Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 18:53 #6639

  • urwisek24
  • urwisek24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy dla Was pracownicy z UP tez sa niemili i robia ciagle pod gorke czy tylko na mnie sie tak uwzieli??? Mam tu glownie na mysli Pania K. z dzialu stazy pokoj nr 3... ta kobieta jest po prostu wredna! Robi na zlosc i stwarza problemy, ktorych nie ma;/ czy mozna cos w zwiazku z tym zrobic??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 18:59 #6640

  • Basu
  • Basu Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 0
www.slubice24.pl/forum/9-Miasto-mieszka2...6535-URZ24%84D-PRACY byl juz taki watek.

nie czesto tam bywam ale nigdy nie mialem jakis nieprzyjemnosci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:18 #6641

  • urwisek24
  • urwisek24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
fakt byl taki watek, ale mi glownie chodzi o ta Pania a raczej babe! Obrazila pewna osobe, ktorej to powtorzylam a potem przy mnie wszystkiego sie wyparla... jest prosta, zaklamana i bardzo ubogie slownictwo... kto takich ludzi tam zatrudnia??;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:44 #6642

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Wiesz jak to jest.Tam się zatrudnia rodzinę albo znajomych.Siedzą klempy i myślą,że im wszystko wolno.Ludzie tłumami czekają pod drzwiami a "hrabiny" kawkę piją.Co najlepsze do kawki?Oczywiście ploty,ploty,ploty.Jeśli o mnie chodzi,to nie trawię tego wąsacza,który uwielbia utrudniać ludziom życie :angry:
Za tę wiadomość podziękował(a): Całyczas Miłomi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:45 #6643

  • urwisek24
  • urwisek24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
chodzi Ci o tego lysego grubego faceta??? ojjj tak on jest okropny, to dobry znajomy Pani K. wrrr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:48 #6644

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Tak,taki łysy brzydal :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:48 #6645

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Znam ten temat;-)Tez moge powiedzieć,ze pracownicy UP stwarzaja problemy,doszukuja sie rzeczy ktorych nie ma,sa problemowi.Pani K o której mówisz,nie jest najmilsza,raczej ma ło kontaktowa i mrukliwa-ale uwierz mi-sa tam gorsze-ale sa to osoby dość wysoko postawione i nie bede wymieniac nawet pierwszej litery nazwiska;-))Jednak generalnie takich bardzo niemiłych osób jest tam niewiele,wiekszość jest normalna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 19:50 #6646

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Właśnie.Dlatego,że zajmują wysokie stanowiska,to się wożą jak taczki z gnojem :angry:
Fakt,są tam też normalni,sympatyczni pracownicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez diunaa.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/09/28 22:25 #6647

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oj,już zaraz jak taczki z gnojem :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/10/19 10:31 #6787

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
JA OSOBISCIE BARDZO SOBIE CENIE KOMPETETNOSC PRACOWNIKOW UP,A NAJBARDZIEJ PANIA K.PAMIETAJCIE SA TO PIENIADZE PUBLICZNE NAS WSZYSTKICH I JESLI JEST PANI.K SKRUPULATNA,DOKLADNA W SWEJ PRACY,TO NIE TRAKTUJCIE TEGO ZE KTOS ROBI POD GORKE.POPROSTU WYKONUJE SWOJA ROBOTE OK.POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2010/10/19 12:49 #6788

  • ewelcia895
  • ewelcia895 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tylko moim zdaniem trzeba też postawić się ze strony Urzędników tegoż urzędu. Ludzie tam przychodzący często mają różnego rodzaju problemy. Mysla że sa najwazniejsi i często bardzo nie kulturalni. Chca zeby ich sparwe zalatwic jak najszybciej a urząd na wszelkie decyzje ma 30 dni. Chociaz sama bywam w urzedzie pracy i wiem jak tam traktowani sa zwykli ludzie. Napoczatku sa zalatwiane sprawy ' znajomych' pracownikow.A zwykly czlowiek traktowany jest jak smieć. I nie moga sie wyrzywac na ludziach tam przychodzących bo maja zły dzien. A co tez jest wazne. Jestem tam zarejestrowana a juz od dawna nie dostalam zadnej propozycji szkolenia, stazu czy pracy. Sama chyba szybciej cos znajde niz oni mi pomogą. Nie wiem po co oni tam siedza. Od rana kawka i pogaduszki przez telefon z kolezankami. A jak gdzies pojda to trzeba czekac godzinami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pracownicy z Urzędu Pracy 2012/01/04 14:50 #11299

