Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/19 11:46 #21325

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kto z was może mi pomóc znalezć prace w niemczech sam już szukałem składałem cv do browaru we frankfurcie i kawałek za frankfurtem do segregacji butelek. Jestem z kostrzyna i jestem w stanie zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy. Najlepiej żeby to była praca na jakiejś produkcji aczkolwiek podejmę się każdej pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/19 11:51 #21326

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 726
  • Otrzymane podziękowania: 70
Z naszej strony zachęcamy Cię do przejrzenia działu PRACA:
www.slubice24.pl/forum/29-Praca
W wielu wątkach były dość często poruszane kwestie pomocy i pośrednictwa pracy, internauci podawali również namiary na osoby pomagające w tych sprawach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/19 15:20 #21331

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

pingi1 napisał: Kto z was może mi pomóc znalezć prace w niemczech sam już szukałem składałem cv do browaru we frankfurcie i kawałek za frankfurtem do segregacji butelek. Jestem z kostrzyna i jestem w stanie zapłacić za pomoc w znalezieniu pracy. Najlepiej żeby to była praca na jakiejś produkcji aczkolwiek podejmę się każdej pracy.



TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY W CALYCH NIEMCZECH
jobboerse.arbeitsagentur.de/

NAPISZ CO SZUKASZ POMOGE TOBIE TU COS ZNALESC

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/19 20:15 #21339

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
co kolwiek oby blisko granicy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/20 10:11 #21345

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/20 16:26 #21371

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
zawód piekarz ale podejmę się każdej pracy tak więc proszę o pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/20 16:39 #21373

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

pingi1 napisał: zawód piekarz ale podejmę się każdej pracy tak więc proszę o pomoc


tu masz do200 km od frankfurtu chlopie pracy w brud w t woim zawodzie mysle ze masz wyuczony zawod piekarza bo tu liczy sie papier a drugie to co umiesz

jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stelle...27794_p=1#a358706291


popros kogos zeby tobie napisala bewerbung czyli przebiek pracy i nauki oraz zyciorys lebeslauf
w kazdej ofercie masz osobe kntaktowa jezeli masz problemy sciagnij sobie przegladarke googk chrome i ona tlumaczy strony bedzie latwie tobie poruszc sie po ofertach

pozdrawia powodzenia Hans Kloss :lol: ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/20 21:25 #21378

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
no dzięki ale ja naprawde szukam czegoś blisko granicy j naprawde jestem w stanie zapłacić za pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/20 21:50 #21379

  • agna
  • agna Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
proszę przesłać cv (może być po polsku)
W treści wiadomości proszę w skrócie określić jakie prace Pana interesują.
Kłaniam się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 08:05 #21380

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 08:23 #21381

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
nikt nie pomoże ci jak sam sie nie zmobilizujesz do szukania
z twojego maisteczka napewno wiele osob gdzies jezdzi do pracy
podpytaj , bo nikt ci na talerzu nie poda
podpatrz jak inni pisza bewerbungi albo popros jakiegos studenta niech ci napisze i sprawdzaj ogloszenia , wysylaj albo jedz osobiscie
to jedyna droga
hans napisal tu wszystko co mozna doradzic
ale trzeba tez samemu zadbac o to
jak bedziesz pisal ze zaplacisz to ci dadza oferty za kase jacys posrednicy ale pewnosci nie masz czy bedziesz tam pracowal
zrobisz kilka dni a potem ci podziekuja
Za tę wiadomość podziękował(a): Hans71

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 12:56 #21390

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
hans 71 a jesteś w stanie tak zrobić że nagrał byś pewną robote i pojechał byś zemną a ja bym się wtedy z tobą rozliczył po podpisaniu umowy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 13:12 #21392

  • pingi1
  • pingi1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
mi nie chodzi oto żeby ktoś podawał na talerzu sam już pytałem ludzi z kostrzyna i wszyscy robią pod berlinem w zelando itp. sam też jeździłem po firmach i pośrednikach a jak sie niema wtyków to się nic nie załatwi. Dlatego też szukam pomocy tutaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 13:16 #21393

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

pingi1 napisał: mi nie chodzi oto żeby ktoś podawał na talerzu sam już pytałem ludzi z kostrzyna i wszyscy robią pod berlinem w zelando itp. sam też jeździłem po firmach i pośrednikach a jak sie niema wtyków to się nic nie załatwi. Dlatego też szukam pomocy tutaj[/quoten

pierwszy raz spotykam sie ze slowem wtyki najwyzej z polecenia dostales tu adresy dalej poszukaj dalem wzor podania o praca ....masz na karzdej ofercie e mail siedz i wysylaj tak tu kazdu w niemczech robi kto nie szuka ten nie znajduje zepnij posladki i dzialaj manna z nieba nie leci to naprawde jest proste i zaoszczedzisz ..

powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/21 15:29 #21396

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
nie dostaniesz paracy po znajomosci a widze ze zawistni ynajomi nie chca pomoc jak to polacy'z kostryzna niedalko do ff , wiec wsiadz w auto czy autobus przejdz przez most i idz do arbeitsagenture zaraz za poczta otworzyli nowe wielkie biuro
tam na tablicy ogfloszen masz informacje po polsku ze organiyowane sa spotkania dla polakow szukajacych pracy z taka pania polka ktora y ramienia arbeitsamt wyjasnia wsyzstko i pomaga
a na kumpli nei licz bo polak jak nie zaszkodzil to juz ci pomogl
i nie wierz w jaieks bajki o znajomosciach i biurach stracisz kase i g... z tego bedzie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2