Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/08/25 21:06 #9933

  • xy37
  • xy37 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Basiu,a jesli potrzebowałabym pomocy zwiazanej z jezykiem/znam słabo/,to mogłabys mi pomóc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/08/25 21:34 #9934

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
czesc, wiec z kjezykiem oczywiscie w miare mozliwosci i czasu pomoge ! co do stron to tez podam
www.monster.de
www.jobrapido.de
to to co z glowy pamietam jeszcze www.arbeiten.de
niestety czesto si etrzeba rejestrowac
pozdrowienia ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/08/31 16:54 #9998

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
Samo płacenie za załatwienie tej roboty to już totalna głupota,moge zrozumieć że jest
ktoś co ma wejścia do roboty typu fabryka mercedesa na taśmie lub firmy elektroniczne siemens ,bosch czy temu podobne oferty przy takich propozycjach można się pokusić i dac tzw.frycowe za załatwienie pracy gdzie masz przynajmniej pewne że odrobisz to co wydasz i to w krótkim czasie ale za te co wymieniasz to już tylko człowiek pozbawiony rozumu zapłaci.Większość ludzi któłrzy juz tam pracują wciągają swoich znajomych lub po prostu dają namiary a ci juz sami załatwiają reszte.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/08/31 19:23 #10001

  • dżagata
  • dżagata Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
płacenie za załatwienie roboty to głupota,siedźcie lepiej w chacie i piszcie sobie te głupoty,a ja będę ,robił za te śmieszne 1000 eu,nieroby,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dżagata.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/08/31 19:54 #10002

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
To co piszesz z tym lataniem i potem po jajach to własnie te roboty co załatwiają pośrednicy za 100 czy 300 euro tak wyglądają w porzadnej fabryce np.gdzie składają ABS a konkretnie w Heilbron dziewczyna normalnej budowy zadna strong menka nie biega, w normalnym tempie pracuje po 8 godzin przez 5 dni i wychodzi na ręke 1780 euro fakt sprawdzony i to o tych konkretnych miejscach tu nawiązałem za załatwienie takiej czy podobnej roboty to nie żal dać w łape zresztą przez niemieckiego pośrednika np.na brunenncafe też musisz odpalic od 600 do nawet 2000 eur za skierowanie do pracodawcy jeżeli już o tym mowa a te kontakty za 100 to są jedynie dla typowych może nie leni ale wygodniackich ,najlepiej jak robota sama przyjdzie do takiego i grzecznie zapyta czy szanowny pan ma ochote,ci co potrafią i wiedzą gdzie szukać albo jak to się mówi mają kontakty nie płacą przynakmniej za takie obozy jak te pod Berlinem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/09 22:58 #10183

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
moze tak sporbujmy nie tylko o fizycznej pracy ? ? przeciez potrafimy ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 11:24 #10186

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
basia30 napisał:

moze tak sporbujmy nie tylko o fizycznej pracy ? ? przeciez potrafimy ...





Czekamy na rozwinięcie Twojej propozycjii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 13:24 #10191

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
prosze bardzo mam wrazenie wyniesione z forum ze nasi rodacy po drugiej stronie tylko do prac fizycznych jezdza, a chyba tak nie jest? ja np w biurze i jak widzisz wrocilam na forum - milego weekendu. a co mi si enie podoba bede pisac i tak, czasem sie trzeba zastanowic nad tym kto ma cos ogolnie do powioedzenia na temat jakiegos miejsca a nie tylko "jazda stąd" - tak najłatwiej, a przeciez wypowiedzi na forum nie są osobiscie kierowane - w kazdym razie ja nikogo osobiscie nie znam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 16:45 #10197

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
To chyba musze cię rozczarować mamy kilka osób w urzędzie pracy (arbeitasamt)jak i biurze podróży oraz w perfumerii ale skąd masz to wiedzieć skoro siedzisz na forum i analizujesz tylko posty w pracy na tzw.butach czy pokojówkach w Berlinie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 19:13 #10203

  • anias34
  • anias34 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 2
Irek-jesteś nienormalny.Wpierasz Basi że siedzi na forum,analizuje posty dotyczące pracy przy butach i pokojówki...Wpierasz jej to,co sam robisz.Najwięcej pytan i informacji na temat ww prac masz własnie ty,i ty jesteś najbardziej zorientowany,hehehehehe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 19:41 #10205

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
anias34 napisał:

Irek-jesteś nienormalny.Wpierasz Basi że siedzi na forum,analizuje posty dotyczące pracy przy butach i pokojówki...Wpierasz jej to,co sam robisz.Najwięcej pytan i informacji na temat ww prac masz własnie ty,i ty jesteś najbardziej zorientowany,hehehehehe.




Dobrze że ty jesteś normalna bo jak widzisz ciężko dziś o normalnych a ja przynajmniej nikomu du... nie liże a może basia30 to twój drugi nick bo jakoś dziwnie mi pasujesz do tego związku,to teraz czekamy na riposte basi w obronie ani.
Tak na przyszłość postaraj się czytać uważnie i pózniej długo długo analizuj i ewentualnie wypowiadaj się ale tylko logicznie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Urząd Pracy we Frankfurcie. 2011/09/10 20:23 #10209

  • basia30
  • basia30 Avatar
  • Gość
  • Gość
Bardzo sie ciesze ze nasi pracuja nie tylko fizycznie, mam nadzieje ze coraz wiecej osob skorzysta z tego z e w poblizu jest inne państwo, ze zaczna się uczyc jezyka, bo to jest swietna okazja zeby sie uczyc, na codzienm, probowac rozmawiac i moze coraz wiecej osob bedzie wiedzialo ze to jest jakas droga jesli sie chce tam pracowac.
Zycze Slubiczanom zeby w eplni wykorzystali to sąsiedztwo i zeby zadbali o edukacje.

Drogi Irku i reszto, ktora mnei tak krytykowala za to, ze napisalam, iz w slubiocach nie wykorzystuje sie mozliwosci, ze wiele osob patrzy na szybki i latwy zarobek (co potwierdzaja nawet moi znajomi Słubiczanie) itp, mam dla was dobrą wiadomośc, nie będę juz tu zaglądac i tracic energii, i tak nic sie nie zmieni. kazdy sam powinien dojsc do wnisku ze tylko pracą nad wlasnym sobą i swoją wiedzą mozna poprawic sobie standard zycia, a atakowanie i ublizanie tym ktorym zyje sie dobrze na pewno tego nie zmieni.
Pozdrowienia wszystkich, ktorzy jednak cos pozytywnego dla siebie wyciągneli z tych dyskucji:)

Ktoś :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2