi chodzi o tą rtęć.
Jeżeli ty masz dieci to truj je rtęcią,a najlepsze to jest to ,że szczepionki skojarzone mają jeszcze więcej tej chemi i za to jeszcze trzeba zaplacić.
Jeszcze jedno w Niemczech i w Anglii nie ma obowiązkowych szczepień i ludzie żyją i nie chorują !!!!!! :woohoo:

Tak w Angli nie ma obowiazkowych szczepien, ale od jakiegos roku juz mowi sie o tym i namawia rodzicow zeby szczepili dzieci przeciw chorobom zakaznym ze szczepienie przynosi wiecej korzysci i nawet w rzadzie byly o tym dyskusje zeby obcinac rodzinom zasilki jak beda opuszczac szczepienia obowiazkowe. Wiadomo ze nikt do wiezienia za to nie wsadzi, ale jakis powod musial byc skoro rzad sie tym zainteresowal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2010/01/03 07:18 #5365

  • Basu
  • Basu Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TRUJĄCE SZCZEPIONKI DLA DZIECI !!!! 2010/01/11 10:53 #5392

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No i w zasadzie wszystko sie wyjaśniło - firmy farmaceutyczne wykorzystały,że strach ma wielkie oczy i skasowały panikarzy na paredziesiąt wielkich baniek :lol:. Jedyni normalni, którzy zażądali gwarancji i nie dali się panice - to MY !!! ( a właściwie nasza ministrowa, bo różni tacy , jak np. rzecznik od spraw niepotrzebnych chciał ją podać do sądu - chyba go ta jego świńska grypa tak ogłupiła :-)). Teraz czekamy na następną pandemię, bo jest jeszcze trochę kasy do ściągniecia - teraz będzie chyba grypa kozia, bo już coś się w mediach pojawia, potem będzie pewnie rybia, bo są problemy z pangą i tilapią, potem maślana, bo dalej nie wiadomo, czy masło zdrowsze od margaryny, a na koniec będzie grypa aborcyjna, bo idą wybory :S Szczepta się ludziska, szczepta!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.