Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praca pod Berlinem 2011/05/06 19:51 #8905

  • bodzio1972
  • bodzio1972 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć wszystkim,pisze odnośnie pracy przy pakowaniu butów.Ogólnie rzec biorąc to firma Zalando jest największą firmą wysyłkową internetową.Mają 3 magazyny,Ludwigszwelde,Grosberen,nazwy 3 magazynu nie znam bo nie pracuję tam.Pracuje juz 2 miesiąc albo na Ludwigszwelde albo na Grosberen.najwiecej zamówień jest na magazynie Grosberen i to na całe Niemcy.I wysyłają też swoje produkty na markety i na cała Europę bo sam widziałem takie przygotowane palety na Ludwigszwelde.Szły na Hiszpanie i Słowację,ogólnie przyjeżdżają tam tiry z całej europy.I praca w sobie sama nie jest ciężka,tyle że trzeba latać,ale robić trzeba wszędzie.Tu się człowiek tez się narobi i dostanie 1000 zł,z czego tu żyć,tylko wegetacja.A tym co się nie chcę dojeżdżać to niech przestaną narzekać na dojazdy itd,i nich robią u nas za marne grosze.Dla zainteresowanych to jest biuro przez które możecie się tam dostać,bezpośrednio na początek jest ciężko i trzeba znać język.Rozmawiałem z polakiem który tam pracuje pod Niemcem,podstawa to język,inaczej nie ma szans chyba że przez biuro.www.leaderservice.com.pl tam znajdziecie wszystkie informację,pozdrawiam wszystkich BN Słubiczanin :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1