Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/03 17:46 #15767

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/03 18:21 #15768

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

Całyczas Miłomi napisał: www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...2/POWIAT22/130309978


Słubiczanie są dawcami głównie dla Niemców - bo tam dawca szpiku czy krwi może dostać za to całkiem spore (jak dla większości Polaków) pieniądze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/03 18:27 #15769

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
szczerze wątpię, ze słubiczanie są dawcami czegokolwiek. to raczej społeczność biorców, chociaż mam nadzieję, ze to tylko moje uprzedzenia i się mylę...
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/04 17:07 #15779

  • takietam
  • takietam Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
wow widzę że koledzy zaszyci w swoich pokojach przy swoich komputerach wiedzą wszystko o wszystkich, a tak sie składa że ja osobiście jechałem do Poznania Pekaesem by zostać dawcą szpiku, i od kilku lat jestem potencjalnym dawcą szpiku, ale widze że zorientowanie krytykanci nie wiedzą nawet ze to nie krew tylko szpik, a wszystkie rejestry dawców szpiku umieszczają swoich dawców zaszyfrowanych pod specjalnym kodem we wspólnej światowej bazie dawców szpiku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/04 17:11 #15780

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
miło się zawieść, chociaż tylko na jednej osobie... (do dkms nie trzeba już dawno nigdzie jeździć, pocztą wysyła się patyczek)
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zostań dawcą (dla tych którym do kostrzyna nie jest zbyt daleko) 2013/03/04 17:13 #15781

  • takietam
  • takietam Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
wiem bo żona korzystała z tej metody, ja jednak kilka lat temu musiałem jechać do poznania do Poltransplantu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1