Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Blondynki!! 2015/09/26 08:10 #23118

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Poszukuję dobrego zakładu fryzjerskiego. Zawsze farbowałam włosy na blond i zachciało mi się ombre. Efekty fajny na początku, ale mi ciemne farby bardzo szybko się spłukują. Do ucha mam teraz paskudny kolor. Chcę wrócić do blondu jednolitego, ale nigdy nie korzystałam z usług fryzjerskich w Słubicach i dlatego mam prośbę do Pani farbujących się na blond, gzie warto się umówić? Pytam przede wszystkim blondynki, bo wiadomo w jakim stanie są włosy jasne i zależy mi na koloryzacji zdrowej o ile taka istniej, ( słyszałam o jakimś płynie który wlewa się do farb/ rozjaśniacza, dzięki któremu tak się włoski nie niszczą ) lub gdzie po farbowaniu będę mogła skorzystać z zabiegów, które mi zregenerują włosy. Chodzi o to, że mam suche końcówki, co powoduje, że się kruszą. Wiem, że są sauny, ale nie znam nikogo kto by je stosował. Proszę o opinie, bo wiadomo, że najlepszy wybór jest z polecenia. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Blondynki!! 2015/09/26 12:33 #23120

  • ewela2340
  • ewela2340 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam. Polecam salon Fryzjerski ,,Oliwia" . koło małego bazaru. Pracujaca tam p. Ania zna sie n atym co robi. Ja od lat farbuje u niej włosy na blond i nigdy problemu nie miałam.
tnaprawde Polecam !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1