Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: O:Ortodonta 2012/10/01 15:47 #14212

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ja staram się mówić o faktach, więc naprawdę trudno mi znaleźć argumenty. To co mogę powiedzieć i co może Pani sprawdzić to np. koszt wizyty kontrolnej z a.ruchomym - u nas 40 zł. Nie wiem ile kosztuje tam gdzie Pani zdecydowała się leczyć. Większość poniżej - to dane naukowe i obecne kierunki postępowania w leczeniu. Natomiast ja podaję ceny jakie mamy i naprawdę staramy się mieć podstawowe ceny (np. 40 zł za wizytę kontr. z aparatem ruchomym, albo dwa aparaty stałe za łączną cenę 2400,00 zł i to z możliwością rozłożenia na raty) w przystępnej cenie dla pacjenta. Możemy poszczycić się sporą ilością pacjentów zadowolonych z leczenia - tam gdzie leczenie zostało zakończone, lekarz u nas ma tylu pacjentów, że aparaty zakładamy tylko w Słubicach (pomimo, że Słubice są mniejsze od Gorzowa, Zielonej Góry, Szczecina czy Poznania). Taką ilość pacjentów udało nam się zdobyć w ciągu bardzo krótkiego czasu. Rozumiem, że cena jest jednym z wyznaczników, którymi się kieruje pacjent. Mam tylko nadzieję, że nie jedynym, bo wtedy przyjdzie tylko patrzeć jak ciąć koszty a nie podnosić jakość. Widziała Pani ścianę dyplomów, które dokumentują udział w kursach, aby podnosić wiedzę lekarza i aby był na bieżąco z najnowszymi danymi i sposobami leczenia. Niestety takie kursy kosztują dużo pieniędzy. Tylko w miesiącu wrześniu i październiku tego roku lekarz był/będzie na kursach prof. Andrews, prof. Okesona, prof. Mirabelli, prof. L. Browna i na zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Łącznie 10 dni szkolenia i przebywania w hotelach. Wszystko to robimy po to, aby uzyskać jak najlepsze i stabilne na lata efekty leczenia dla naszych pacjentów. Po to, żeby byli zadowoleni.
Nie stawiamy na niską cenę. Myślę, że każdy wie, iż niska cena nie jest naszym priorytetem, ale zadowolony pacjent. Wolimy mieć na końcu zadowolonego pacjenta z efektów leczenia niż pacjenta zadowolonego na początku z niskiej ceny.

Zapraszamy serdecznie

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000

www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Ortodonta 2012/10/01 17:56 #14213

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
A może by tak jakaś promocja dla studentów Panie Doktorze, wszak Słubice to miasto akademickie?:-)
A można zyskać klientów na długie lata, również wówczas jak po studiach opanują niemiecki rynek pracy i zaczną zarabiać w euro:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2012/10/01 19:22 #14216

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Nie jestem lekarzem, tak gwoli sprostowania, aczkolwiek legitymuję się wykształceniem wyższym. M.in. mam uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej. Czyli jestem tzw. wysokokwalifikowanym personelem pomocniczym

Nie tylko dla studentów mamy promocję na Facebooku: www.facebook.com/slubice.stomatologia.

Ale niech będzie, we wrześniu, dla każdego studenta na hasło slubice24.pl powiększamy rabat 2-krotnie - czyli na hasło FB + slubice24.pl+legitymacja studencka przysługuje 40% na higienizację. Kurczę wychodzi, że powinienem dać trzykrotny. Przepraszam, ale nie mogę, mogę dorzucić za to dla dziewczyn cyrkonię nazębną za pół ceny.

A przy ortodoncji - naprawdę rozkładamy ceny aparatów na okres leczenia. Bez odsetek.


Zapraszamy serdecznie

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000

www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Ortodonta 2012/10/01 19:35 #14217

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
No dobra,Panie doktorze..a jesli za ok pół roku uznam ze leczenie ortodontyczne corki nie jest zadowalajace,za długo to trwa,i jesli zechce załozyc u Was aparat stały-to interesowałyby mnie raty,jest taka mozliwość?I jaki jest koszt wizyty kontrolnej na a stały,co jest robione podczas tej wizyty itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2012/10/01 20:25 #14218

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
jak się wymienicie zaświadczeniami o dochodach i numerami kont na forum, popłaczę się ze śmiechu. obiecuję.

xy37 napisał: No dobra,Panie doktorze..a jesli za ok pół roku uznam ze leczenie ortodontyczne corki nie jest zadowalajace,za długo to trwa,i jesli zechce załozyc u Was aparat stały-to interesowałyby mnie raty,jest taka mozliwość?I jaki jest koszt wizyty kontrolnej na a stały,co jest robione podczas tej wizyty itp.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2012/10/02 04:35 #14219

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
a to płacz,możesz jak dla mnie nawet umrzeć ze smiechu.,;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2012/10/02 07:18 #14221

