Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/09 10:49 #19760

  • wladimir
  • wladimir Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ostrzegam przed nieuczciwymi lekarzami w Słubicach którzy żerują na naszej niewiedzy i naiwności.
Kasa za wszelką cenę taką mają dewizę. Pojechałem do Zielonej Góry aby się jeszcze raz dla pewności skonsultować. Wyniki i diagnoza stwierdził lekarz jestem zdrowy. A ten ze Słubic mi recept na przepisywał niepokój we mnie zasiał ot tak to wygląda ,,leczenie,, w naszym mieście!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/09 16:38 #19761

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak już ostrzegasz, to przynajmniej napisz przed kim konkretnie.
Czy może mamy zrezygnować z porad wszystkich lekarzy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/10 08:09 #19762

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość
www.psychiatria.pl/forum/nie-polecam-tyc...o/watek/32635/1.html
A oto cytat jednego z postów z forum :
Witam, witam, jestem ze Szczecina i widzę, że nie tylko ja miałem złe doświadczenia z psychiatrami. Oni są jak słonie w składzie porcelany i wykorzystują swoją przewagę nad pacjentem. Mi nawet nie chodzi o leki, bo ja nie znam się na tych lekach i nie umiem zweryfikować czy dobre leki przepisują czy nie i czym są motywowani do zalecania takich leków (eksperymenty, sponsoring firm farmaceutycznych, przyzwyczajenie, niedouczenie, "tumiwisizm", tylko mam na myśli to jak sie z nimi rozmawia, bo mi przeważnie drętwo. I popieram podanie tych nazwisk, bo na nich i tak bata nie ma i chociaż tak można im dokopać (zemsta=sprawiedliwość w tym kontekście). Co śmieszniejsze, gdyby dużo ich wyjechało to część z ich pacjentów "paradoksalnie" poczułaby sie lepiej. Spójrzcie też na to, że jak zlikwidują taki szpital, to np. ordynator jak pójdzie do innego szpitala to może zostać zastępcą ordynatora i co więcej trzeba będzie od nowa tworzyć "systemik łapówkarsko-kumoterski"- i stąd ich ratowanie szpitala.

Następny cytat:
Świetna dyskusja!!! Jestem schizofreniczką i mam bardzo złe doświadczenia po psychiatrach w Warszawie i Łomży. Wielu psychiatrów nie powinno być dopuszczonych do pracy w psychiatrii, a po drugie-uzależniają aby ciągnąć kasę!
Następny cytat:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/11 05:58 #19763

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
i dla tego trzeba przynajmniej do trzech lekarzy chodzić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/11 08:02 #19764

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

merkaba napisał: i dla tego trzeba przynajmniej do trzech lekarzy chodzić


co za bzdura totalna !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/11 22:15 #19768

  • brucke
  • brucke Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wladymir :laugh: ty naprawde byles chory...po tym kebabie. :sick: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/11 22:17 #19769

  • brucke
  • brucke Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wladimir a u jakiego byles lekarza....?Bo jak psychiatra to moze prawde powiedzial.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/13 09:39 #19777

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5

wladimir napisał: Ostrzegam przed nieuczciwymi lekarzami w Słubicach którzy żerują na naszej niewiedzy i naiwności.

Watek na zasadzie " Polacy kradna, a Rumuni sa brudni ... ".
Nie mierz wszystkich jedna miarka, w kazdym zawodzie sa tacy i tacy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/13 14:27 #19781

  • wladimir
  • wladimir Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

miastowa napisał:

wladimir napisał: Ostrzegam przed nieuczciwymi lekarzami w Słubicach którzy żerują na naszej niewiedzy i naiwności.

Watek na zasadzie " Polacy kradna, a Rumuni sa brudni ... ".
Nie mierz wszystkich jedna miarka, w kazdym zawodzie sa tacy i tacy.


Problem w tym że na nieuczciwych lekarzy nie ma bata! Jestem zdania że nieuczciwych ludzi kimkolwiek by byli należy piętnować. Brak reakcji społeczeństwa jest równoznaczny ze zgodą na
patologię jej legalizacją! Chcesz mi wmówić że wszyscy kradną i nie należy reagować?!
To bzdura większość ludzi jest uczciwa a nieuczciwych nalezy ścigać!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/14 12:33 #19790

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nalezy pietnowac? A tych twoim zdaniem nieuczciwych lekarzy jak ukarales?
Zakladajac ten watek ni w piec ni w dziesiec nie piszac konkretnie do kogo masz pretensje, jakie choroby Ci wmawiano, jak caly proces wygladal.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/18 09:04 #19836

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
dużo sie nasłuchałem co leczyli nie te choroby a poza tym sam też doświadczyłem poszłem do jednego lekarza stwierdził grype poszedłem do drugiego stwierdził anginę i do trzeciego też stwierdził anginę i wykupiłem lekarstwa na angine

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/22 14:21 #19927

  • brucke
  • brucke Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 1
to jest konsekwencja wprowadzenia prywatnych przychodni podpisujacych kontrakty z NFZ.oni ci beda wmawiac choroby, bo maja z tego kase.przyklad.w slubickim szpitalu jest na porodowce bardzo duzo ciec cesarskich.ciecie cesarskie jest 2 a nawet 3 razy wiecej platne niz zwykly porod.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Lekrz wmawiał mi że jestem chory mimo iż nic mi nie dolega i wyniki mam dobre! 2014/08/23 12:54 #19943

  • wladimir
  • wladimir Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

brucke napisał: to jest konsekwencja wprowadzenia prywatnych przychodni podpisujacych kontrakty z NFZ.oni ci beda wmawiac choroby, bo maja z tego kase.przyklad.w slubickim szpitalu jest na porodowce bardzo duzo ciec cesarskich.ciecie cesarskie jest 2 a nawet 3 razy wiecej platne niz zwykly porod.


Ale to jest bulwersujące bo to nie są lekarze tylko rzeźnicy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1