Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

U lekarza - kolejki 2009/01/21 09:56 #1285

  • ZYGMUNT
  • ZYGMUNT Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pytanie: gdzie spędzić wolny czas?
Odpowiedz: w kolejce do lekarza rodzinnego!!
Oczywiście, że znam lepsze miejsca do spędzania czasu ale żyjemy w dziwnym kraju.
U lekarza w "Zdrowiu" można się zarejestrować na wizytę. nawet przez telefon. Miła pani poinformuje, że już jesteś kochany
zarejestrowany do lekarza. Możesz przyjechać np. na godzinę 11. Świetnie, przecież pracujesz. Zwalniasz sie człowieku na godzinkę
Szef burczy ale co tam, mam wizytę na termin, zaraz wracam. Przyjeżdżasz do przychodni a tam tłum ludzi chorych, potrzebujących.
Miła pani informuje, że owszem jestes zarejestrowany ale to nic nie znaczy. Należy zapytać kto jest ostatni w kolejce i pilnować swojego miejsca.
Lekarz nie wyczytuje nazwisk, nie ma numerków jest bałagan i KOLEJKA.
Policzyłem szybko 32 osoby x 10 minut każda wizyta = 320 minut = 5.5 godziny!!!
Ludzie z przychodni "Zdrowie"- ja nie mam tyle czasu, przecież muszę pracować. Praca dla mnie jest priorytetem.
Nie mam też zdrowia żeby czekać w bezsensownej kolejce. Zdrowie tez jest dla mnie ważne.
Apeluję do szefa " Zdrowia"- Szanowny Panie, pacjent też człowiek. Proszę pomyśleć (to nie boli) jak usprawnić pracę pana przychodni, jak
ulżyć doli pacjentów w Pańskiej kolejce. Numerków np. nie trzeba już wymyślać, juz je wymyślono!
Ja dziś pójdę prywatnie do lekarza a po kilku bezsensownych wizytach u JP lekarza wypiszę się z Pańskiej przychodni.
P.S. bedę czekał na reakcję pracowników odpowiedzialnych za Waszą organizację pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/21 11:03 #1287

  • kaswi
  • kaswi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ZYGMUNT to z tych narzekających i wiecznie marudzących widzę:P no ale w koncu życie łatwym nie jest i trzeba je sobie jakoś umilać, najlepiej szukając problemów wiecej i wiecej bo jak juz jest problem to coś się dzieje i jest dobrze - można na kogos ponarzekać:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/21 11:09 #1288

  • kula
  • kula Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ale niestety kolega Zygmunt ma rację... chociaż faktem jest to, że nie tylko tam tak jest :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/21 11:56 #1289

  • GOSC
  • GOSC Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zygmunt ma duza racje. Trzeba pietnowac bezmyslnosc i probowac zmieniac.
A jak komus sie nie podoba to niech wysiaduje t tych kolejkach.
Ja wiem jak jest w ZDROWIU. Siedzi sie godzinami i wchlania wirusy, bakterie i diabli wiedza co jeszcze.
Racja, niech pomysla jak usprawnic ruch pacjentow

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/22 09:19 #1298

  • grzegorz
  • grzegorz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tymi numerkami to też niezły wałek, chciałem się zarejestrować a pani mi powiedziała, że numerki na dzień dzisiejszy się skończyły i moge przyjść za 3 dni ;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/25 22:53 #1327

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ciebie zygmunt to chyba myslenie boli.... jakikolwiek watek by nie otworzyc to ty oczywiscie zawsze musisz sie wtracic i pozrzedzic.
czy ty masz niesatysfakcjonujace zycie seksualne? w sumie nie ma sie czemu dziwic, kto y z toba wytrzymal jak ty sie z zycia nie potrafisz cieszyc:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/27 15:01 #1333

  • obywatel
  • obywatel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
czytam artykuly i zdumiewam sie. Jak wam niewiele potrzeba. Patologia staje sie normalnoscia gdy trwa dostatecznie dlugo.
Idzcie do kolejki i cieszcie sie zyciem. Jest dobrze. Szkoda ze nie ma juz nocnych kolejek po mieso, przeciez bylo normalnie.
klaniales sie w pas cymbale jeden pani z supersamu nie dlatego, ze ja szanowales ale dlatego ze mogla ci sprzedac paczke cukru z pod lady.
Nikt nie narzekal? bylo normalnie? Mieliscie udane zycie seksualne?
Jestescie jak stado baranow-pastuch prowadzi-wy idziecie. Pastuch jest madry, on wie. Wystarczy tyko isc za nim i milutko pobekiwac.
On na pewno chyba wie.
A Zygmunt chce zmieniac. Glupi jakis. Wszyscy siedza w naszej kochanej Szuflandii a on chce do Kingszajsu!
Nie chce mu sie siedziec u lekarza pewnie pijak jakis. Nie ukloni sie przymilnie urzedasowi o-pewnie mu nie staje.
Zal mi was szaraczki. Zal.
Popieram Cie Zygmuncie kimkolwiek jestes. Zmieniaj i pietnuj. Na czarne trzeba mowic czarne.
Ja tez jak ktos klamie mowie klamca. Nie jest to latwe ale nie bede udawal ze jest dobrze gdy nie jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:U lekarza 2009/01/27 22:05 #1339

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja osobiscie w 100% popieram Zygmunta. Ja mam na to inne rozwiazanie. Jestem zarejstrowany na 11 przychodze jest full kolejka nic sie nie pytam i wchodze. Jezeli nikoggo nie interesuje to ze ja sie rejstruje po to aby oszczedzic swoj czas to mnie nie interesuje to po co ci ludzie stoja w kolejce..

Pozdrawiam, Lukasz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: U lekarza - kolejki 2018/05/11 08:15 #32798

  • zofianka
  • zofianka Avatar
  • Gość
  • Gość
Świat idzie do przodu, a kolejki do lekarzy takie same... Aż dziwne, że ktoś chociażby z nudów nie wpadł na jakieś usprawnienia...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: U lekarza - kolejki 2018/09/19 13:30 #33753

  • Paulinapink
  • Paulinapink Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 2
chodzę prywatnie, płacę kupę $ ale za to bez kolejek :( a powinno być inaczej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1