  • aska51
  • aska51 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
można złożyć skarge na prace urzędnika do Starosty w Słubicach i reakcja będzie natychmiastowa ,śmiało pisać, ja tak zrobiłam i efekty były ,nie bujcie się ,urzędnicy po to są by nam pomagać a nie utrudniać życie,pensje biorą z naszych podatków i trzeba im to uświadamiać ...powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Pracownicy z Urzędu Pracy 2012/01/09 15:41 #11380

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
ewelcia- zapraszam do lektury kodeksu postępowania administracyjnego-
>> Urzędy są zobowiązane załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki, czyli najszybciej jak jest to możliwe.
>> Sprawa, która wymaga dodatkowych wyjaśnień, powinna być rozpatrzona przed upływem jednego miesiąca.
>> Sprawa szczególnie skomplikowana powinna być załatwiona przed upływem dwóch miesięcy.

Poza tym petent jest najważniejszy, a nie urzędnik- to jest relacja klienta i obsługującego. W granicach obowiązujących przepisów i kultury rolą urzędnika jest ułatwić załatwienie sprawy petentowi.

Co do pozozstałej części Twojej wypowiedzi- zgadzam się.

ewelcia895 napisał: Tylko moim zdaniem trzeba też postawić się ze strony Urzędników tegoż urzędu. Ludzie tam przychodzący często mają różnego rodzaju problemy. Mysla że sa najwazniejsi i często bardzo nie kulturalni. Chca zeby ich sparwe zalatwic jak najszybciej a urząd na wszelkie decyzje ma 30 dni. Chociaz sama bywam w urzedzie pracy i wiem jak tam traktowani sa zwykli ludzie. Napoczatku sa zalatwiane sprawy ' znajomych' pracownikow.A zwykly czlowiek traktowany jest jak smieć. I nie moga sie wyrzywac na ludziach tam przychodzących bo maja zły dzien. A co tez jest wazne. Jestem tam zarejestrowana a juz od dawna nie dostalam zadnej propozycji szkolenia, stazu czy pracy. Sama chyba szybciej cos znajde niz oni mi pomogą. Nie wiem po co oni tam siedza. Od rana kawka i pogaduszki przez telefon z kolezankami. A jak gdzies pojda to trzeba czekac godzinami.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pracownicy z Urzędu Pracy 2012/01/09 15:46 #11382

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
brawo! skarga do Starosty czy Wojewody ( wyższy organ) to naprawdę świetny pomysł w sytuacji kiedy ktoś ma realne zarzuty lub został potraktowany w sposób krzywdzący i jedyny realny sposób na rozwiązanie problematycznych sytuacji. Rachunek jest prosty- jak bardzo by Starosta/Wojewoda chciał nie zwracać uwagi na nieprawidłowości w urzędzie pracy czy nieprawidłowe działania poszczególnych pracowników to w momencie gdy wpływają kolejne skargi i uwagi nie jest w stanie sprawy zbagatelizować. Wychodzę z założenia, że jeśli ja czegoś nie zrobię to nic się nie zmieni ani nikt nie zrobi tego za mnie. polecam podobny pogląd.

aska51 napisał: można złożyć skarge na prace urzędnika do Starosty w Słubicach i reakcja będzie natychmiastowa ,śmiało pisać, ja tak zrobiłam i efekty były ,nie bujcie się ,urzędnicy po to są by nam pomagać a nie utrudniać życie,pensje biorą z naszych podatków i trzeba im to uświadamiać ...powodzenia

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pracownicy z Urzędu Pracy 2012/01/09 15:54 #11383

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
nie rozumiem roli urzędów pracy. serio.
jeżeli je rozpatrywać jako przytułki dla stażystów "po znajomości" i rodzin pracowników- ogólnie zbiorowisk naburmuszonych urzędniczek (głównie, acz nie tylko) z ciastkami w kącikach ust- to oczywiście wszystko jest jasne, ale chyba nie takie było założenie.
rolę wypłacającego i przyznającego świadczenia pieniężne z tytułu bezrobocia powinny przejąć ośrodki pomocy społecznej, PCPR, ZUS czy inna instytucja od m.in. zasiłków, których mnóstwo, a pośrednictwem pracy powinny zajmować się prywatne firmy (nawet wyłaniane z przetargu na obsługę poszczególnych miast i gmin), które rozliczane byłyby z efektu- czyli ilości nowozatrudnionych osób.
W przypadku Słubic przyniosło by to spore oszczędności poprzez zredukowanie zastępów urzędniczych, budynek po rozrastającym się PUPie (kosztem banku) też na pewno można by jakoś zagospodarować na cele starostwa czy komercyjne.
PUPom mówię nie.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2