Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/18 15:43 #3318

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja myslę, że rozsądny lekarz rodzinny zainteresuje się, czym zaburzenia snu są spowodowanie i zasugeruje wizytę u neurologa ew. laryngologa, a nie wypisze receptę bez badań !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/18 19:14 #3326

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
miazga napisał:

A ja myslę, że rozsądny lekarz rodzinny zainteresuje się, czym zaburzenia snu są spowodowanie i zasugeruje wizytę u neurologa ew. laryngologa, a nie wypisze receptę bez badań !

Słusznie prawisz, ale pisanie informacji o lekarzu

Powaznie chcesz sie prywatnie leczyć u Pani Gapińskiej, czy sobie jaja robisz ?

jest niepoważnie jeżeli nie odpowiada ci jakiś lekarz zmień go, ale nie dawaj rad innym. Osobiście polecam patologa. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/18 22:02 #3327

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Drogi piesku , o patologu znalazłem w internecie to :
Lekarz patolog zajmuje się rozległymi zagadnieniami z zakresu przyczyn, mechanizmów i skutkach chorób; badając zmiany chorobowe zachodzące w ustroju pod wpływem czynnika chorobotwórczego, zarówno w budowie narządów i tkanek, jak i w ich czynności.
Nie wiem w czym by mi mógł pomóc ?
Co do zdania na temat prywatnego leczenia to uważam ,że lekarka rodzinna idąca na urlop powinna przekazać swoich pacjentów na ten czas do innych lekarzy. Galmed to nie tylko Pani Gapińska. Sytuacja, że jedna odstrasza pacjenta aby ten poszedł prywatnie ( odpłatnie ) do swojego lekarza rodzinnego jest chora, jak cała nasza służba zdrowia.
Prywatnie uważam, że Pani Gapińska jest słabym lekarzem. Mam do tego prawo. Ty możesz mieć inne zdanie i to jest Twoje prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 06:54 #3330

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
miazga napisał:

Drogi piesku , o patologu znalazłem w internecie to :
Lekarz patolog zajmuje się rozległymi zagadnieniami z zakresu przyczyn, mechanizmów i skutkach chorób; badając zmiany chorobowe zachodzące w ustroju pod wpływem czynnika chorobotwórczego, zarówno w budowie narządów i tkanek, jak i w ich czynności.
Nie wiem w czym by mi mógł pomóc ?

Sorki troszeczkę mnie nie zrozumiałeś, podziwiam bystrość umysłu... Taki lekarz na pewno ci nie pomoże, chyba że po śmierci. Pełna nazwa brzmi anatomopatolog i taki ktoś robi sekcje zwłok :laugh: :laugh: :laugh: Wyluzuj, troszkę więcej poczucia humoru ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 16:19 #3339

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dalej Cię nie rozumiem !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 19:41 #3340

  • Hanka
  • Hanka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Miazga,nie wiem kto dał Ci prawo pisania o lekarzu,że jest słaby? Na podstawie czego znasz się na medycynie?,chyba nie ukończyłaś tych ciężkich 6-letnich studiów?Jak czasami ktoś coś napisze to ręce opadają!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 22:55 #3347

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Te prawo dał mi ten, który dał innym prawo do oceny fryzjerek, kosmetyczek, instruktorów nauki jazdy, urzędników, policjantów, nauczycieli i innych przedstawicieli zawodów. Myślisz, że lekarze to " świete krowy", których nie można ocenić. Jakoś nie widziałem Twojego oburzenia jak internauci oceniali tych innych np policjantów. Są w necie nawet portale do wyrażenia swojego zdania o lekarzach. Korzystając z okazji jaką mi dałaś stwierdam, że Pani Gapińska jest słabym lekarzem tak jak jej koleżanki Pani Zawadzka i Pani Prończuk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 23:12 #3349

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
miazga napisał:

Dalej Cię nie rozumiem !

Nie dziwię się, chyba naprawdę potrzebny ci lekarz. Napisałeś

Prywatnie uważam, że Pani Gapińska jest słabym lekarzem. Mam do tego prawo. Ty możesz mieć inne zdanie i to jest Twoje prawo.

Prywatnie możesz se uważać że pani Gapińska jest słabym lekarzem, ale nikt ci nie dał prawa, pisać o tym na internecie. Jesteś po jakiejś wyższej szkole medycznej, jeżeli nie to chyba miałeś robioną lobotomie - nie szukaj w internecie co to lobotomia, wyjaśnię Ci ze strony Wikipedii - zabieg neurochirurgiczny polegający na przecięciu włókien nerwowych łączących czołowe płaty mózgowe.
P.S. W związku radzieckim zakazano tego zabiegu medycznego w 1950 roku argumentując, że "zamienia on osobę w kompletnego idiotę".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 23:20 #3350

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
miazga napisał:

... stwierdam, że Pani Gapińska jest słabym lekarzem tak jak jej koleżanki Pani Zawadzka i Pani Prończuk.

Hehehe... a jak dostaniesz sraczki to lecisz do ksiedza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 23:24 #3351

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wiesz Psie !
Twóje poczucie humoru jest bardzo ciężkie. Pewnie ci po lobotomi są go w stanie zrozumieć. Ja nie.
Słyszałeś pewnie, że co prawnie nie jest zakazane to dozwolone ?
Chyba jednak tego nie pojmiesz, bo nie trzeba być po lobotomi, aby być kompletnym idiotą !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/19 23:32 #3352

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pies z kulawą nogą napisał:

miazga napisał:

... stwierdam, że Pani Gapińska jest słabym lekarzem tak jak jej koleżanki Pani Zawadzka i Pani Prończuk.

Hehehe... a jak dostaniesz sraczki to lecisz do ksiedza?


Jak mam rozwolnienie ( w wikipedii sprawdź co to znaczy ) to biore niforuksazyd, jeśli by nie pomógł, to w 2-3 dniu zgłaszam się do gastrologa ( w wikipedii sprawdź kto to gastrolog )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/20 15:22 #3360

  • hales
  • hales Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
miazga ty prostaku. twoim jedynym celem jest prowokacja. wiem kim jesteś. na pewno nie anonimowy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/20 19:22 #3363

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
hales napisał:

miazga ty prostaku. twoim jedynym celem jest prowokacja. wiem kim jesteś. na pewno nie anonimowy...


Sherlock Holmes ?
Sherlock Holmes wiedziałem, że to Ty !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/21 22:35 #3369

  • Pajacyk
  • Pajacyk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Doktorka ty tu nie pisz tylko szoruj podciągnać braki wiedzy. Dyplom uczelni medycznej w kieszeni to wszystko na co cie stać-zastanów się bo ludzie patrzą na ręce.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pani dr. Gapińska 2009/08/22 01:32 #3370

  • miazga
  • miazga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
łapa napisał:

Do "miazga". Polecam szkołę podstawową. Tam uczą czytania ze zrozumieniem. Trwają jednak jeszcze wakacje, tak więc, pomogę ci. Napisałam "pomogła podjąć decyzję". Rekrutacja do szkół nadal trwa...

Łapa zapomniałam Ci odpisać.
Kiedyś namowiłam pewnego gościa na operację ( stendy)
Możesz do mnie mówić Pani doktor. Dobra Pani doktor !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.