Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

praca jako opiekunka 2018/01/04 12:32 #31539

  • zuzui
  • zuzui Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Potrzebuję waszych opinii o firmie www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy , chciałabym pracować jako opiekunka ale boję się trafić na jakąś nieuczciwą firmę. Wolę nie ryzykować. Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: praca jako opiekunka 2018/02/11 13:58 #32085

  • janusza
  • janusza Avatar
  • Gość
  • Gość
słyszałem, że dość dobre warunki pracy w Niemczech oferuje firma Promedica24 promedica24.com.pl/ Najlepiej wejść na ich stronę i zobaczyć szczegóły. Kiedyś na innym forum trafiłem na temat dotyczący opieki nad osobami starszymi w Niemcach i właśnie kilka osób zachwalało sobie współpracę z nimi. Wiadomo, że nigdy nie wiadomo na kogo trafimy. Najczęściej jest tak, że zajmujemy się osobami schorowanymi, które nie potrafią lub nie mogę same funkcjonować. Różny jest stopień pomocy, której od nas potrzebują. Czasami jest to zrobieni zakupów i towarzystwo, a czasem pomoc w jedzeniu, przebieraniu się czy kąpaniu. Dobrze dowiedzieć się najwięcej szczegółów o osobie,którą mamy się opiekować zanim zdecydujemy się na wyjazd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: praca jako opiekunka 2018/05/11 08:11 #32796

  • zofianka
  • zofianka Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie każdy niestety nadaje się do tej pracy. Moja koleżanka zrezygnowała po miesiącu pracy przy obłożnie chorym starszym mężczyźnie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1