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Nie jestem lekarzem, tak gwoli sprostowania, aczkolwiek legitymuję się wykształceniem wyższym. M.in. mam uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej. Czyli jestem tzw. wysokokwalifikowanym personelem pomocniczym.
Tak, oczywiście, jest możliwość rozłożenia opłat na "raty". Przy każdym omawianiu planu leczenia z pacjentem (zwykle omawiam go ja-ale w lipcu/sierpniu byłem długo w szpitalu i mogło się zdarzyć, że omawiał ktoś inny) staram się nie zapomnieć, iż istnieje możliwość rozłożenia spłaty. Dla każdego pacjenta. O szczegółach na bezpośredniej rozmowie. Jest możliwość rozłożenia bez żadnych odsetek. Staramy się opłatę miesięczną WRAZ z wizytą kontrolną ustalić w okolicach 300,00 zł. (Ustalamy wtedy, że nie płaci Pani za aparaty a za proces leczenia-koszt ten sam ale inne podejście podatkowe). Wizyta na której zakładamy aparat jest bezpłatna. Wizyta z jednym aparatem stałym kosztuje 100,00 zł a z dwoma 150,00 zł. Jeżeli jest więcej niż jedna wizyta w miesiącu to płaci się tylko za jedną. W ramach wizyty są robione m.in. następujące rzeczy: piaskowanie, skaling-czyszczenie zębów-w miarę potzreb, przeglądy stomatologiczny, wymiana łuków, przyklejanie elementów zaczepowych, zakładanie wyciągów, doginanie łuków, zakładanie sprężynek i innych elementów aktywnych, dodatkowych tub - krótko - nie dopłaca Pani za nic dodatkowo - (ewentualnie zdjęcie RTG - czasami jest potrzeba zrobienia w trakcie leczenia - ale to rzadko - koszt 50 zł). Pacjent dostaje plan leczenia na papierze i jeżeli okaże się, że potrzebne są jakieś aparaty dodatkowe, których nie uwzględniliśmy w planie leczenia, pacjent nie ponosi dodatkowych kosztów. Nie dopłaca Pani za łuki, nawet, jeżeli są to jakieś b.drogie łuki, nie dopłaca Pani za białe łuki, jeżeli aparat jest kosmetyczny. Cena została zryczałtowana, ponieważ wielu ortodontów na sympozjach i in. spotkaniach skarżyło się, że pacjenci wymagają od nich informacji jaki będzie koszt wizyty i tak samo było w klinice www.hahs.pl, gdzie wcześniej (12 lat) pracował nasz lekarz zajmujący się ortodoncją (a jednocześnie współwłaściciel Stomatologii-Slubice), a ortodonta nie mógł podać bo nie wiedział jak mu pójdzie leczenie i upraszczając - w jakim zakresie przesuną się zęby do następnej wizyty. Zawsze można podejść lub zadzwonić, żeby porozmawiać szczegółowo. Pacjenci b.często tak robią bo np. nie zarejestrowali wszystkiego podczas omawiania planu leczenia (emocje, sprawa naturalna, dlatego wprowadziliśmy plan leczenia na piśmie, który jest dawany pacjentowi), albo to było dawno i stwierdzili, że na razie nie będą leczyć bo dziecko nie wygląda źle a wada się pogłębiła, albo wyjeżdżali na rok do pracy i odłożyli leczenie, albo w tamtym momencie nie było funduszy a teraz ich sytuacja się poprawiła. Ilu ludzi tyle powodów.


Zapraszamy serdecznie

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000

www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Ortodonta 2012/10/02 14:51 #14228

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
No dobrze,ale na kazdej comiesięcznej wizycie kontrolnej robione jest piaskowanie i skalingo?nie za czesto?takie zabiegi robi sie chyba raz na jakiś czas?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2012/10/02 17:26 #14230

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Piaskowanie robi się dosyć często (pacjentom trudno wymyć dokładnie osady wokół zamków) skaling dosyć rzadko. Robi się to tak jak napisałem wg. potrzeb. Tak samo jak trzeba przekleić zamek. Nie używamy zamka po raz drugi, wywalamy stary i zakładamy nowy. Ustalona jest opłata ryczałtowa za wizytę. Dzięki temu pacjent może poznać dokładne koszty i zaplanować swój budżet. Dzięki takiej konstrukcji robimy wszystko co potrzeba, nie mówiąc za każdym razem pacjentowi, że trzeba dopłacić za to, albo za tamto.


Zapraszamy serdecznie

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000

www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2013/11/11 12:48 #17978

  • szkacja
  • szkacja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Noszę aparat ortodontyczny stały już ok. 2 lata i 6 mies., leczyłam się w Dental Clinic . Jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Gdy poszłam na studia straciłam możliwość leczenia się tam. Pilnie potrzebowałam nowego ortodontę, umówiłam się na wizytę do Pani Agaty Starzyńskiej, która zgodziła się dokończyć leczenie. Na pierwszej wizycie Pani Doktor praktycznie naprostowała to co moja poprzednia ortodontka nie potrafiła przez ponad pół roku. Zdumiewające jest również podejście do klienta, teraz widać pełny profesjonalizm. Jeśli chodzi o ceny, to lepiej zainwestować w siebie troszkę więcej pieniędzy, ale być w pełni zadowolonym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2013/11/12 16:36 #17986

  • anias34
  • anias34 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 2
a możesz podać nazisko ortodontki z dental kliniki która zakładała ci aparat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortodonta 2017/06/10 04:55 #28866

  • poloni1
  • poloni1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry,
Chciałabym się dowiedzieć,jakie są wasze opinie nt.Katarzyny Polit jako ortodontki. Czy można bez obaw poddać się zalozeniu aparatu u tej pani. Wiem,że kiedyś pracowała w Słubicach,teraz pracuje w moim mieście. Chciałabym uzyskać jakieś informacje.
Z góry dziękuję.
Magda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez poloni1. Powód: Literówki
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3