Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybielanie zębów - co wybrać ? 2017/04/22 09:59 #28612

  • and900
  • and900 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ? 2017/04/23 13:30 #28614

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przepraszam, czy reprezentuje Pani w jakiś sposób firmę sprzedającą ten specyfik? Jeśli tak, to uważam, że takie postępowanie jest nieetyczne i powinno być zabronione.
Jeżeli nie, to proszę tę firmę poprosić chociażby o skład. Przeszukałem stronę i nic takiego nie znalazłem. Nawet odnośników do "cytowanych badań". Tylko tak naprawdę użyto znane znaki firmowe, wizerunek i dane lekarza. Nie szukałem, ale trzeba znaleźć tego lekarza w bazie ogólnie dostępnych praktyk lekarskich.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...
Za tę wiadomość podziękował(a): FemShep

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ? 2017/08/24 13:27 #29766

  • gąska
  • gąska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Dzień dobry!
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Są też przecież naturalne i domowe sposoby na wybielanie zębów, nie mówię o pastach do zębów wybielających, a tym bardziej o tajemniczych specyfikach które w pierwszym wątku ktoś pewnie "reklamuje" :/
Witam Was na forum!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ? 2017/08/26 06:22 #29783

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Witam , nie będę wymieniał nazwy firmy , żeby nie robić reklamy ani antyreklamy. Robiłem wybielanie zębów w Słubicach przy użyciu jakiegoś preparatu chemicznego i naświetlań lampą. Nie wierzcie , że to jest do zrobienia na 1 raz / jak w reklamie /tylko są to trzy sesje. Kosztuje dużo , chyba z 1200 zł płaciłem albo i więcej . Każda sesja to 30 min z rozwartą szczęką przy użyciu jakiegoś rozpieracza a co najgorsze nie proponują nic co by pozwalało przetrzymać to co się dzieje później czyli okropną nadwrażliwość która nie pozwala nawet spokojnie zasnąć. W końcu w internecie znalazłem francuski preparat który trochę łagodził tą nadwrażliwość , nazywa się SENSIGEL i też trochę kosztuje. Trwałość po wybieleniu do 2 lat. Taka prawda niezbyt miła :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wybielanie zębów - co wybrać ? 2017/10/25 08:12 #30707

  • jola_k
  • jola_k Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja nie tak dawno wybielałam zęby plastrami, które zakupiłam przez allegro. Efekt nie był spektakularny, ale zauważalne było delikatne rozjaśnienie zębów. Problem był tylko taki, ze miałam potem przez długi czas nadwrażliwość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1